O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Bill26
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2012 20:54

Pomóżcie obrać właściwą drogę

Postautor: Bill26 » 19 lis 2012 21:07

Witam. Jestem na forum pierwszy raz. Bylem w Anglii 4 lata temu. Pamietam te czasy wspominam je roznie robilem dużo głupot jak i dużo sie nauczyłem.

Wiec moja sytuacja jest nastepujaca. Siedze w Polsce pracując w magazynie za 2000 zl netto. Niby to jest dużo ale po oplatach czynszu gazu wody i jedzenia zostaje mmm 0. wracajac do Polski chcialem juz nigdy nie wyjezdzać. Znalazlem prace dziewczyne jakos sie żylo z dnia na dzień. Niestety ostatnio mam problemy w pracy z kierownikiem który jest totalnym bałwanem i prosi moich kumpli aby kapowali na mnie, wymyśla skargi do szefostwa poprostu chce mnie odstrzelić. Od niedawna łykam tabletki na uspokojenie aby przetrwac dzień w tej niewolniczej pracy w której raczej nie ma już rozwoju. Również watpie że jak zaczne szukać pracy znajde coś porównywalnego chodzi głównie o pieniądze.

Planuje ponowny start w Anglii. Posiadam angielskie licencje na wózki typu reach truck i counter balance. Nie wiem jak jest teraz z praca w Anglii i prosiłbym o przybliżenia sytuacji. Bardzo mi na tym zależy. Za wszystkie wpisy serdecznie dziękuje

UkCzarek1
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 05 lip 2012 11:40

Postautor: UkCzarek1 » 19 lis 2012 23:03

Moja rada: Nie szukaj zyciowych rad od przypadkowych ludzi na forum.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 20 lis 2012 08:20

Moja rada: Decyzję już podjąłeś , chcesz jedynie poparcia:)
Moje masz.
W UK pracy nie brakuje!!! Zwłaszcza w Londynie. Wszystko zależy od Ciebie. Byleś, wiesz to i tamto, wiesz jakie błędy popełniłeś... czego chcesz więcej?

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

odp

Postautor: daro43 » 20 lis 2012 11:27

na wózki są prace w magazynach, welcome in england przybywaj goraluk ma raz racje jest praca .

Idol
Gastarbeiter
Posty: 54
Rejestracja: 16 mar 2009 12:55

Postautor: Idol » 20 lis 2012 15:14

go for it !!!!!!!!


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 52 gości

cron