O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
olaidominika19745
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2012 11:16

Firma Przewoznicza - TRANS - VOYAGER

Postautor: olaidominika19745 » 24 sie 2012 11:29

Dzien Dobry wszystkim ;)

Chcialabym wszystkich ostrzec przed firma zajmujaca sie przewozem paczek.

Frima TRANS-VOYAGER, okradla mnie nadomiar tego rzadala pieniedzy. Szef oto wymienionej wyzej firmy, pan Mariusz Borowski potraktowal mnie nie uprzejmnie i uzywal bardzo niestosownych slow - bluznierstw.

Nie polecam tej firmy.

Zlodzieje i oszusci.

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 24 sie 2012 13:44

Dobry biznes musi być skoro tyle nowych firm powstaje..

matej
Emigrant
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2008 15:19

Postautor: matej » 30 sie 2012 16:25

ja z tej firmy korzystam od ponad 4lat i zawsze byłem zadowolony... korzystałem z usług przeozu ludzi busem, paczki i autolaweta. nigdy nie było problemów... co Ci kolego zginęło? ja osobiście tą firmę polecam bo jak mówie nigdy problemu nie było małotego nawet ja tu na forum polecałem kiedyś kiedyś

matej
Emigrant
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2008 15:19

Postautor: matej » 30 sie 2012 16:25

koleżanko*

:D

tomekzgierski
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2012 17:41

Postautor: tomekzgierski » 05 lis 2012 17:52

Ja rownież ostrzegam przed firma Trans Voyager Korzystalam z ich usług 3 lata i kilka razy byli nieprofesjonalni Pierwszy raz kierowca zadzwonił do moich rodziców,zeby wyjechali o północy po paczkę 20 km.od ich domu a przecież firma oferuje usługę od drzwi do drzwi Kiedy zadzwoniłam do właściciela okazało sie ze to nieporozumienie Ostatnio było dużo gorzej Wyslalam paczkę z Polski i napisalam numer mojego chłopaka,który był w Londynie i pod spodem mój,ale ja nadal byłam w Polsce Kierowca gdy dojechał do Londynu cały czas dzwonił do mnie ,a ja nie miałam tel.przy sobie ale ani razu nie zadzwonili do mojego chłopaka Na drugi dzień kierowca znowu do mnie zadzwonił z pretensjami i powiedział ze za 5 min.wyjeżdża z Londynu i zostawia moja paczkę w jakimś sklepie na drugim końcu Londynu Kiedy zadzwoniłam do biura Pani zamiast mnie przeprosić zaczęła sie na mnie drzec Tak wiec naprawdę dobrze radzę Jest dużo innych firm tak wiec wybierajcie coś innego

aneczkap1
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2013 22:46

Trans Voyager Borowski

Postautor: aneczkap1 » 05 wrz 2013 23:23

Witam , ja take nie polecam Trans Voyager Borowski ; ceny maja wygorowane , dzialaja na zasadzie "co zlapie to moje".Zapomnialam zapytac o oplaty ( bylam pewna, że zaplacimy za 30kg ok £20 , jednak okazalo się juz po zabraniu paczki, ze firma odbiega od standartow Londynskich I zazyczono sobie £30 .Miesiac wczesniej korzystajac z firmy Juki Curier zaplacilismy tylko £18 za 33kg .Mysle , że poprzednie negatywne wpisy sa podstawne a odnosnie zachowania Pana Mariusza ;smiem twierdzic ,iz swiadczy to o jego braku oglady , obycia i lukach edukacyjnych.
Jestesmy pewni , że wiecej nie skorzstamy z tego kuriera !!!!
NIE POLECAMY,

kapeclbk1
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 06 wrz 2013 16:23

Postautor: kapeclbk1 » 07 wrz 2013 08:52

Tak Samo Nie POlecam Tej Firmy poniewaz Robilem paczke z polski do londynu , nadomiar tego Panowie mieli przyjechac o 19 a co sie okazalo to byli o 23 , mialemm 25 kg a musialem zaplacic 35 funtow , byla to torba i byla tak poszarpana i rozdarta , zamek pekl i slady byly jak by ktos szukal cos w niej . Jest Wiele innych firm . NIE POLECAM TEJ !

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 08 wrz 2013 08:31

ciekawe zjawisko.... jak trzeba skrytykowac jakas firme...nagle pojawiaja sie z niewiadomo skad nowi uzytkownicy i rejestruja sie na forum tylko po to by skrytykowac ta firme...

jakaz to wyjatkowa telepatia ze oni sie tak odszukuja w tym mrowisku internetu zeby sie akurat spotkac tu...
hmm fenomen po prostu ...

z_agnieszka
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2013 18:53

Postautor: z_agnieszka » 18 wrz 2013 18:54

Ja równiez mialam okazje korzystac z ich uslug i nie moge zlego slowa powiedziec.Mam znajoma ktora takze podaje przez nich paczki i zawsze wszystko jest ok.Widac ktos mial pecha...:

awelina1990
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2014 20:25

Re: Firma Przewoznicza - TRANS - VOYAGER

Postautor: awelina1990 » 21 lut 2014 20:31

Ja rowniez nie polecam tej firmy !!!!!!! Wysylalam paczke do Polski ostatnio, cala paczka rozwalona do gory nogami a rzecz ktora wyslalam byla nowa ! I po podlaczeniu nie dziala. Wszystki kable zalane !!! A prosilam zeby paczka byla kladziona strzalka do gory bo delikatny towar, kazano sie nie martwic ! Nigdy wiecej nie chce widziec tej firmy na oczy !!! Jeszcze zaplacilam 30 £ za 25 Kg zdzierstwo.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Re: Firma Przewoznicza - TRANS - VOYAGER

Postautor: Usercostam » 22 lut 2014 11:48

awelina1990 pisze:Ja rowniez nie polecam tej firmy !!!!!!! Wysylalam paczke do Polski ostatnio, cala paczka rozwalona do gory nogami a rzecz ktora wyslalam byla nowa ! I po podlaczeniu nie dziala. Wszystki kable zalane !!! A prosilam zeby paczka byla kladziona strzalka do gory bo delikatny towar, kazano sie nie martwic ! Nigdy wiecej nie chce widziec tej firmy na oczy !!! Jeszcze zaplacilam 30 £ za 25 Kg zdzierstwo.


Cenne rzeczy wysyła się renomowanymi firmami... Zapłacisz 100-200 ale masz pewność.

parzygnat
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 08 sty 2014 21:23

Postautor: parzygnat » 22 lut 2014 15:18

I do tego się kretynka rejestruje jako facet a pisze jako kobieta.

luan
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 01 kwie 2014 09:04

Postautor: luan » 01 kwie 2014 09:06

Witam,

Wysyłam paczki przez te firmę od lat i nigdy nie było żadnych problemów. Ceny w porównaniu do innych firm nie są wcale wygórowane! Można się z nimi dogadać. Paczki w 99 % były na czas! ja tam rozumiem, że w trasie zawsze może się coś wydarzyć....
Polecam Trans Voyager Borowscy! :wink:

luan
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 01 kwie 2014 09:04

Postautor: luan » 01 kwie 2014 09:06

Witam,

Wysyłam paczki przez te firmę od lat i nigdy nie było żadnych problemów. Ceny w porównaniu do innych firm nie są wcale wygórowane! Można się z nimi dogadać. Paczki w 99 % były na czas! ja tam rozumiem, że w trasie zawsze może się coś wydarzyć....
Polecam Trans Voyager Borowscy! :wink:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 185 gości

cron