O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 18 sty 2013 14:20

Kolejny przyklad tupeciarstwa i prostoty.Smacznego Pani zycze.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 18 sty 2013 14:35

blondynek pisze:
dariusz707070 pisze:Trzeba wspomagac ludzi ktorzy czezwieja
ide do sklepu po litra...emigrantka mnie wspomoze z ewazraju jak bede 'czezwiec' :lol:


tylko nie laz po brent czy innym bromley i nie pukaj do ludzi z kartka w reku o kase :lol:

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 18 sty 2013 16:19

MarcFloyd pisze:Byl nieobecny bo jego partnerka odeszla. Poza tym, jak Odinn napisal - to nie ma znaczenia!

Kocha je i chcialby byc obecny w ich zyciu. A jego dzieci maja prawo do jego obecnosci - ktorego to prawa TY im odmawiasz.


ktoś tutaj ma problem ze zrozumieniem polskiego tekstu :roll:
przecież gdybym odmawiala , to nie nakłaniałabym autora watku żeby zrobił coś wiecej niż ględzenie tutaj...czy to nie jest k...a LOGICZNE?

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 18 sty 2013 16:29

odinn pisze:
ewazraju pisze:odin pomęcz swojego małego, może w tym temacie sie sprawdzisz
:roll:
nadal twierdze że autor watku zrobił nie wiecej niż gówno żeby poprawić relacje z rodzina....chyba wylewanie żali na londynku sie nie liczy?


Jestes naprawde zalosna.

Biedna skrzywdzona przez zycie dziewczynka, ktora swoje zale zamienia na agresywne nastawienie na facetow.
Jezeli twoja mama byla samotna, to wlasnie widac jej wplyw na ciebie.
I dalej ten wzorzec powtarzasz, zamiast DOROSNAC i przerwac ten caly zaklety krag.

Dorosnij, zrozum, byc moze wybacz.
Jezeli to nie jest dla ciebie za trudne - bo jak na razie widze, trwasz w swoim agresywnym zacietrzewieniu przeciwko tej drugiej stronie plci.


i to jest podstawowa roznica miedzy kobietami a mezczyznami i


Wydaje mi sie ze na odwrot. Faceci mysla globalnie, a panie czepiaja sie byle G**** ktorym potem kieruja sie w ocenach innych ludzi.


następny zakuty łeb
czy jeszcze po tylu postach nie zauważyłes że ja go potępiam WYŁĄCZNIE za to że ogranicza sie do zwierzen na londynku???? gówno mnie jego przeszłość obchodzi oraz to ile razy w tygodniu ma kaca. I to ma świadczyc o mojej agresji? btw nie mam w rodzinie takich patologicznych facetow i myśle ze jak najbardziej facet może ich odnależc i porozmawiac....nie chce mu sie? boi sie? widac nie kocha tak bardzo jak pisze!
jeszcze raz: słowami może sobie dupsko podetrzec - chyba ze potrzebuje ich jako lustra dla swojego ego.

czy dotarło do wszystkich męskich orzeszkowatych móżdzków???
CZYNY SIE LICZA JEŻELI CHODZI O MIŁOŚC DO DZIECI!! I TO NIE BYLE JAKIE CZYNY!

dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 18 sty 2013 16:33

Ostatki niedaleko tylko kto wam drzwi otworzy?Z takim jezykiem?A ponizej wizytowka k........pi pi pi :lol: To co czytam nie logiczne.Te bluzgi to juz wrodzone widocznie.

scythe
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 21 sty 2013 18:16

Postautor: scythe » 18 sty 2013 16:39

:roll: normalnie bitwa pod Londynkiem

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 18 sty 2013 17:17

Ale wioche porobily , to nie bitwa to wojna.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 18 sty 2013 19:01

daro43 pisze:Ale wioche porobily ,.


poznal bo poczul sie jak w domu...

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 18 sty 2013 19:48

Metoda dedukcji doszedlem do konkluzji,ze Twoje endokryzmy sa nieefemeryczne. :lol:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 18 sty 2013 20:01

Obrazek

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 18 sty 2013 20:05

Perpecja mojej metalnosci nie obliguje do dalszej konwersacji z Toba.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 18 sty 2013 20:05

Obrazek


although... there already is/are 2 of you......

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 18 sty 2013 20:06

ewazraju pisze:
następny zakuty łeb
czy jeszcze po tylu postach nie zauważyłes że ja go potępiam WYŁĄCZNIE za to że ogranicza sie do zwierzen na londynku???? gówno mnie jego przeszłość obchodzi oraz to ile razy w tygodniu ma kaca. I to ma świadczyc o mojej agresji? btw nie mam w rodzinie takich patologicznych facetow i myśle ze jak najbardziej facet może ich odnależc i porozmawiac....nie chce mu sie? boi sie? widac nie kocha tak bardzo jak pisze!
jeszcze raz: słowami może sobie dupsko podetrzec - chyba ze potrzebuje ich jako lustra dla swojego ego.

czy dotarło do wszystkich męskich orzeszkowatych móżdzków???
CZYNY SIE LICZA JEŻELI CHODZI O MIŁOŚC DO DZIECI!! I TO NIE BYLE JAKIE CZYNY!


Tak tak, kazdy kto ma inne zdanie niz twoje to zakuty leb.
POTEPIASZ GO? niczym ksiadz z ambony.
Po co?
Nadal dla sportu?
Co cie to obchodzi, co ON robi?
Twoja rodzina?
O twojej agresji swiadczy sposob w jaki formulujesz swoje mysli - przesledz swoje wlasne posty.
Czy facet sie boi, czy nie, czy mu sie nie chce - nie twoja sprawa - zamiast gdybac i go BEZPODSTAWNIE oceniac, zapytaj - moze ci odpowie.
Czy kogos kocha lub nie, lub czy ma melancholijne nawroty smutku - nie twoja sprawa.

Slowami wlasnie duzo zrobi, bo to jest poczatek, od tego sie zaczyna. Nie musi miec takiego podejscia do zycia jakie masz ty.

Orzeszkowaty mozdzek to masz ty droga zabciu. Aj sorry, male plazy z mozgiem to maja nie teges...

Czyny sie licza jezeli chodzi o milosc do dzieci? Tylko polowicznie.

Widze ze dzieci masz gromadke...


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 63 gości

cron