O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych

Korzystałeś kiedyś z portalu randkowego dla Polakó w UK?

Tak, bardzo polecam
4
29%
Tak, ale nie podobało mi się
2
14%
Nie, ale może spróbuję...
4
29%
Nie i nie zamierzam
4
29%
 
Liczba głosów: 14

curiosite
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 25 sie 2012 20:48

Postautor: curiosite » 30 sie 2012 17:53

to chyba tym bardziej nie ma się co stresować rozmową po ang, grunt żeby się ogólnie zrozumieć - właśnie tak jak w pubie na luzie przy piwku... gada się wiele i często bez sensu, ale w końcu się dochodzi do jakiegoś tam sensu.

a ktoś był na szybkich randkach? zabawa na pewno fajna, ale chyba znajomość równie szybko się kończy co zaczyna

mroovah
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 31 sie 2012 13:06

Postautor: mroovah » 31 sie 2012 13:09

znam polishhearts, to najwieksze randek online w uk. Jest tam sporo dziwnych ludzi ale w koncu sa tam ich setki tysiecy wiec podejzewam ze pelny przekroj polonii w uk mozna tam spotkac. Korzystalem ale poznalem kogos :) da sie umowic a potem to juz zalezy...

curiosite
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 25 sie 2012 20:48

Postautor: curiosite » 02 wrz 2012 23:06

w takim razie znajdzie się ktoś kto poleci z czystym sumieniem? bo wychodzi na to, że nie warto sobie zawracać głowy

klaudyna4
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2012 12:26

Postautor: klaudyna4 » 15 wrz 2012 18:38

Hej,prosisz o opinie na temat portali randkowych,moge opisac ci w skrocie swoja historie,a jak bedziesz chciala wiedziec wiecej to daj znac to podam email.Nie korzystalam z polskich stron randkowych bo nie za dobrze mi sie kojarza.Polecam match.com,jest to angielska strona,za ktora niestety trzeba placic,ale polecam ja dlatego ja tam poznalam milosc swojego,moze ktos sie smiac albo nie wierzyc ale to prawda,jest cypryjczykiem tureckiego pochodzenia i strasznie sie kochamy.Ja tez nie wierzylam w milosc przez internet dopoki nie przekonalam sie na wlasnej skorze.Nie chcem za duzo pisac,jak chcesz to skontaktuje sie z toba prywatnie.pozdrawiam :lol:

thepiotr
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2012 13:20

:)

Postautor: thepiotr » 18 wrz 2012 13:21

Fajna strona randkowa ta polish hearts

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 18 wrz 2012 20:28

klaudyna4 pisze:Hej,prosisz o opinie na temat portali randkowych,moge opisac ci w skrocie swoja historie,a jak bedziesz chciala wiedziec wiecej to daj znac to podam email.Nie korzystalam z polskich stron randkowych bo nie za dobrze mi sie kojarza.Polecam match.com,jest to angielska strona,za ktora niestety trzeba placic,ale polecam ja dlatego ja tam poznalam milosc swojego,moze ktos sie smiac albo nie wierzyc ale to prawda,jest cypryjczykiem tureckiego pochodzenia i strasznie sie kochamy.Ja tez nie wierzylam w milosc przez internet dopoki nie przekonalam sie na wlasnej skorze.Nie chcem za duzo pisac,jak chcesz to skontaktuje sie z toba prywatnie.pozdrawiam :lol:


cypryjczyk tureckiego pochodzenia :lol:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 19 wrz 2012 21:30

nie no nie skomentuje, powstrzymam sie... ale usmialam sie
:lol:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 19 wrz 2012 21:34

maaaaaaaaatko!!! jak ten czas szybko leci... nie zagladalam na londynek zdaje sie pare tygodni a jak zagladalam to sie akurat zarejestrowalam i mialam 24 lata, a teraz mam 27 lat, zlecialo jak w tydzien.... :shock: :idea:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 20 wrz 2012 10:36

To ty stara d... jestes ;)

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 20 wrz 2012 13:08

na swoja spojrz :wink:

Twoja pewnie jeszcze starsza :lol:

TomGie
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 28 maja 2013 16:58

Postautor: TomGie » 26 lis 2013 18:07

Chyba niewielu jest Polaków na emigracji, któzy choćby raz nie zajrzeli na taki portal. :) Przynajmniej wśród moich znajomych sporo osób próbowało. Ja ostatni siedze na Polish Souls.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 26 lis 2013 23:51

TomGie pisze:Chyba niewielu jest Polaków na emigracji, któzy choćby raz nie zajrzeli na taki portal. :) Przynajmniej wśród moich znajomych sporo osób próbowało. Ja ostatni siedze na Polish Souls.


Strata czasu. Na większości stron są sztuczne profile i w rzeczywistości myślisz że piszesz z jakąś kobietą, a tak naprawdę z facetem udającym kilka z nich. Wszystko po to aby naiwnych naciągnąć na konta premium ;)

AnkaFic
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2013 11:31

Postautor: AnkaFic » 01 gru 2013 19:07

Serio? Spotkałeś się z czymś takim? Ja mam w sumie dobre doświadczenia w kwestii portali randkowych. Zawsze wydawało mi się, że takie podszywanie się pod kogoś to tylko niewielki odsetek.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 01 gru 2013 19:23

AnkaFic pisze:Serio? Spotkałeś się z czymś takim? Ja mam w sumie dobre doświadczenia w kwestii portali randkowych. Zawsze wydawało mi się, że takie podszywanie się pod kogoś to tylko niewielki odsetek.


Najczęściej to jest na stronach, gdzie aby wysyłać wiadomość prywatną należy wykupić konto premium.

Pracownicy oglądają kto jakie profile przegląda, a następnie zagadują (najczęściej mają już gotowe szablony). Samotna osoba często nie może się oprzeć pokusie odpowiedzi na wiadomość od pięknej dziewczyny (zwykle studenta na minimalnej stawce ;) ) i wykupuje to konto premium. Potem się kontakt zwykle urywa...

A widziałem to z pierwszej ręki bo robiłem krótki kontrakt dla jednego z takich portali (akurat nie skierowanego do Polaków, ale metoda działania jest wszędzie taka sama raczej ;) )


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 69 gości

cron