O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
kewinski
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2012 21:05

Darmowa karta American Express Gold Reward

Postautor: kewinski » 04 gru 2012 21:06

Witam,
jestem posiadaczem karty American Express Gold Reward. Ostatnio dostalem od nich oferte - jesli kogos im polece, to ja i ta osoba dostaniemy ekstra punkty. Dodatkowo w pierwszym roku karta bedzie za darmo (zamiast £125). Karte mozna anulowac po pierwszym roku
W skrocie co dostaje sie razem z karta:
  • 22 tys. punktow (wystrarczy na darmowa noc w cztero-pieciogwiadkowym hotelu gdziekolwiek na swiecie lub do czerech darmowych lotow w europie)
  • darmowy wstep do salonow na lotniskach na calym swiecie, a tam wygodne sofy, Internet, za darmo jedzenie i picie. Idealny sposob na unikniecie tlokow na lotniskach w swieta.
  • ubezpieczenia od niewygod w podrozach, np. gdy bagaz lub lot jest opozniony do czterech godzin masz prawo kupic co chcesz na sume £200, jesli wiecej niz 4 godziny to £400
  • Refund Protection: masz 90 dnia na zwrot towaru, ktorego nie chcesz (limit £300 za rzecz)
  • zakupy: jesli cos sie stalo z zakupiona rzecza (zgubiona, ukradziona, itp) AMEX pokryje koszty naprawy lub zwroci pieniadze (limit £2500)
  • Preferred Seating - bilety na koncerty, teatrow, premier filmowych sa dostepne dwa dni wczesniej niz oficjalna data sprzedazy.
I duzo jeszcze innych zalet.

Korzystajac z tej karty zarabia sie punkty, tzn £1=1 punkt. Punkty mozna wydac na zakupy, podroze lub przetranserowac je np do British Aiways, Hilton, Sheraton, itp - darmowe noclegi i loty.

Amex organizuje co chwila jakies promocje. Przyklady z listopada:
  • Za zakupy na kwote wiecej niz £5 dostawalo sie £5 z powrotem (ja osobiscie dostalem ponad £900 zwrotu. Za darmo jadlem i pilem przez caly miesiac)
  • Za kazde wydane £25 np w sklepach Harvey Nichols dostaje sie £25 z powrotem, 100% (ta oferta jest wazna do konca grudnia)
  • W sklepach Nike, Urban Outfitters, itp za kazde wydane £50 dostaje sie £25 z powrotem (takze oferta wazna do konca grudnia)
  • W HMV wszystko 20% taniej. Takze wazna do konca grudnia.

Glowny posiadacz karty jesli tylko chce, moze poprosci Amex o wydanie darmowej karty dla dowolnej bliskiej osoby. I nie musi to byc zona/maz, nawet moze to byc kolega/kolezanka. Ta osoba bedzie miala takie same przywileje z posiadania tej karty.

O karte moga sie ubiegac osoby z dochodem 20 tys na rok, ale dochod liczony jest 'na dom', tzn jesli wynajmujecie mieszkanie z kolega/kolezanka lub zona/mezem to sumujecie ich dochody. A co zrobic jesli po zsumowaniu nie ma 20 tys? Po prostu napisac ze sie je ma. Ja nie majac 20 tys dochodu wpisalem ze mam 25 tys. Oni nie zadaja zadnych dowodow.

Jak wiec aplikowac. Ja musze wypalnic formularz zgloszeniowy (jesli ktos aplikuje bez mojego polecenia, nie dostanie extra 2000 punktow)
Potrzebuje wiec imie, nazwisko i adres email. Jesli ktos sie obawia podawania swojego adreu email prosze sobie zalozyc jakis dodatkowy email np na hotmail.com

Amex ma okolo 10 dni na rospatrzenie wniosku, wiec jesli ktos chce sie zalapac na powyzsze ofery lub skorzystac z salonow na lotniskach podczas swiat - powinien sie pospieszyc.

Prosze pamietac, ze placenie ta karta nie wiaze sie z zadnymi oplatami i prowizjami. Taka cena jaka widzicie w sklepie - taka sama zobaczycie na wyciagu. Raz w miesiacu splaca sie to co sie wydalo- zadnych odsetek, prowizji, itp.
Pozdrawiam
Mariusz


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 50 gości