O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Idol
Gastarbeiter
Posty: 54
Rejestracja: 16 mar 2009 12:55

Nieruchomosci

Postautor: Idol » 30 sie 2012 04:48

mam takie pytanie gdzie chcielibyście mieszkać? Tylko nie tak nie placac rachunkow i mieszkajac na kocia lape. Powiedzmy, ze Was stac? sprawdzcie rightmove.co.uk i wpiszcie London i dajcie ceny nieruchomosci 3+, albo tak bardziej realnie http://www.findaproperty.com/. Tam szukalem po moim bylym kodzie i jest kilka ciekawych ofert, wyszlo mi SW17, chociaz nie powiem, przed przyjazdem do Polski marzylem o malym domku gdzies na polnoc od Londynu. Pomiedzy East Midlands, Manchester-Liverpool, Walia a Londynem.
Pozdrawiam.

mroovah
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 31 sie 2012 13:06

Postautor: mroovah » 31 sie 2012 13:14

w uk w gre wchodzi tylko i wylacznie londyn, ceny sa spore ale np. w takim worclawiu tez za dom trzeba polozyc minimum 150k funtow, a za tyle mozna juz szeregowke w londynie wyrwac(oczywsicie nie na sw czy w czy n, ale tylko na e czy se).

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 31 sie 2012 14:15

przed przyjazdem do Polski marzylem o malym domku gdzies na polnoc od Londynu. Pomiedzy East Midlands, Manchester-Liverpool, Walia a Londynem.



To moze centrum Birmingham? :lol:

matej
Emigrant
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2008 15:19

Postautor: matej » 31 sie 2012 18:37

gdzie... nie wiem...gdzieś gdzie jest czysto, piękne widoki i przyjaxni ludzie... ale takiego miejsca chyba nie ma wiec 2ga opcja to jakaś bezludna wyspa z jakimiś małpami i papugami


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 22 gości