O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
matej
Emigrant
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2008 15:19

przetermnowany paszport

Postautor: matej » 30 sie 2012 16:03

witam szanowne grono :twisted:

a więc sprawa ma się tak.... całkowicie zapomniałem o moim paszporcie a dowodu osobistego niemam.
paszport mi wygasł dwa miesiące temu... a chciałem jechać do uk za 3 tygodnie. czy na przeterminowanym dokumencie jest szansa przejazdu? jeżeli nie... to czy mogę w polsce wyrobić paszport tymczasowy? jaki jest koszt takiego paszportu i jaki czas oczekiwania? dzieki bardzo za odpowiedzi


:!:

user750323
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 11 sie 2012 18:51

Postautor: user750323 » 30 sie 2012 17:26

W dwa tygodnie spokojnie wyrobisz w Polsce. Moja mama leciala do Izraela a paszport miala wazny tylko mc(wymagane jest conajmniej 3 mce). Zlozyla wniosek, wlasciciel biura podrozy zadzwonil gdzie trzeba i miala paszport w trzy dni :shock:
W Londynie to dluzej trwa i wiecej kosztuje. Tutaj umawiasz sie na wizyte w konsulacie 6-8 tygodni wczesniej pozniej pani w okienku informuje, ze paszport bedzie do odbioru za kolejne 8 tygodni ale mozna sprawdzic online czy jest gotowy. Moj byl po 5 tygodniach. Koszt w UK 90£(10letni)

matej
Emigrant
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2008 15:19

Postautor: matej » 30 sie 2012 17:39

dzieki kolego. w takim razie jak najwcześniej jade w Poniedziałek do urzedu i składam podanie o paszport, najlepiej o przyśpieszony jezeli to ciągle możliwe bo słyszałem że jak wyszły te nowe biometryczne czy jakies paszporty niema opcji przyspieszonego. ale zobaczymy jak to bedzie.

:)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 111 gości

cron