O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 12 gru 2012 11:12

Nie moja wina ze lubisz być chwalona, nie uwazasz ze to dziecinne te pochwały?jak lzać lizaka przez szybe.Kolekcionerka jesteś i tylko na tym Ci zależy w prześciganiu w pochwałach, i dawaniu ich jedno drugiemu.Masz rację.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 12 gru 2012 11:26

daro, mieszkamy w Anglii, więc oferując komuś konkretną pomoc to normalne, że odsyła się do stron angielskich (czyli do źródła informacji).

Jeśli ktoś czegoś nie rozumie- zawsze może o to zapytać, ale nie może oczekiwać, że będziemy siedzieć, wyszukiwać, pisać, tłumaczyć i na srebrnej tacy podawać, tak żeby sam nie musiał w ogóle się wysilać.

Pamiętam jak w jednym tematów ktoś zapytał o zgłoszenie czegoś do HMRC, Pani Domu podała linka do formularza, a Ty ją skrytykowałeś, że linkuje. Ona tymczasem właśnie podała komuś na tacy to czego szukał. To, że Ty czegoś nie rozumiesz nie znaczy, że nie jest to przydatne.

Siejesz tu masę zamętu daro, po 3 odpowiedzi na 1 post, w odstępach kilkuminutowych, a jedna mniej konkretna i sensowna od drugiej. Próbujesz rymować, zabłysnąć wysublimowanym słownictwem i tworzy się z tego taki bełkot, że nie da się tego w ogóle rozszyfrować.

200% normy to spadek treści i formy.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 12 gru 2012 11:29

blondynek pisze:co znowu tu gorala wtracasz w rozmowe? mow za siebie i sie nie podpieraj kims
i sobie zapmaietaj na przyszlosc - najwazniejsze jest zrodlo

a zrodlem sa angielskie strony...nie kazdy wie jak szukac jak sie okazuje, lub gdzie szukac
na tym forum jestem na tyle dlugo ze wiem ze jesli ktos czegos nie rozumie to pyta

ty natomiast chlapiesz na lewo i prawo bez zadnego podparcia bo tobie sie wydaje...
mi tutaj nie radz co i jak mam robic bo jak na razie to ja mam iles tam pochwal za konkretna pomoc a ty jedna za dosrywanie :lol:


Nie, blondynek strony i linki to nie wszystko. Strony mogą pomóc ale nie są wyrocznia i jedynym źródłem prawd objawionych. Do tego trzeba jeszcze mieć doświadczenie.
Tak jak to ci wykazałem nie raz, że same linki do niczego cię nie doprowadzą, bo jeszcze należy wiedzieć jak je zinterpretować.
Poza tym linki z pewnością 90% użytkowników tego forum sami sobie poszukają z łatwością, wszak google nie banują chyba?
Jak ci komputer zabiorą to zginiesz, bo gdzie linka wówczas znajdziesz? Jak wówczas będziesz żyć?
Linka możesz podać do strony szkoły, kina czy oficjalnych dokumentów, natomiast do praktyki linka już nie znajdziesz.
Dlatego zamiast chlapać bezsensownymi linkami, których większości nie rozumiesz, może sama się czegoś nucz a nie rób z siebie kretyna.
StaraBaba jaka jest i jaki ja mam do niej stosunek (hehe) wiadomo, ale ona przynajmniej większość też pisze z doświadczenia, też jej linki nie są potrzebne. Ucz się więc od niej jak nie chcesz od innych.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 12 gru 2012 11:52

Dajcie spokoj po co te dygresje .Jedno stara się być madrzejsze od drugiego, pomagajcie ludziom bez kłótni.Nie wszystkie linki są przejrzyste dla wszystkich, dużo języka urzędowego.Nie da się prościej własnymi słowami obrazowo?Eh ludzie.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 12 gru 2012 11:59

Koncze te sciemy Twoje pisz co chcesz.Jesteś trochę malkontentką ten typ już tak ma i kropka.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 12 gru 2012 12:00

Pomóc ludziom można podając rzetelne informacje, a tu wiele ludzi pisząc "z własnego doświadczenia" i na podstawie tego, co im się wydaje czasami baaardzo mija się z prawdą.

Dla mnie linki są jak argumenty w dyskusji, potwierdzające to co piszę, dla innych argumentem jest tekst typu "nadajesz się do gotowania" i ubliżanie innym, co świadczy tylko o osobie, która to pisze.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 12 gru 2012 12:13

Oczywiscie znam jest to człowiek wszechwiedzący znowu kropka

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 12 gru 2012 12:15

Malkontent to człowiek wiecznie niezadowolony, narzekający.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 12 gru 2012 12:17

specjalnie dla Ciebie daro :wink:

http://sjp.pwn.pl/szukaj/malkontent

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 12 gru 2012 12:27

Znowu link.tylko to umiecie.nie bede rozwijał tematu nie warto.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 180 gości

cron