O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
zdunia72
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 07 gru 2012 07:21

pobicie

Postautor: zdunia72 » 07 gru 2012 07:26

Witam !pracuje w szkole podstawowej wczoraj zostalam pobita dotkliwie przez ucznia, szukam osob ktore mialy podobne doswiadczenia :[ czy uwazacie ze problem przemocy w szkole jest wysoki ?

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 07 gru 2012 13:01

Szkolnych władz nie ma?Chyba sprawa podlega w pierwszej kolejności dyrekcji szkoły , chyba ze pobicie nastąpiło poza szkołą to do policji.Tak jest w szkołach polskich i tu z przemocą.Nie trzeba szukać wystarczy przejechać autobusem w godzinach powrotu młodzieży ze szkoły.Sam doświadczyłem agresji ze strony młodej dziewczyny trzymała brudne buty na siedzeniu z tyłu autobusu i spała na pytanie czy można usiaść poleciały fucki i inne obelgi, więc odpowiedż prosta jest wśrod młodzieży agresja i przemoc.

zdunia72
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 07 gru 2012 07:21

Postautor: zdunia72 » 10 gru 2012 06:46

pobicie nastapilo na terenie szkoly , szkola zajela sie ta sprawa, na razie jest ;zawieszony w obowiazkach szkolnych, chyba na tydzien, ja niestety jestem w siniakach :(

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 10 gru 2012 07:25

Bardzo wspólczuje Zdunia przykre to bardzo.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 10 gru 2012 14:40

Tak ogólnie super karę dostał.Powinni go do psychologa wysłać tylko wątpliwe ze w tydzień go uleczą z agresji. :cry:

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 10 gru 2012 22:05

...zalezy na co liczysz...?
jesli liczysz na to ze uczen poniesie konsekwencje - to raczej tak, jesli Headteacher zastosuje sie do regulaminu szkoly ( ktory najczesciej ) zawiera opis konsekwencji w takich przypadkacj, to bardzo mozliwe ze zostanie wyrzucony ze szkoly - peramanent exclusion, i to dla niego moze byc koniec bajki... zaczynaja sie "schody zycia"...
jesli liczysz na jakas forme rekompensaty, to... zalecalbym udac sie natychmiast do lekarza, na obdukcje, najlepiej zebys uskarzala sie na jakies bole ktore nie ustapily, byc moze pojdziesz na jakies zwolnienie...
co dalej?
mam nadzieje ze jestes w zwiazkach zawodowych ( jesli pracujesz w szkole to niezbyt rozsadne nie byc w zwiazkach), zadzwon do nich ze szukasz porady prawnej, zwiazki wspolpracuja z jakas kancelaria prwana, oni ci powiedza na co mozesz liczyc...
w najlepszym wypadku bedziesz (poprzez kancelarie prawna) skarzyla pracodawce - swojego szefa a w zasadzie wydzial edukacji w dzielnicy za braki w bezpieczenstwie...
szanse?... marne, ale moooze prawnicy znajda cos w twojej sprawie co wykozystaja zeby wydusic pare dukatow...

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 10 gru 2012 22:42

Mlody kolego to nie o dukaty chodzi , tylko ?raz!!!! frajerek ponizył kobietę !!! dwa ?ponizył nauczyciela, obdukcje robi dyrekcja, dwa ?ile Ty masz młody człowieku lat ? a propo?Godność sszargana i takie rady dajesz?chcesz obdukszyn?

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 10 gru 2012 22:45

daro43 pisze:obdukcje robi dyrekcja




--- -.- ..- .-. .-- .- -. --- .-. -- .- .-.. -. .. . ... .. . .--. --- ... .. -.- .- -- --.. .- -.-. .... .-- .. .-.. . --..-- -. .. . -.-. .... -- .. -.- - --- ... .--. --- .-- .. . -. .- -.-. --.. -.-- -- --- -. .--- . -.. --.. .. . .--- .- - . --.. - .-. --- -.-. .... . - . --. --- -.-. .... -.-. . --..-- .--- .- -.- .. . .--- . --. --- --.. -.-- -.-. .. . -- ..- ... .. -... -.-- -.-. .--. .. . -.- -. .

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 10 gru 2012 22:48

--.. .- --.. .-. --- -... .. -. .. . --- -... -.. ..- -.- -.-. .--- .. -. .- ..- -.-. --.. -.-- -.-. .. . .-.. -.-. . -....- -.. -.-- .-. . -.- -.-. .--- .- .--. --- .--- -.. --.. .. . ... .. . -.. --.. .. . -.-. --.. .- ... . -..- ..- .- .-.. .... .- .-. .- ... . -- . -. -

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 11 gru 2012 00:31

...ogranicze sie do kilku uwag (plus ...)...
zdunia72 napisala ze pracuje w szkole - czy to znaczy ze jest nauczycileka? nie! to nie zmienia rzeczy, moze byc KIMKOLWIEK zatrudnionym w szkole - jest tak samo traktowana jak inni, ale tlumaczyc to komus kto patrzy na szkole w UKeju jak na polska to... eh...
... mowienie o dziecku co najwyzej 11-sto letnim "frajerek" jest dorobna przesada... to tylko dziecko... jakolwiek interwencja fizyczna w stosunku do takiego kranbrnego dzieciaka musi miec oparcie w regulaminie szkoly - i lepiej zeby wykonywala ja osoba do tego przygotowana - posiadajaca przygotowanie w tzw positive handling inaczej... mozna sie w najgorszym scenariuszu pozegnac z kariera w szkole na zawsze...
...w ktorym miejscu napisalem ze obdukcje wykonuje dyrekcja? jesli dyrekcja nie wyslela cie zaraz po zajsciu do lekarza lub lepiej szpitala to dzialala na swoja niekozysc,.. i mam nadzieje ze raport pisemny o zajciu zostal sporzadzony tez...
...coz... jesli chodzi o rady! najlepsza moze (mam nadzieje ze nie uslyszy) uslyszec od prawnika: "nic sie nie da tu zrobic, niech pani zmieni prace - to najlepsza rada"
...

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 11 gru 2012 00:51

Wczesniej hien nie bylo, podazacie za mna, po paru dniach przyjaciele sie znalezli Baba juz wiem kim jesteś, to ten sam człek co Ci 5 lat temu zaufał.Powiem krotko i ty blondynek o ....,cie sie od ludzi na polskim portalu.Ja apeluję tylko wara od polakow a czy ktoś pisze z malej litery czy ą czy ś ż to uk myśli jak te litery zlikwidować ś ż ę bo to kłopot dla innych nacji .mowa moja krutka.Chlajcie sie ale wypad hieny z mojego ogrodka.Kobieta pobita a dla Baby to kpita.zawlaszczasz następne teretorium i nie słychac przez parę dni wspólczucia dala kobiety wołajacej o pomoc tylko dobre rady i podsmiechujki, smiej sie , kpij dalej mnie uczono inaczej szkołe miałem dobrą szkołe szacumku i wychowania, nie bluzgania i dla młodych

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 11 gru 2012 01:04

wychowania błedy w pismie olewam a kobiecie pobitej nikt i nic nie zwrocii tych upokorzeń i stresu trzymaj sie tu podłość ludzka nie zna granic.podaj mail to odpiszę potem .a wstawki , epitety , zdjecia śmieszne antyrasistowskie to wiadomo kto Baba i blondinek.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 127 gości