O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 11 sty 2008 08:50

hehe i po raz kolejny muppet lezy na lopatkach :)

user2137310
Emigrant
Posty: 133
Rejestracja: 31 sie 2007 13:52

Postautor: user2137310 » 11 sty 2008 10:52

Wlasnie dzisiaj dla takich jak on wystartowal w Polsce program
uswiadamiajaco - edukacyjny bedacy w zalozeniach akcja przeciw rasizmowi i nietolerancji pn "Jestem Polka, jestem Polakiem".
Jak widac na poprzedniej stronie jest bardzo potrzebny i jak najbardziej
na czasie! :D :D :D

tectonik
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 10 lis 2007 20:03

Postautor: tectonik » 11 sty 2008 14:43

user2137310 pisze:Wlasnie dzisiaj dla takich jak on wystartowal w Polsce program
uswiadamiajaco - edukacyjny bedacy w zalozeniach akcja przeciw rasizmowi i nietolerancji pn "Jestem Polka, jestem Polakiem".
Jak widac na poprzedniej stronie jest bardzo potrzebny i jak najbardziej
na czasie!


Twoja ciemnota jest rozczulajaca. prosty rachunek demograficzny wskazuje, ze za pare pokolen w europie bedzie wiecej arabow i azjatow niz europejczykow, ciekawi mnie, czy gdy prezydentow i premierow zastapia immamowie i ajatollachowie tez beda tacy torencyjni - dla NAS?? Tobie - fanatyku "tolerancji" juz dzis proponuje wycieczke do Iranu, jedz przyzwyczajac sie do swojej "multikulturowosci", bo niedlugo tak samo bedzie wygladac Twoj wlasny dom, hahahahahahahhaha

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 11 sty 2008 15:34

...drogi gadaczu takotoniku...
...calkiem mozliwe ze tak moze byc,... strach pomyslec ze moga dplaczyy do nich Czukcze i ludy plemienne z dorzeczy gornej Amazonki... a zwlaszcza te plemiona ktore podjadaja ludzkie watrobki... i nie zapomnij jeszcze znienawidziec Aborygenow z Australii - ci to dopiero moga nam nabruzdzic...
...a...
i nie patrz za czesto w lustro - mozesz sie zapedzic za daleko w nienawidzeniu Swiata...

tectonik
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 10 lis 2007 20:03

Postautor: tectonik » 11 sty 2008 16:09

darekzlondku popatrz jak latwo przypisujesz mi "nienawisc" do "czukczow, aborygenow", itd.
jesli czuje nienawisc - bo to normalne ludzkie uczucie - to tylko do glupoty, naiwnosci i kompletnej bezreflexyjnosci tych wszystkich "tolerancyjnych" slepcow, ktorzy sie tu produkuja i oglupiaja ludzi (siebie najbardziej), nie dopuszczajac glosow innych niz wlasne (Marcfloid to kliniczny przypadek, jeszcze go ze "starych" czasow pamietam, nic sie nie rozwinal). afrykanczykow i azjatow sprowadza do Polski, czy tego chce czy nie, bo to sie oplaca, bo sa tani, bo brakuje rak do pracy - akcje "uswiadamiajace" maja na to przygotowac ciemny lud, skoro sie zaczely, to znaczy, ze juz niedlugo bedziemy prawdopodobnie to przerabiac... i tyle, kwestie ekonomiczne tu decyduja, a wpajanie ludziom "tolerancji" ma jedynie zlagodzic ten proces, oglupic ciemnote, zeby nie protestowala. takie romantyczno-sentymentalne bzdety o "przesladowanym" homosiu, do ktorych sie odnosilem to jest smiech, tylko ktos na poziomie marcflojda moze sie czyms takim podniecac, a to co napisalem o arabach to jest prawdziwa obawa, a nie zadna nienawisc. lepiej otworz oczy i zacznij myslec

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 11 sty 2008 16:46

Mam już SERDECZNIE dość panoszenia się islamistów w Europie !!! JEŻELI IM SIĘ NIE PODOBA NASZA CYWILIZACJA TO
MOGĄ WRACAĆ TAM SKĄD PRZYSZLI !!!

W EUROPIE ZAWSZE BĘDZIE DOCHODZIĆ DO NAPIĘĆ BO TA NACJA ZAWSZE ZNAJDZIE JAKIŚ PRETEKST DO ROZRUCHÓW.
DLACZEGO MUZUŁMANIE NIE PROTESTUJĄ PRZECIW MORDOWANIU BEZBRONNYCH CHRZEŚCIJAN W DARFURZE, DLACZEGO KRZYŻOWANO TAM CHRZEŚCIJAN??(Islamiści przy tym naigrywali się z krzyżowanych Chrześcijan,że powinni umierać tak jak ich Pan).

NALEŻY POWIEDZIEĆ DOŚĆ, GDYŻ ZA CHWILĘ PRZYJDZIE NAM PAKOWAĆ WALIZKI I UCIEKAĆ PRZED NIMI Z EUROPY.
DOŚĆ "CHOREJ TOLERANCJI" i "POLITYCZNEJ POPRAWNOŚCI"!


Obrazek

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 11 sty 2008 16:49

Tak jest! Heil Dmowski!

I proponuje wyposazyc Gonza i Rectonica w noze i wyslac do Afganistanu albo Iraku.

Przynajmniej my bedziemy milei tu spokoj :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 160 gości

cron