O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 30 sty 2008 15:41

user2066200 pisze:Zarabiam 50000£ rocznie + bonusy (okolo 30000 rocznie) .....


Twoje zarobki nas kompletnie nie interesuja.

user2066200 pisze:wyjezdzam z tego syficznego kraju.
Wystarczyly mi 2 lata zeby przekonac sie, ze wole zyc w Polsce.


ojoj okazalo sie ze kasa to nie wszystko? trzeba bylo wracac rok temu mialbys lepszy kurs w kantorze

catis
Emigrant
Posty: 132
Rejestracja: 08 lis 2007 18:42

Postautor: catis » 30 sty 2008 16:43

user2066200

i widzisz tacy ludzie jak ty mnie maksymalnie wkurzaja....

.. w polsce nie mogli sie swego czasu dorobic wiec gdy otworzyli granice poskladali grosiki i wyjechali po lepsza przyszlosc ...bo tam bedzie duzo lepiej.... miales szczescie trafilo ci sie miales dobrego pracodawce...dal ci dobre pieniadze...teraz masz cwaniaku papier ze pracowales w angli wiec duzo latwiej bedzie znalesc pracodawce w Polsce o ile w miedzyczasie nie szukales...

...przez te dwa lata sporo oszczedziles i bedziesz mogl sie pochwalic kolega jak to sie dorobiles w syficznym krajju....

...a teraz oferty pracy w Polsce beda sie do ciebie sypaly drzwiami i oknami...

...mam nadzieje tylko ze sie na tym calkowicie nie przejedziesz...
...bo juz kilkakrotnie widzialam podobnych do ciebie ktorzy z podkulonymi ogonami wracali na wyspy dorobic grosza bo szukanie pracy w polsce nie okazalo sie takie proste...

...mimo wszystko powodzenia zycze

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 31 sty 2008 09:31

catis: czemu zaraz cwaniak, moze dorobil sie fachu ciezka praca. Nie kazdy kto ma kase to cwaniak. To ze w Anglii mozna sie dorobic nie wyklucza syficznosci tego kraju w pewnych kwestiach :). Ani Polska ani Anglia nie jest idealna jak tu niektorzy na forum chca nam wmowic. Ja doskonale rozumiem user2066200 (k...a zrobcie cos z tymi numerkami) bo tez mam dobra prace, ale z przyjemnoscia wroce za jakis czas do Polski.

catis
Emigrant
Posty: 132
Rejestracja: 08 lis 2007 18:42

Postautor: catis » 31 sty 2008 10:31

Artur79

...ale ja nie mowie ze nie jest syficzna pod pewnymi wzgledami ale od nich czesto wstarczy trzymac sie z daleka... A polska nie jest syficzna?? badzmy obiektywni...

...mowisz ze ciezka praca dorobil sie fachu... to czemu nie umial go wykorzystac w Polsce... moj maz tez jest super fachowcem i co ? zeby miec prace dobra prace za dobre pieniadze i pracowac jak tu musisz miec niezle kontakty inaczej nic nie zrobisz....

...a przykro mi to tez stwierdzic ze to Anglia dala mu szanse na godne zycie ... mozliwosci dalszego rozwijania sie ...nie nasza Polska...

..jasne ze wszyscy wolelibysmy siedziec w Polsce a tu i do innych kraji jezdzic sobie na wakacje... ale przykro mi nie stac nas na to pracujac w Polsce....

...jedyna nadzieja w tym ze osoby pokroju user2066200 beda potrafily wykorzystac to co zdoobyly tutaj doswiadczenie sposob traktowania pracownikow, pensje itp zeby uczyc tego innych i wykorzystywac we wlasnych przedsiebiorstwach...

... wtedy moze cos zmieni sie w naszym kraju

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 01 lut 2008 08:03

Czy wy zartujecie?
Przeciez od razu widac ze ten user costam to kolejny klon zalozony przez Gonza - konto z jednym postem, wlasnie tym.

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 01 lut 2008 09:25

...Marc, przewrazliwiony jestes ciut... nawet jesli klon-trol-czygumadozucia to nie zmienai faktu ze jest wielu miedzy nami ktorzy dobrze zarabiaja... i powinnismy sie z tego cieszyc...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 01 lut 2008 09:35

cieszymy sie :lol:

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 01 lut 2008 10:50

w sumie to zgodnie z narodowa tradycja powinienem ich nienawidziec :)

catis
Emigrant
Posty: 132
Rejestracja: 08 lis 2007 18:42

Postautor: catis » 01 lut 2008 10:59

Artur

jaka tradycja??? sa ludzie i ludziska....sa ludzie i parapety... no coz niektorzy potrafia kozystac z czegos co nazywa sie mozgiem inni nie my z nich korzystamy reszta ( typu gonza, irona kordiana ) tylko nosi:) zycie ...

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 01 lut 2008 12:33

He, on ma racje.

Juz Mlynarski chyba ze dwadziescia lat temu napisal piosenke "Szajba" o, "jednej z naszych najprzyjemniejszych cech narodowych - bezinteresownej zawisci" :lol:

user1827871
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 30 paź 2007 11:45

Postautor: user1827871 » 01 lut 2008 12:59

[quote="catis"]user2066200

i widzisz tacy ludzie jak ty mnie maksymalnie wkurzaja....
[/qutoe]

A to niby dlaczego? Koleś zarabia bardzo dużo kasy jak na angielskie warunki (chyba jest na kierowniczym stanowisku w międzynarodowym koncernie IT czy sektorze bankowym - tam tyle oferują o ile pamiętam). To chyba dobrze?

Nie oszukujmy się. Po to część z osób wyjechało na wyspy żeby sobie dobrze zarobić i wrócić do Polski. To, że ktoś zarabia dwa razy więcej niż przeciętny Polak na Wyspach (do 25tys.GBP) nie powinno nikogo irytować..niby dlaczego? Dlaczego się nie cieszysz, że kolega może po dwóch latach wybudować dom w PL a za kilka lat żyć z procentów?

Ta Twoja wypowiedź jest taka typowo polska: "zarabia więcej to musi być cwaniak"...

Tak samo ta Twoja opowieść o wizycie w Polsce na lotnisku...a myślisz że co to byli za chamscy Polacy i gdzie lecieli? To właśnie grupa Polaków lecąca do Anglii, więc ludzie tacy jak Ty...zwykli Polacy (co to zarabiają 800zł) nie łażą po lotniskach bo niby po co?

catis
Emigrant
Posty: 132
Rejestracja: 08 lis 2007 18:42

Postautor: catis » 01 lut 2008 13:14

user1827871

widzisz i tu sie mylisz bo nie zarabia wiecej dlatego moge sie na ten teemat wypowiadac ...i dlatego zabieram glos..

...a cwaniak jest dlatego ze miesza z blotem kraj ktory pozwolil mu zarobic takie pieniadze...czyli wyglada to tak oskubalem na tyle na ile potrzeba wiec wyrzuce do kosza i zmieszam z blotem ...chce wracac niech wraca mi nic do tego

... a na lotnisku to baba ktora sprawdzala bilety do samolotu mnie nie wpuscila i kazala czekac nie ludzie bo ludzie kazali mi przejsc do kolejki z pierwszenstwem ... czytaj uwaznie...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 01 lut 2008 13:20

user1827871 pisze:chyba jest na kierowniczym stanowisku w międzynarodowym koncernie IT czy sektorze bankowym


eee w wielu miejscach mozna tyle zarobic i nie trzeba byc kierownikiem albo wyzej. ksiegowi po tyle zarabiaja (tacy dobrzy ksiegowi), prawnicy, sprzedawcy, programisci (u mnie nawet wiecej) zadna to wielka rewelacja zeby sie tak bardzo tym wzniecac - ale wszystkim zyczymy takich albo i wiekszych zarobkow:)

catis
Emigrant
Posty: 132
Rejestracja: 08 lis 2007 18:42

Postautor: catis » 01 lut 2008 13:23

a pozatym jesli chodzi o zarobki to zycze wszystkim polakom zeby tak zarabiali...

... bo to co tu mam zawdzieczam bardzo ciezkiej pracy doswiadczeniu i duzym umiejetnoscia... a tak ze uporowi w darzeniu do wytyczonego celu... a nie patrzeniem w niebo

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 01 lut 2008 13:34

catis: zartowalem z tym zeby nienawidziec, niektorzy zrozumieli, trzeba porywac im dzieci i ich okradac ;)

Slowo cwaniak ogolnie kojarzy sie z kombinatorem, ktory nie skalal sie za wiele edukacja czy uczciwa praca, z kims kto oskubie chetnie kazdego, takze rodaka.
To nie dzieki Anglii usercostam zarobil kase, tylko dzieki swojej pracy. Rownie dobrze mozna by powiedziec ze to Polska mu stworzyla mozliwosci dobrego zarobku w UK, bo tam sie przeciez wyksztalcil. Bedac w UK placil podatki, nie zachowywal sie aspolecznie, jak dla mnie to wystarczajaca splata o ile mozna o splacie jakiegokolwiek dlugu mowic. Ma prawo jak kazdy inny do krytyki. Nie ma obowiazku miec dozgonnej wdziecznosci i wysylac co roku krolowej kartki na urodziny :) Oni nas tu tak samo potrzebuja jak my ich, moze nas nie uwielbiaja, ale uwielbiaja nasza prace i tego sie trzymajmy :)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 45 gości

cron