O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
tbn
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2012 11:20

Pokoj z dzieckiem

Postautor: tbn » 07 kwie 2012 11:38

Ostatnio szukam pokoju do zamieszkania z dzieckiem i ku mojemu zaskoczeniu pojawił się spory problem. Nastawienie dało okrutną prawdę i całą gamę niedojrzałych odpowiedzi co jeszcze echem się odbijają. Prawdę powiedziawszy zawsze staramy się kroczyć prostymi drogami i ilekroć stajemy przed problemem rozwiązać go pragniemy tak by nie żałować. Stąd moje pytanie co w głowie szum robi , jak obcy ludzie są co pozornie świat poukładany mają i dziwnymi oporami się kierują.
Może ktoś coś doradzi bo ja jakoś w obliczu stresu myśleć racjonalnie nie mogę lub coś mi umyka bo dążeniem do celu człowiek zaślepiony? Wykonałem praktycznie pytań tak wiele ile ofert było lecz żadna pozytywna. Ogłoszenia co początek kwietnia miały listę zamknęły a problem został i parzy na nas bezsilnie brakiem rozwiązania. Może się mylę ale obcy ludzie jacyś tacy. Prości bez ducha co człowieka zdobi szatą szlacheckie imię mu dając. Smutno tak gdy realnym sprawy się stały, brak wyjść co uśmiech sprawią.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Re: Pokoj z dzieckiem

Postautor: Starababa » 07 kwie 2012 21:38

Ostatnio szukam pokoju do zamieszkania z dzieckiem i ku mojemu zaskoczeniu pojawił się spory problem. Nastawienie dało okrutną prawdę i całą gamę niedojrzałych odpowiedzi co jeszcze echem się odbijają. Prawdę powiedziawszy zawsze staramy się kroczyć prostymi drogami i ilekroć stajemy przed problemem rozwiązać go pragniemy tak by nie żałować. Stąd moje pytanie co w głowie szum robi , jak obcy ludzie są co pozornie świat poukładany mają i dziwnymi oporami się kierują.
Może ktoś coś doradzi bo ja jakoś w obliczu stresu myśleć racjonalnie nie mogę lub coś mi umyka bo dążeniem do celu człowiek zaślepiony? Wykonałem praktycznie pytań tak wiele ile ofert było lecz żadna pozytywna. Ogłoszenia co początek kwietnia miały listę zamknęły a problem został i parzy na nas bezsilnie brakiem rozwiązania. Może się mylę ale obcy ludzie jacyś tacy. Prości bez ducha co człowieka zdobi szatą szlacheckie imię mu dając. Smutno tak gdy realnym sprawy się stały, brak wyjść co uśmiech sprawią.


********************

Moment - ale o co chodzi?



Z tytulu mysle ze ciezko wynajac pokoj z dzieckiem - i wcale sie nie dziwie. Z dzieckiem to sie wynajmuje samodzielne mieszkanie a nie pokoj. Nie kazdy ma ochote byc skrepowany w dzielonym mieszkaniu/domu obecnoscia cudzego dziecka.

To z tytulu - bo z postu to Jesussssssssssssssssssssssssss pojecia nie mam co to za belkot? :shock:

PaniDomuLondyn
Emigrant
Posty: 163
Rejestracja: 30 sty 2012 16:37

Postautor: PaniDomuLondyn » 07 kwie 2012 22:37

A Ty jakis poeta jestes? Bo nie rozumiem Twojego pisania,jakbys przez google tlumacz pisal :lol:

Nie dziw sie,ze masz problem z wynajeciem pokoju z dzieckiem. Ja tez odmawialam para z dziecmi.
Witamy w doroslym swiecie...

lubo111
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 18 sty 2009 18:56

Postautor: lubo111 » 17 kwie 2012 10:08

mysmy szukali z zona i corka roczna tez pokoju ale niestety pomoc ludzi niezna granic niktnie chcial, w koncu poznalismy pare ktora zaakceptowala dziecko i wynajelismy 3 bedrom plus living plus ogrod, dziekowac tylko takim ludzia ze sa i sie zgadzaja, szukalismy tez studia ale jest za drogo trzeba wydac ponad 850 na miesiac zeby jako takie byly warunki szkoda ze wczesniej nie widzialem waszego ogloszenia to bym sie skontaktowal, ale juz za pozno i tak poznalismy super ludzi i nie zamierzamy nic zmieniac

Pozdrawiam


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 165 gości