O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Witam Was serdecznie, patrioci-inaczej.

Postautor: Gonzo » 26 gru 2007 23:28

Zapewne niektórzy z Was byli w PL na Święta i nie mogli nie zauważyć tylu wypasionych aut na ulicach i ogólnie widocznego wzrostu ekonomicznego.W związku z tym mam pytanie.Kim są posiadacze tych dóbr i gdzie jest ten co miał ostatni gasić światło?Widzieliście go gdzieś?

wolna_tu
Emigrant
Posty: 169
Rejestracja: 05 lis 2007 22:52

Postautor: wolna_tu » 27 gru 2007 01:10

hmm kim sa posiadacze aut powiadasz?otórz właścicieli jest trzech...
pierwszy-zawsze było go stać na wypasione auto-to ten bez szyji, czyt dawniej dresiarz
drugi-powrócił z saksów i też go stać
trzeci-ten co zaciągnął kredyt w banku, bo niestety niektórzy ciągle żyja ponad stan, a o kredyty teraz jest łatwiej
no znalazłby się jeszcze czwarty, powiedzmy "właściciel" służbowego samochodu, wszak niektóre firmy dbaja o pracowników i swoję imię
Wzrost ekonomiczny powiadasz, a co dokładnie miałes na myśli?...budynki i firmy powstające z obcego kapitału?....a może lepiej przyozdobione ulice na święta? więcej światełek i z gustem powieszone, a może długie kolejki przy kasach w hipermarketach i koszyki bardziej załadowane - z zaciagniętych kredytów na święta....tyle teraz pokus było - - zapewne wiesz boś światowy i oczytany człowiek, że banki udzieliły, aż za dużo kredytów i mogą mieć problem?...polacy niestety coraz chętniej żyja na kredyt :lol:
ostatniego diabli wzieli niestety....światła gasić nie będziem...polak jest twardy, polak zawsze i wszędzie da se rade

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 27 gru 2007 01:57

Po pierwsze to dresiarzy już w Polsce nie ma,bo jako pierwsi polecieli na Wyspy po wstąpieniu do UE.Po drugie życie na kredyt to w zachodnich krajach normalka.Nie przejmuj się bankami, bo tam nie pracują głupcy i wiedzą co robią pożyczając miliony.Najważniejsze,że społeczeństwo stać na spłatę rat.Dodam jeszcze,że najbardziej zadłużonym społeczeństwem w Europie są.........Brytyjczycy!

wolna_tu
Emigrant
Posty: 169
Rejestracja: 05 lis 2007 22:52

Postautor: wolna_tu » 27 gru 2007 02:40

Gonzo, dresiarze nie mieli potrzeby lecieć na wyspy - chyba, ze mówimy o dwóch rodzajach dresiarzy - moi dresiarze radzą sobie tu całkiem dobrze, a nawet powiem lepiej niz dobrze, zupełnie nie robiąc nic, więc po cholere mieliby lecieć?...ty zapewne mówisz o tych tzw żołnierzach, czyli muszą się nazap.......ć, a Ci moi spijają śmietanke :lol:
to czy naszych rodaków będzie stać na spłatę kredytów to się dopiero okarze :lol: przy którejs racie. Masz racje w bankach nie siedzą głupcy, ale jednak trochę przesadzili....donosiły o tym media - te normalne, czyli spece z tego tematu
te najbardziej zadłużone społeczeństwo stać na spłate kredytu, nawet przy zarobkach tych minimum
u nas niestety zarobki minumum, często nie starczają młodym nawet na wynajem mieszkania, o rachunkach i reszcie nawet nie wspomne, ale oni też maja swoje marzenia i często chca się pokazać i tu niestety jest ta pułapka...zaciagaja kredyty - zaczynaja spłacać, po paru miesiącach okazuje się, że za bardzo trzeba zaciagać pasa, więc biora następny na spłate poprzedniego i tak wpadaja w ten młynek......zaczynaja pracować już na dwóch etatach...ok starcza na kredyty, ale majac dwadzieściapare lat stają się zgredami, zostaje im tylko praca i praca, zarobione pieniądze przeznaczają na konsumpcje( stad coraz więcej kupuja polacy ) spłatę kredytów i bieżące rachunki.....ot nasz wzrost ekonomiczny
mam dzieci w tym wieku, a oni maja przyjaciół i widzę co się dzieje :cry:
żal mi ich wszystkich, bo zycie umyka im przez pryzmat tylko pracy.
do czego to doprowadzi?....już teraz rozwodów jest coraz więcej, ba i związków nieformalnych tez coraz więcej, jak myślisz dlaczego?

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 27 gru 2007 06:57

A ja nadal uwazam ze to niedorajdy i slabeusze( 2007-11-16 04:49)
~Marek

opuszczaja nasz kraj mam 34 lata skonczylem studia
na UJ bardzo interesujace ale takie po ktorych
wiadomo ze na prace nie ma co liczyc pierwsze moje
zarobione pieniadze pochodzily z nauki gry w
tenisa oraz jezyka niemieckiego po roku mialem
gotowy plan na zycie produkowac zabawki z drewna
ale tylko na eksport i tak zaczela sie moja
przygoda nie bylo latwo pracowalem po 20 godzin na
dobe ale z tez z kazdym dniem stawalem mocniej na
nogi ale niestety dopiero po 4 latach.Obecnie
jestem w tej branzy nie do ruszenia produkuje
calkowicie na eksport moje koniki pociagi
dekoracje Swiateczne widuje w wielu krajach swiata
mam spora ilosc pracownikow wiekszosc z nich
pracuje w domu na nasze warunki mam nadzieje
zarabiaja doskonale od 2 tys.miesiecznie plus
premie czesto przekraczajace pensje od lat
inwestuje nadwyzki w ziemie i mieszkania ktore w
naszym kraju osiagaja niebotyczne ceny i na dzien
dzisiejszy moge powiedziec ze moja inicjatywa
przyniosla skutek.Mieszkam i zyje tak jak
95%emigrantow moze tylko pomarzyc inne kraje znam
tylko z podrozy sluzbowych i wycieczek i smiesza
mnie opinie naszych rodakow widzacych ludzi takich
jak ja za kierownica drogich samochodow mafiosi
ojciez nakradl kombinator itd ale jakos nikt nie
widzi w nas ludzi biznesu platnikow podatkow
sponsorow chorych dzieci domow dziecka przedszkoli
itd.W naszym kraju nikt nie lubi czekac wszyscy
musza miec juz a do tego spokojna prace duzo czasu
i szefa ktory na dodatek bedzie za nich
myslal.Pozdrawiam

http://anglia.interia.pl/wiadomosci/lok ... ,,12751031

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 27 gru 2007 08:47

Nie rozumiem skad zalozenie ze marzeniem kzdego Polaka jest zycie w kraju Radia Ma-Ryja, agresywnego katonacjonalizmu, homofobii, partii PiS i Gonza :D

Gonzusiu ty moj malutki, ja nie wrocilbym tam nawet gdybym tu zarabial polowe tego co w Polsce :P

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 27 gru 2007 10:22

MarcFloyd pisze:partii PiS i Gonza :D

Nawet nie wiesz jaka partia rządzi w Polsce.GOOGLE.Poszukaj,jak nie wiesz.
Twój wizjoner i budowniczy II Irlandii dla was, Donio Cudotwórca.

user1553192
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 28 sie 2007 11:00

gonzo jest pedalem

Postautor: user1553192 » 27 gru 2007 18:37

gozno chlopaka:))

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

debilizm do kwadratu

Postautor: Iron » 28 gru 2007 00:10

user1553192 pisze:gozno chlopaka:))

Napisał szybciutko i zwiał.Nawet pisowni nie sprawdził.Ciota.

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Re: Witam Was serdecznie, patrioci-inaczej.

Postautor: maya » 28 gru 2007 10:34

Gonzo pisze:Zapewne niektórzy z Was byli w PL na Święta i nie mogli nie zauważyć tylu wypasionych aut na ulicach i ogólnie widocznego wzrostu ekonomicznego.W związku z tym mam pytanie.Kim są posiadacze tych dóbr i gdzie jest ten co miał ostatni gasić światło?Widzieliście go gdzieś?


Jezeli dla ciebie miara dobrobytu jest posiadanie `wypasionego auta` to gratuluje i posiadaczom rowniez.
Kim sa? Ciezko pracujacymi obywatelami albo zlodziejami, proste imo
Widac wzrost ekonomiczny? to dobrze oby tak dalej.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 28 gru 2007 10:39

ciekawe jak muppet bedzie spiewal jak juz te 2mln wroca do kraju i przestanie byc tak "kolorowo"

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 28 gru 2007 11:48

Te dwa miliony są jak najbardziej porządane w kraju.Obojętnie jacy by nie byli.Każdy ekonomista o tym wie.To nie te czasy,że bezrobocie szaleje.

user2137310
Emigrant
Posty: 133
Rejestracja: 31 sie 2007 13:52

Re: 2 miliony pozadane

Postautor: user2137310 » 28 gru 2007 13:04

Skoro te 2 miliony sa tak pozadane a nie chca wracac to moze Gonzo rozpoczniesz akcje zachecania Polakow do powrotu na jakims forum w Kazachstanie, USA, Kanadzie i w innych krajach bogatych w Polonie.
Przeciez w wiekszosci przypadkow ustaly powody dla ktorych ci ludzie
wyjechali moze wiec posluchaja.

Pozdrowienia z Dalekiego Wschodu :D

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Re: 2 miliony pozadane

Postautor: Iron » 28 gru 2007 14:15

user2137310 pisze:moze Gonzo rozpoczniesz akcje zachecania Polakow do powrotu na jakims forum w Kazachstanie, USA, Kanadzie i w innych krajach bogatych w Polonie

Przecież nikt inny,jak wasza nadzieja na powrót,Tusku,robił akcję
Nie pamiętasz ? to ty na niego głosowałeś stojąc całą noc przed lokalem wyborczym.
Ot,skleroza.
I co, g.ó.w.n.o z powrotu.
Zrobił was w bambuko.

user2137310
Emigrant
Posty: 133
Rejestracja: 31 sie 2007 13:52

Re: 2 miliony pozadane

Postautor: user2137310 » 28 gru 2007 15:22

Po pierwsze nie czuje sie adresatem tego, co napisales Iron.
Po drugie to, co napisales swiadczy o wyraznych brakach wiedzy dotyczacej pewnych zjawisk. Nie bede tego wyjasnial bo to nie jest szkola tylko forum 8)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 56 gości

cron