O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
telkin
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 10 gru 2012 19:56

Postautor: telkin » 14 gru 2012 00:13

i jeszcze słowo do emigrantki....wyjątkowa z ciebie kretynka ....ale pyskata ..a przeciez lubią panowie jak dama pyskiem w agencji dziamie...

telkin
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 10 gru 2012 19:56

Postautor: telkin » 14 gru 2012 00:57

blondynek..z całym szacunkiem...o czym piszesz..?...napisałem posta że potrzebuje pracy...wprost..jestem tutejszym laikiem....przeczytaj czy ktoś napisał coś adekwatnego do sytuacji ..?...nie...bo kazdy ma to w pupie...ale spróbowałem....nie mam żalu ..ale pomyslałem sobie ...pociągnę łacha...zobaczę co będzie...i co..?..wystarczyło trochę pojechać po bandzie i juz jesteś chamem głupkiem...itp itd... no..ale na chama tez trzeba sobie zasłuzyć...hehe...blondyek...jest niewiele osób co czytają te forum ze zrozumieniem...reszta to kmioty....a najgorsze to te co się najbardziej oburzają ....

marcerator
Gastarbeiter
Posty: 88
Rejestracja: 28 kwie 2013 00:04

Postautor: marcerator » 14 gru 2012 07:59


Prosilbym o wieksza kulture dyskusji bo przez ostatnie kilka tygodni znizyla sie do poziomu nieakceptowalnego. Dziekuje.

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 14 gru 2012 19:29

telkin pisze:blondynek..z całym szacunkiem...o czym piszesz..?...napisałem posta że potrzebuje pracy...wprost..jestem tutejszym laikiem....przeczytaj czy ktoś napisał coś adekwatnego do sytuacji ..?...nie...bo kazdy ma to w pupie...ale spróbowałem....nie mam żalu ..ale pomyslałem sobie ...pociągnę łacha...zobaczę co będzie...i co..?..wystarczyło trochę pojechać po bandzie i juz jesteś chamem głupkiem...itp itd... no..ale na chama tez trzeba sobie zasłuzyć...hehe...blondyek...jest niewiele osób co czytają te forum ze zrozumieniem...reszta to kmioty....a najgorsze to te co się najbardziej oburzają ....

...
i ja panie dozorco tez sie dolacze do tego oburzenia, co sie wyrabia w tej piaskownicy... towarzysz telkin se bez pytania przywlaszczyl ...
... co to ma byc? jakas kpina... nawet jesli juz musi to niech uzywa mniej wiecej poprawnie - 3 kropy a nie 2, czy 4...
... skandal...

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 14 gru 2012 22:55

Marcerator pisze:
Prosilbym o wieksza kulture dyskusji bo przez ostatnie kilka tygodni znizyla sie do poziomu nieakceptowalnego. Dziekuje.


Rzucil mimochodem i pojechal na urlop :lol:

zyrus
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 26 gru 2013 21:15

Postautor: zyrus » 26 gru 2013 21:32

Jak czytam wasze komentarze to sie smiac chce :!: szczegolnie od kolesi z polski ktorzy dygaja za 10pln i dropsa na godzine a maja cos do powiedzenia na temat uk,zle forum!powinniscie pisac na forum pana jarka prezesa pis!Zazdrosc ludzka zecz.Ale jak wam ktos z uk przysle t-shirt lonsdale to chodzicie w nim do kosciola :D Albo na dyskoteke :D Parodia!!!
Slow brakuje :!: Ktos napisal ze my polacy jestesmy sobie wrogami i teraz widac kto komu :!:

zyrus
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 26 gru 2013 21:15

Postautor: zyrus » 26 gru 2013 22:08

Odnosnie zlotoustego TELKIN kiedy sie ostatnio badales?Po twoich postach wnosze ze jestes ksiedzem albo jakos tak. :D
A to ze ludzie szybko klawiatury uzywaja i czasem cos ucieknie to tylko wyraz twojego analfabetyzmu!!!
Dobra rada wylacz kompa i sprzedaj,bo nic madrego nie wnosisz :D
Jak czytam takie glupoty to jestem za aborcja!!! :D

zyrus
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 26 gru 2013 21:15

Postautor: zyrus » 26 gru 2013 22:34

EMIGRANTKA tak trzymaj chamstwo chamstwem!!!
Jezeli gosciu pisze cos o slomie z butow to czas zeby wyszedl z obory :!: :D
Ale bydlo tak ma sloma lub mowa sloma :!:
Skad tacy sie biora :?:

zyrus
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 26 gru 2013 21:15

Postautor: zyrus » 26 gru 2013 23:01

Zaraz mi napisze ze cham pisze sie przez samo h. :D
:oops:

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 29 gru 2013 13:01

komus naprawde nalezy sie Zlota Lopata

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 29 gru 2013 13:19

a ja tam lubiem Emi...

:)

i jej psice zabojce :))


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 120 gości