O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 11 sty 2008 16:55

swoja droga jakie to dziwne ze wiekszosc polakow to rasisci a wiekszosc polek idzie do lozka z innymi rasami, hmmm


Moze wlasnie dlatego? Nie chca sie zadawac z rasistami, Gonbzo biedaku, tylko ta chusteczka ci juz pozostala.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 11 sty 2008 18:52

userze 1814656....jest mi strasznie przykro ze trafiles na takie zaslepione kobiety, i powiem szczerze ze wstyd mi ze polskie kobiety patrza tylko na to co sie "swieci"....trudno mi jest dac ci jakakolwiek rade. Ja sie poprostu zakochalam, nie szukalam akurat ciemnego faceta, taki sie poprostu na mojej drodze sie pojawil, i dla niego przyjechalam tutaj,nie wisze na nim finansowo,sama zarabiam i razem probujemy cos zbudowac w naszym zyciu, wczesniej byly zakochania sie w Polakach ale to nie byly moje polowki i tyle....nie wszystkie kobiety sa puste i ograniczone, i jest mi czasami strasznie przykro jak slysze te uogolniania.....Nie poddawaj sie w szukaniu swoich marzen i rozgladaj sie naokolo, moze wlasnie minales jakas wartosciowa kobiete a takich jest tu mnostwo...

Arti???? Nic??? Zadnego komentarza?? Chory jestes?? Jak ci mozna pomoc?? :lol: :lol:

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 11 sty 2008 22:40

Jestem gotów polubić a nawet zaprzyjaznić się z Pakistańczykami pod warunkiem że będą żyć w swoim kraju.Europa jest dla białych i to nie jest kwestia nienawiści tylko zdrowego rozsądku.Polki które się z nimi wiążą ok niech robią co chcą ale powinny wyjechać do krajów swoich partnerów.Dla mnie taka kobieta jest "skasowana"jako Polka,Europejka.Czuję pogardę do takich tak jak zresztą większość facetów z Polski.Sorry-takie życie.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 11 sty 2008 23:14

Gonzo biedaku, nie przejmuj sie. Ja pewnie znacznie czesciej czulbym odraze gdybym byl toba. Rzygac mi by sie chcialo :evil:

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 12 sty 2008 12:17

Żałosne jak zachłysnęliście się ANGLIĄ jak byście tam wszyscy Pana Boga za nogi zlapali , jak byście nie urodzili się w Polsce.Ico Wy w ogóle wiecie o tej Polsce? jakie to słowo ma dla Was znaczenie?
Niestety, prawda jest taka, że Polacy i Polska nie mają tu żadnego znaczenia. Reguła jest jedna:
BOGATY ANGLIK ,AMERYKANIN, NIEMIEC lub SKANYDNAW czy CZARNUCH ,albo ARAB , nie ma znaczenia, KASA się liczy i STATUS. I to właśnie stoi za tymi mieszanymi parami.
Angielka nie zwiążę się z nikim ze wschodu, bo to nie jej poziom i nie jej klasa.
Kasa, prestiż i kasa - nie ma się co łudzić, to czysty materializm i tyle , no bo po co brać sobie przystojnego, biednego Polaka, gdy można mieć przystojnego i bogatego ciapatego ? To jest dopiero interes, dzieci już w ogóle to po Polsku nie będę potrafiły ani be ani me, a Polskę będą kojarzyć tylko z Auschwitz i ze Stalinem.
Jedźcie do Afryki, Azji, Antarktydy. Żeńcie się tam z cywilizowanymi dżentelmenami, Murzynami, Indianami, Chińczykami i Pingwinami i wychowujcie im swoje dzieci. Polska takich Polek i Polaków nie potrzebuje. Im szybciej Polska się z Was oczyści tym lepiej tym lepiej!
A przydomka POLSKA DZIWKA nawet wasze córki już sę nie wyzbędą

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 12 sty 2008 17:13

O, Zakuty Leb! Znowu ktos zostawil otwarta klatke? :lol: :lol: :lol:

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 12 sty 2008 17:47

Iron pisze:Żałosne jak zachłysnęliście się ANGLIĄ jak byście tam wszyscy Pana Boga za nogi zlapali , jak byście nie urodzili się w Polsce.Ico Wy w ogóle wiecie o tej Polsce? ...

Obrazek

rozumie twoj bol ale to nie od ciebie zalezy jak potocza sie nasze losy, nasze zycie. przez ostatni tydzien zadalem moim znajomym w pl pytania, ktore nurtuja cie pfu co do ktorych jestes przekonany, nikt nie potwierdzil, ze w polsce nienawidza emigrantow, ze czuja obrzydzenie itd itp. ... wrecz przeciwnie nie moga sie doczekac kiedy skoncza szkoly, zwolnia sie z pracy i pojada... ok, niektorzy maja kaske okej z tego co robia i sa zadowoleni. nie tylko z kaski ale to czego oczekuja od zycia maja tam, na miejscu. fajnie.
chca zobaczyc swiat, poznac ludzi itd. w jakim ty swiecie zyjesz?
bo ja moich znajomych, przyjaciol nie porzuce nigdy i nie chodzi o to kto ma racje. ty masz swoja i ja mam swoja ale... wiem znam takich jak ty.. ile razy musialem pas sciagac i sila bronic ..siebie i swoich racji ..
zal mi was.. tracicie czas i zycie na cos co istnieje tylko w waszych glowach a nie ma przelozenia w realu tzw...
pa

KRYSTIAN
Gastarbeiter
Posty: 32
Rejestracja: 08 wrz 2007 07:10

Postautor: KRYSTIAN » 12 sty 2008 19:53

Hmmmm
pusty śmiech mnie ogarnia.
Od wieków były mjieszane małżeństwa. Nawet dzięki temu powstało coś, co zostało uznane za rasę-Kreole. Mieszanka żółtego i czarnego kolorytu skóry. Mulat-czarny i biały koloryt skóry. Więc naprawdę nie rozumiem pewnych wypowiedzi. Czy w świetle całej histori to każda mulatka to dziwka z prapradziada (babki). Iron-a jestes w stanmie (ciągnąc moją logikę) udowodnić, zę w Twojej rodzinie nie ma jakiegos innego nabytku w postaci na przykład ktwi germańskiej? Toż to inna nacja. Wierzę, żę jestes pewien o niskalaniu Twojego drzewa genealogicznego inną krwia niż nadwislańska.
Inna kwestia-ilu z nas (facetów) nie popatrzyło kiedyś na zdjęcie Tajki, Mulatki i nie powiedziało...niezła laska (lub predzej "niezła dupa" :twisted: ) NIektórzy z nas narzekają że Polki rozkładają nogi- a co nam do tego? Owszem, Polska to kraj homofobi i rasizmu. Ale nie oszukujmy się, to nie cała Polska wraz z jej obywatelami. Mniejsze miasteczka-wiadomo. ALe moda na Skinhead`ów już minęła. Zakończyła się fala rumuńskich uchodźców, skończył się problem rasizmu. Chcieliśmy do Europy-to przyjmijmy ją taka jaka jest-pełna kolorowych, rudowłosych, śniadych i zezowatych. Bo chyba czasy średniowiecza już minęły i chyba nikt się już nie obawia Saracena na koniu.
Iron-piszesz, ze tak żeśmy się zachłysneli ANglią. A w czym Ci to przeszkadza? Że sytuacja na nas wymogła wiekszą tolerancję niż ta, którą Ty pokazujesz? Sorrki, ale moim zdaniem piszesz tylko żeby popisać.
Co ja wiem o Polsce....hmmmmwiem już wystarczająco dużo. Zwiedziłem parę świetnych miejsc, mieszkałem tam. Stan ludności i liczebność miast mogę sprawdzić w encyklopedi/google.
Piszesz, ze liczy się kasa. Widać, ze jeszcze żyjesz w epoce Twojej praprababki, która musiała dochować czystości i wydac się za bogatego szlachcica i odłożyć troszke do ślubni jako wiano. Bo raczej ka widzę całującą się parę w parku, nieważne jakich kolorytów to nie wyobrazam sobie, zę laska akurat w tym momencie kalkuluje ile bedzie jej po zawarciu aktu małżeństwa....ale cóż, każdy ma swoją interpretację. Zawsze się zdażały małżeństwa z rozsadku i wyrachjowania-ale to naprawdę marginalna sprawa.

Gonzo...piszesz, ze jesteś w stanie polubić Pakistańczyków(......)byle pozostaną w swoim kraju. Europa jest dla białych(...)
Hmmm-troszkę taki rasista mały jesteś, wiesz?
Ale muszę Cię skierować na lekcje histori-to właśnie my-europejczycy powpieprzaliśmy się innym nacjom na ich tereny. Jak w Afryce widzieli białego, to myśleli, że duch z rzmiącym kijem nadciągnął. Wszędzie przywieźliźmy swoje choroby, dla nas mało szkodliwe, dla tubylców śmiertelne. Tanie alkochole, zdrady itp....Ale fakt faktem-nam wolno, bo jesteśmy biali, a oni niech siedzą se u siebie....hipokryzja taka malutka, co nie?

Iron-czytając Twoje posty to mam wrazenie, że masz problemy. Nie to co Gonzo-ten to zartownis taki mały troszkę..w dodatku czasem ma trafne uwagi i w przeciwieństwie do Ciebie jego posty to nie w 90% zaslepiony eufemizm i hipokryzja
:)

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 12 sty 2008 20:21

Krystian, jedna uwaga:

Zakuty Leb i Muppet to ten sam pryszczaty nastolatek. Uzywa tylko 2 kont.

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 12 sty 2008 20:39

KRYSTIAN pisze:...
Iron-piszesz, ze tak żeśmy się zachłysneli ANglią. A w czym Ci to przeszkadza? Że sytuacja na nas wymogła wiekszą tolerancję niż ta, którą Ty pokazujesz? Sorrki, ale moim zdaniem piszesz tylko żeby popisać.
... eufemizm i hipokryzja
:)


:) ale jak ktos moze tolerowac czegos czego nie zna? nie zna.. czarnych, ciapatych, zoltych itd. poznalem kiedys w pracy (dolaczyl do nas) elektryka. Mongolia chlopak. zolty jak najbardziej.. koles ma takie poczucie humoru ze wszyscy sie chowaja przy nim. zabija usmiechem...
TAKICH ludzi lubie, jest NORMALNY i nie ma w glowie ..."a bo ja zolty a on rozowy...
zagial by cie z momentu czlowieku..a ty chyba sie tego obawiasz?

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 12 sty 2008 21:07

Tolerancja :?: a co to takiego :?: można to wypić z gwinta i zakąsić kiszonym ogórkiem

user2137310
Emigrant
Posty: 133
Rejestracja: 31 sie 2007 13:52

Postautor: user2137310 » 13 sty 2008 01:39

Znalezione w necie:

NaszeMiasto.pl : Wrocław
Specjalistyczny kurs w Sułkowicach trwał cztery miesiące i Gonzo zdobył specjalność: wyszukiwanie zapachów ...... Wystawa prac W.Hasiora we Wrocławiu ...
wroclaw.naszemiasto.pl/inne/specjalna_artykul/533330.html - 348k - Kopia - Podobne stro


Cali Breeze in Wrocław
Cały show nazywał się Cali Breeze Tour i co ciekawe Wrocław był początkiem całej ... oprócz DJ Chrome kręci DJ Iron Faden (z pochodzenia niemiecki Turek). ...
ww w.enigma.art.pl/calibreze.html - 10k - Kopia - Podobne strony

Fuj! Obrzydliwe!!

:lol: :lol: :lol:

konto_usuniete
Emigrant
Posty: 203
Rejestracja: 09 sty 2008 13:37

Postautor: konto_usuniete » 13 sty 2008 09:23

Maya... moi znajomi z Mongolii wychowali sie na czterech pancernych i pszczółce mai (to zdaje sie w ramach wymiany mongolskiej republiki ludowej z zsrr) wiec to prawie ta sama kultura ;P

Ja mialam kiedys chlopaka z bangladeszu, swietnie gotowal, mial super poczucie humoru ale jednak roznice nas pobily, szczegolnie jego religijne wychowanie i teksty typu "Huragan Kartina to kara Allaha dla USA za atak na Irak" Tyle, ze jakby jakis zakuty łeb z Polski mi cos w tym stylu powiedzial, tez bym zwiewała w te pędy...

Dla mnie wiekszosc facetow z PL ma bardzo prawicowe poglądy i to mi przeszkadza. Dlugo sie naszukalam zanim znalazlam w Polsce kogos, z kim potrafie sie dogadac. Jestesmy razem juz poltora roku, i wszystko wskazuje na to ze sie nam uda...

Z drugiej strony, ciezko zwiazac sie z chlopakiem z zachodniej europy, bo oni sa bardziej rozbestwieni przez zycie, pozniej dojrzewają i niektorych rzeczy nie rozumieją. No wiec musi byc ktos kto nie patrzy na swiat w czarno-bialy sposob a z drugiej strony wie, ze zycie nie jest zawsze rozowe... czyli emigrant! Smiem twierdzic, ze kobiety sa bardziej liberalne w kwestiach swiatopoglądowych, i takie rozwiązanie im nie przeszkadza.

A tak wogole, to chcialam powiedziec ze Gonzo jest trollem, ale gdyby nie te jego posty, nie bylo by tutaj dyskusji, a tak to zahaczylam sie na nowym forum internetowym bo tu ciekawe dyskusje macie, o!

pozdro,

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 13 sty 2008 09:43

jakby jakis zakuty łeb z Polski mi cos w tym stylu powiedzial, tez bym zwiewała w te pędy...
Ten styl odnosi się do wszystkich ,także i do Ciebie ,nie jesteś wyjątkiem .

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 13 sty 2008 11:11

moi znajomi z Mongolii wychowali sie na czterech pancernych i pszczółce mai (to zdaje sie w ramach wymiany mongolskiej republiki ludowej z zsrr) wiec to prawie ta sama kultura ;P


Znajomy z Węgier wychował się na Bolku i Lolku. Tak że jak widać wymiana dóbr kultury była wtedy bardzo prężna :)

fotosia: Czyli w sumie metodą prób i błędów doszłaś do wniosków, że jak związek na poważnie to z facetem z Polski ? :)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 44 gości