O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 16 sty 2013 16:30

Kazdy ma prawo do bledow. Ale tu nie o to chodzi a o to ze kocha swoje dzieci i za nimi teskni. Widze ze nie potrafia tego zrozumiec osoby albo bezdzietne lub takie ktore zamienily juz dzieci na zwierzatka domowe.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 16 sty 2013 16:32

Madry gosc glupi by samobuja strzelil,teraz ma byc wiecznie potepiony?oby to drugie,nowe zycie bylo w porzadku, czego mu zycze i wytrwalosci w abstynencji, co nie ulega watpliwoscia ze wodka zmarnowala mu zycie i zacmila realny obraz postepowania.MIEJ CZLOWIEKU SZANSE ZYJ JAK BOG PRZYKAZAL A BEDZIESZ JESZCZE SZCZESLIWY.

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 16 sty 2013 16:32

co tu jest do rozumienia Marc??
czy fakt ze pisze o tym na jakims forum dowodzi jego milosci??
jeszcze raz powtarzam-czyny sie liczą!

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 16 sty 2013 16:35

O czynach nie mowmy bo ich i tak nie zobaczymy hm?

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 16 sty 2013 17:06

no wlasnie daro
my nie zobaczymy, dzieci pewnie tez nie
a londynek bedzie nadal sie roztkliwiał

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 16 sty 2013 17:12

Ty moze i masz cos na klatce piersiowej ale za to chyba nic w srodku... :(
Przeczytaj jeszcze raz jego pierwszy post - on nie ma do nich adresu. I nie chce im zaklocac zycia ktore sobie ulozyly.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 16 sty 2013 17:23

I byl samotny bo zrezygnowal z kolegow od kieliszka towarzyszy.Dziekuje ze mial gdzie sie wyzalic.A moze londynek uratowal mu zycie?Badzcie troche ludzmi.Ze sciana mial sie bratac.

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 16 sty 2013 18:42

MarcFloyd pisze:Ty moze i masz cos na klatce piersiowej ale za to chyba nic w srodku... :(
Przeczytaj jeszcze raz jego pierwszy post - on nie ma do nich adresu. I nie chce im zaklocac zycia ktore sobie ulozyly.


Marc o czym Ty piszesz?????
to niech ZNAJDZIE adres...nie chce mu sie? :roll: :shock:

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 16 sty 2013 20:04

Albo udajesz albo nic z jego przekazu nie rozumiesz.

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 16 sty 2013 20:19

wez przestań

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 16 sty 2013 22:48

oliwiase pisze:dzieki ludziska !!! widze ze nie jestem sam. balem sie reakcji ale musialem to z siebie wyrzucic. zyje ,nie pije juz ponad dwa lata ani grama, staram sie ulozyc sobie zycie lecz to nie jest juz to. wszystko na kazdym kroku przypomina mi o nich ,o tym gdzie bylem szczesliwy a wszystko zawalilem. wszystko bym oddal zeby czas sie wrocil albo bym dostal ostatnia szanse ... nie zmarnowalbym jej. przez to wszystko zaczalem myslec i patrzec na swiat inaczej . mam tylko nadzieje ze jak i ONA tak i dzieci sa szczesliwe a zycze im tego z calego serca. boze ja nie wiedzialem nawet ze mozna tak kochac !!!


nic jeszcze straconego.. wroc myslami do momentu kiedy sie poznaliscie i pomysl jak to bylo, co jej w Tobie sie spodobalo takiego, dlaczego chciala sie z Toba zwiazac i poprostu ogarnij sie i stan sie znowu ta sama ale ulepszona osoba. Niczego w zyciu nie mozna cofnac jak sam powiedziales, ale mozna zawsze naprawic i zrobic to jeszcze lepiej. Jak sie czego mocno chce to zawsze sie to udaje, problem jest w tym, ze ludzie czesto nie wiedza, czego naprawde chca, ale jak sie wie i o tym sie ciagle mysli to to zawsze do nas przychodzi. To, ze zona z kims jest nie znaczy, ze go kocha, z doswiadczenia wiem, ze stara milosc nie rdzewieje, a kobiety sa tak skomplikowane, ze nawet jak powiedza wprost, ze juz nie kochaja, to one wcale tak nie mysla i nawet same o tym nie wiedza. Tak wiec ogarnij sie ogolnie tj praca itp, a jak bedziesz juz czul sie gotowy, napisz cos do zony ale takiego zwyklego, milego ale nic o milosci, nic o przeszlosci i nic o was. Ona na pewno odpisze. A jak nie napiszesz nic o milosci, o was itp, tylko tak normalnie, to dla niej bedzie to cos innego, z tad bedzie o Tobie myslala i wlasnie o to chodzi, by o Tobie myslala, bo takie wlasnie sa kobiety. A tak ogolnie jak sie tak bardziej ogarniesz i prace to i pewnosci siebie nabierzesz, wiec i bedziesz wiedzial co i jak mowic. Ale wierz mi nigdy naprawde nigdy nie jest za pozno, i choc by kazdy mi wmawiam, ze tak nie jest to ja wiem, ze latwiej jest odbudowac zwiazek, ktory itnial niz zbudowac nowy. Mowie Ci to z doswiadczenia, i wiem, ze nigdy nie mozna sie ani poddawac ani watpic w cos. Nie wiem jakie bledy popelniles, ale na pewno nie przepraszaj i nie wyznawaj milosci itp, kobiety choc podsiwadomie moze nie zawseze sa tego swiadome to bardziej zwracaja uwage na facetow, ktorzy sa pewni siebie bo to tak podswiadomie im mowi, ze moga zapewnic im poczucie bezpieczenstwa, bo takimi kategoriami wlasnie sie kieruja. Tak wiec jesli piles np, albo przepraszales za nadto, to ten obraz troche sie znieksztalcil, ale to zawsze da sie naprawic. Ale staraj sie pokazac stej innej strony, Nawet jesli ci sie chce plakac czy przepraszac to tego nigdy nie rob, bo to bardziej odstrasza. Z tad tez pisze bys sie zajal soba, jak sie ogarniesz to i bedziesz sie czul lepiej ze soba, to i z latwoscia Ci przyjdzie zagadac do zony, dasz rade. Podobno nawet codzienie tysiace par sie rozstaje i wraca do siebie. powodzenia :)

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 16 sty 2013 23:09

jak byc atrakcyjnym mezczyzna :)

http://www.youtube.com/watch?v=cqkqXs5brGQ

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 16 sty 2013 23:56

Raaaaaany. Jakie agresywne babska tu na forum sa.
Facet sie autentycznie kaja a te wredne malpy......

Nie ma to jak pokazac chwile slabosci... malpy sie rzuca i roszarpia na strzepy. A przynajmniej beda probowaly.
Z tym ze to nie jest slabosc to co ten pan pokazuje, tylko wy tak to odbieracie drogie panie.
To jest sila i zrozumienie. Was to nie dotyczy.

Uprasza sie o nie komentowanie takich meskich uzewnetrznien, sa rzadkie, i nalezy je szanowac.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 16 sty 2013 23:59

odinn pisze:Raaaaaany. Jakie agresywne babska tu na forum sa.
Facet sie autentycznie kaja a te wredne malpy......

.


Tak wredne BABSKA.

Moze dlatego ze w takich sytuacjach to wlasnie te wredne babska zostaja z reka w nocniku same z dziecmi przez jakichs pijakow i nidorajdy zyciowe ktore to pozniej wpadna sobie na Londynek, pie... posta i wszyscy "madrzy faceci" im przyklaskuja.

Too little too late if you ask me.

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 17 sty 2013 00:20

Droga harpio.

Przytul sie do swojego boyfrienda jak go posiadasz, i zapomnij o problemie pana z pierwszego posta, ow problem cie nie dotyczy - wiec sie nie przejmuj.

Kup sobie worek bokserski albo cos takiego.

Albo zamien ta agresje w cos innego.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 147 gości