O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
moniaa
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 29 paź 2007 12:41

Wysyłka paczki do Londynu?

Postautor: moniaa » 24 sty 2008 10:53

Kupiłam dla siostry taki wózek bugaboo http://www.4kids.com.pl/produkt-1657.html i zastanawiam się jak wysyła się takie duże artykuły dla dzieci za granicę. Sklep dla dzieci, w którym kupiłam bugaboo nie oferuje wysyłek zagranicznych, dlatego cały problem spadł na mnie.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 24 sty 2008 11:03

bylo na forum juz pare tematów na temat wysylki paczek tam i z powrotem, poszukac trza :) najtaniej to pewnie polska firma przewozowa

catis
Emigrant
Posty: 132
Rejestracja: 08 lis 2007 18:42

Postautor: catis » 24 sty 2008 12:01

hmmm zastanawiam sie tylko po jakiego gwinta kupowac w polsce wozek... tu wybor jest taki ze szkoda gadac jakies 4 miesiace ttemu tez kupowalam wozek i sadze ze tutaj za taka cee kupic mogla by super wypasony wozeczek... sorry za slownictwo:)

Jesli chcesz moge ci prywatnie napisac kontakt do ludzi z lublina ktorymi ja wysylam paczki z londynu i do londynu.... polecam ich bo sa zetelni i nigdy nie mialam z nimi problemu.

catis
Emigrant
Posty: 132
Rejestracja: 08 lis 2007 18:42

Postautor: catis » 24 sty 2008 12:05

ps. wyslala m ci kontakt na maila.

londynwarszawka
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2009 00:20

Postautor: londynwarszawka » 24 lis 2009 00:43

czesc jestem tutaj od niedawna

studiuje

wyslalem paczki z
Polski firma eagletrans

link

www.eagletrans.eu i nic zlego nie napisze o tej firmie.
czas i termin super.

ale nie chcialbym nadstawiac karku bo jak sie czyta te posty to mam wrazenie ze jak sie cos poleci komus to potem mozna za to odpowiadac i to bardzo w razie gdybym sie mylil. :roll:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 24 lis 2009 00:57

Eagle Trans to podroba firmy Eagle Transport ktora dziala tu juz od wieluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu lat.

http://eagletransport.net.pl/

Wysylam paczki Eagle Tranport od pozatku istnienia tej firmy i nigdy nie mialam zadnych problemow wiec szczerze polecam.

londynwarszawka
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2009 00:20

Postautor: londynwarszawka » 25 lis 2009 14:56

sam jestes spamer.

z opinii innych jak czytalem przed wyjazdem tutaj do Londynu wyraznie widac ze eagletransport to moze firma stara jak swiat ale czas doreczenia i warunki odbiegaja od tych w innych firmach.

o co wam chodzi na forum jestescie tylko wy?

wasze zdania i koniec maja sie tylko liczyć ???!!!!

babciu jadziu i blondynek

widać nie macie co robić
na kazdym z tematow objezdzacie firmy chwalać sie jedna firmą

DAJCIE SIE WYPOWIEDZIEC Z DOŚWIADCZEŃ JAKIE ktoś inny mial z innymi firmami.
Czas eagletransportem jak mi powiedzieli jak dzwonilem =nawet 9 dni !!!
czas innymi firmami 3-4 dni. wiec o co chodzi ?


nie piszcie ze jestem spamerem gowno mnie obchodzi ze jestescie z tej firmy
ale dajcie sie wypowiedziec na temat firmy ktora ktoś inny wysylal.


zauwazyłem ze jest firma eagle express co to za firma ?

też sa dobzi? wysyłal ktoś ?

bo jak zauwazyłem te trzy firmy to typowa konkurencja ale z ciekawości o co tutaj chodzi bo dopiero sie zaglebiam w temat wysylek tym bardziej ze przybylem tutaj na stiudia i to na 4 latka jak dobrze pujdzie to moze na stale


blondynek i stara babcia wescie juz nie piszcie na tym forum bo bronicie jakiejs firmy Eagletransport gdzie na innych forach widac jak działaja i że penie jak wsyzstkim zdarzaja sie jakies wpadki omijając fakt ze doreczalnośc trwa 8 dni tyle co poczta

a kradzieze jak opisuja na portalu Polish express tez sie im zdażyły.


widocznie jako inteligentny czlowiek widze ze to eagletransport nie radzi sobie z konkurencją i opisuje za pomoca jakichs dziwnych kont tutaj na portalu blondynek czy stara babcia obczerniaja inne firmy - jesli tak wyglada dzialalnośc tej firmy EagleTransport to jak musi wyglądać usługa !!?? pewnie kiepscy sa i tyle blondynku i stara babcio czy jak wam tam.

nie nazywajcie mnie spamerem.
jestem takim samym uzytkownikiem jak inni i chcialem wyrazic moja opinie o Eagletrans z ktorych jestem zadowolony.

przepraszam za bledy.

pozdrawiam

londynwarszawka
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2009 00:20

Postautor: londynwarszawka » 25 lis 2009 22:39

blondynek

Iphony to ty pakujesz w jakiejś firemce jako pakowacz na taśmie w tym londynie.

4 lata studiow bo tyle sie studiuje na co niektórych kierunkach.
jestes widze ostrym grzbietem ktory wysiaduje na necie i ma tylko swoj mały świat nazywa się on www.Londynek.net

pewnie wyglądasz jak cieć w okularkach taka przysłowiowa ciocia klocia której nikt nie lubi i musi sobie szukać na forum kolegów wirtualnych, pewnie podrywasz dzieci na GG.

Jesteś pajacem dla mnie.

Wiem swoje ze ja przynajmniej wysyłać mogę tą firmą 3 x szybciej choćby porządne jedzonko z Polski , a nie te trociny które ty jesz w Londynie i po których jak widać mózg Ci sie lasuje.

PA PA nie pisz na moj temat i do mnie.

narazie.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 25 lis 2009 23:55

londynwarszawka pisze:blondynek

Iphony to ty pakujesz w jakiejś firemce jako pakowacz na taśmie w tym londynie.


Iphony to Blondynek projektuje a nie pakuje :lol:

londynwarszawka pisze:4 lata studiow bo tyle sie studiuje na co niektórych kierunkach.


Uhum, jak sie zaczyna od jakiegos Access lub Foundation Year bo sie wymogow na 1 rok nie spelnia :lol:

(ewentualnie jak sie robi studia z rokiem "kanapkowym" - przetlumacz sobie)

:lol:

londynwarszawka pisze:jestes widze ostrym grzbietem ktory wysiaduje na necie i ma tylko swoj mały świat nazywa się on www.Londynek.net


Erm...... to chyba ty (mala litera zamierzona) pare postow wczesniej wychwalales/as ta strone jako "najlepsza"....

:lol:


londynwarszawka pisze:pewnie wyglądasz jak cieć w okularkach taka przysłowiowa ciocia klocia której nikt nie lubi i musi sobie szukać na forum kolegów wirtualnych,


Posty Blondynka roznie byly komentowane ale zaden z nich nie zakrawa na szukanie "kolegow", raczej odwrotnie

:lol:

londynwarszawka pisze: pewnie podrywasz dzieci na GG.


A co, miales/as jakies podrywy na GG?

:lol:


londynwarszawka pisze:Jesteś pajacem dla mnie.


Wawwww, pewnie informatyk? Potrafi bold wstawic na forum

:lol:

londynwarszawka pisze:Wiem swoje ze ja przynajmniej wysyłać mogę tą firmą 3 x szybciej


Wawwwwwwwwwwwwww

:lol:

londynwarszawka pisze:choćby porządne jedzonko z Polski , a nie te trociny które ty jesz w Londynie


Wiesz, slonce - nie kazdy wpierdziela Tesco Economy - nie porownuj naszego jedzenia do tego co ty tu kupujesz... punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia - zajzyj do normalnych sklepow a i "pyszne" jedzonko z Polski ci przejdzie.. bleeeeeeeeeee

:lol:

londynwarszawka pisze: i po których jak widać mózg Ci sie lasuje.


Widac?

:lol:

londynwarszawka pisze:PA PA nie pisz na moj temat i do mnie.

narazie.


:lol: :lol: :lol:

OK Mistrzu

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 26 lis 2009 00:43

O k.... znowu to samo...

Chyba ziewnę jak Babcia Jadzia.

I nie z powodu nowicjuszy...

Łoj! Bym se kupioł takiego łajpoda od Blondynka. A to by było u nasz na wsi!

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 26 lis 2009 00:53

Drogi Juzku,

Uprzejmnie prosze, poloz sie spac bo jak te sprawy prawne i paczki z Pololandu rano dasz rade pozalatwiac?

Toz londynscy studenci z glodu pomra jak im peto wiejskiej i kroma razowca na sniadanie na czas nie dotra.

Z Powazaniem i uklonami

Babcia Jadzia
Ostatnio zmieniony 26 lis 2009 01:01 przez Emigrantka, łącznie zmieniany 1 raz.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 26 lis 2009 01:00

Kuzwa - Blondynek sie bolda nauczyl wstawiac :roll:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 135 gości