O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 30 lis 2012 16:20

wojtekpaula17 pisze:..


nastepny niezdecydowany albo transwestyta albo transgender w trakcie :roll:

wojtekpaula17
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 28 lis 2012 00:45

Postautor: wojtekpaula17 » 01 gru 2012 15:30

kto chowa glowe cos sie tego uczepila ty jestes normalnie chora masz swira jaki cienias co ty mowisz kto zostawia jakies dlogi i wyjezdza po tak krotkim czasie nie wieze w to co czytam TACY WLASNIE SA POLACY [piii...] CIE

wojtekpaula17
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 28 lis 2012 00:45

Postautor: wojtekpaula17 » 08 gru 2012 00:40

TAK dokladnie tak jak piszesz to co widzialem w lustrze opisalem slowami a teraz TY spojrz w lustro i jaka pierwsza mysl przychodzi ci do glowy JA zalogowalem sie po to zeby sie czegos dowiedziec zapytac doradzic pomoc jesli to bedzie mozliwe wymienic sie swoimi problemami z osobami ktore tak jak ja maja jak kazdy jakis problem ale TY chyba nie po to masz swoje konto jestes tu po to zeby umilac sobie wieczory swoimi tekstami nie na temat JESTEM ZE WIOSKI Z BIALOSTOCKIEGO LASKU KOLO SUPRASLA i co z tego o wielka TY PANIUSIU mam bmv zarabiam malo ale co najwazniejsze umie sie do tego przyznac hehe a TY nawet swoje imie ukrylas tak tak kazdy tak robi jesli chce zachowac anonimowosc tylko po co masz cos do ukrycia ??? tak tak tak to ja z CIEBIE odpowiadam udajesz nie wiadomo co a jestes nikim piszesz te swoje fiu fiu bo nie masz co z czasem zrobic czyli nie masz nikogo dlaczego juz ci mowie kto chcialby byc z taka baba ktora sama nie wie czego chce korzysta z tlumacza online probuje zwrocic na siebie uwage swymi MADRYMI odpowiedziami na pytania zwyklych ludzi jedziesz tak dalej i zycze powodzenia wesolych swiat prosze pani :o


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 56 gości