O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
wolna_tu
Emigrant
Posty: 169
Rejestracja: 05 lis 2007 22:52

Polacy nie wrócili na święta, bo nie wszyscy mogli

Postautor: wolna_tu » 26 gru 2007 02:29

Obrażanie i opluwanie ludzi, którzy nie mogli wrócić do Swoich bliskich na święta jest poprostu obrzydliwe. Nie mówię o tych, którzy dokonali wyboru - też maja do tego prawo, ale o tych, którzy musieli pozostać z różnych powodów - dla nich bardzo ważnych. Wstyd mi za takie wypowiedzi typu"nie było ich stać, czy zapadli na chorobę funciaków". To najczęściej wypowiedzi dla nich bardzo krzywdzące. Wiem jak wiele ich to kosztowało( moja córka też została, chociaż bardzo nie chciała-zaraz jakiś oszołom napisze, że skąd wiem, może to jej świadomy wybór>...Więc odrazu pisze- pieprzysz bzdury człowieczku) - często samotność w swoim pokoju, ale przede wszystkim brak bliskich przy nich w tak ważnym dla wielu dniu...Nie ma znaczenia wiara, wyznanie. Pamiętajmy, że tak naprawdę nie znamy niespodzianek przygotowanych przez los i Ci wszyscy opluwający też mogą się znaleźć w takiej sytuacji z różnych przyczyn. Nie zadawajmy bólu ludziom, którzy cierpią. To nieludzkie i obrzydliwe. Wielu z was twierdzi, że jest takimi patriotami, chrześcijanami.....To są głownie opluwający, więc powiem gówno prawda....Jesteście tak naprawdę pseudo, bo....Chrześcijan, czy też patriota rozumiałby Swoich bliźnich, wróćmy do historii...Przyda się wam...poczytajcie, a może zrozumiecie:)...Zapewne nie uda się was nawrócić, ale kto wie?...Może wyrosną z was jeszcze ludzie
Iron, Gonzo....Cholera wie, co was czeka ze strony waszych bliskich...Różne sytuacje mogą się zdarzyć i wasz wpływ - wychowanie- może iść do lamusa dla waszych pociech.
Cholera pewnie i tak g...o zrozumiecie, a ja tylko dopisałam temat

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 26 gru 2007 07:08

dobre,ostre,dosadne,aż się popłakałem... :(

wolna_tu
Emigrant
Posty: 169
Rejestracja: 05 lis 2007 22:52

Postautor: wolna_tu » 26 gru 2007 07:14

Iron cierpisz na bezsennośc? Czy to z powodu koszmarów, które Ci się śnią?
Będąc tak zgryżliwym dla innych zapewne je masz :)
pozdrawiam i życzę lepszych snów :)

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 26 gru 2007 07:22

dopiero co pisałaś,że się zapiłem i śpię.
Zdecyduj się,masz problemy,zwież się :P

wolna_tu
Emigrant
Posty: 169
Rejestracja: 05 lis 2007 22:52

Postautor: wolna_tu » 26 gru 2007 07:36

w główce Ci się całkiem pieprzy maleństwo z tego przećpania, bo już to tylko tłumaczy Twoją niepojętą głupote :lol: to nie ja pisałam. Ja raczej poszłam w strone spieprzenia Cię przez naturę
cytat z tematu innego:
"Skrzyżowanie skrzywdzonego przez los, mało wyposarzonnego przez naturę "
Uważniej czytaj jak już ktoś Ci tu napisał.....niestety nie uczono w szkole wczesniej czytania ze zrozumieniem i stąd Twoje braki :lol:

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 26 gru 2007 07:39

wolna_tu pisze:"Skrzyżowanie skrzywdzonego przez los, mało wyposarzonnego przez naturę "

uczysz mondralo ortografji,a sama jak piszesz z błendami ?

wolna_tu
Emigrant
Posty: 169
Rejestracja: 05 lis 2007 22:52

Postautor: wolna_tu » 26 gru 2007 07:44

Jam Cię nie uczyła...niestety kolejność inna. To Ty byłes łaskaw mnie pouczać - ja prosiłam o zrozumienie dla dyslektyków ( ale zapewne nawet nie bardzo wiesz kto to taki? )....znowu pała tym razem z pamięci :lol:

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 26 gru 2007 07:47

dyskelektryk ? a kto to taki? coś z disco ?

cityboy
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 24 gru 2007 21:07

Postautor: cityboy » 26 gru 2007 15:54

Iron pisze:dyskelektryk ? a kto to taki? coś z disco ?

to taki gosc co naprawia eletryke dyskow twardych.

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 26 gru 2007 16:29

z początku myślałem,że to taki Wałęsa Lech,ale dobrze,że mnie oświeciłeś...thx :D


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 51 gości