O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 16 sty 2009 22:17

IgorVolski pisze:
kaslawka pisze:sam sobie na to pytanie odpowiedz....ja sie nie moge odniesc

jestem bardzo wrazliwa na zapachy i rozpaczliwie potrzebuje w moim zyciu kolorow, wiec zadne z tych swiatow nie jest moim...


...eeee, ty za bardzo serio jestes,my tu nie o tym, Tu potrzebne jest poczucie humoru, zapalczywosc i zlosc. Na mdle pogaduszki umowimy sie prywatnie...


ja sie nie umawiam prywatnie na mdle pogaduszki, czasu i energii mi szkoda :lol:

w tym sek, ze twoj post nie jest w stanie wykrzesac poczucia humoru, zapalczywosc i zlosc owszem, ale na to rowniez szkoda mojej energii, niech sie inni wykazuja...
serio jestem zawsze jak mnie ktos w balona probuje zrobic wiec sie nie dziw

Milego wieczoru

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 16 sty 2009 22:19

igor - sie nie daj - a przynajmniej nie za free


...bedzie ciezko blondynek. Rokowania nie sa dobre. Statystycznie na 100% polskich portali zostalem zabanowany. Akurat wtedy jak zaczynalo sie robic, ciekawie, i wzrastalo zainteresowanie. Rozowo to wiec nie wyglada...pozwol ze w tym miejscu zaintonuje....

...nie rzucim ziemi skad nasz rod...

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 16 sty 2009 22:22

Widzisz Igor! Klamac tez trzeba potrafic, a ty nie jestes wiarygodny!
Nie pamietasz co i gdzie mowiles, wiec latwo cie zlapac...
Pocwicz troche a moze twoj swiat sie zarozowi :lol:

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 16 sty 2009 22:36

kaslawka pisze:Widzisz Igor! Klamac tez trzeba potrafic, a ty nie jestes wiarygodny!
Nie pamietasz co i gdzie mowiles, wiec latwo cie zlapac...
Pocwicz troche a moze twoj swiat sie zarozowi :lol:


...wszystko pamietam!

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 16 sty 2009 22:42

taaaa......a swinia lubi plywac :lol: :lol:

Powodzenia w cwiczeniach :wink:

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 16 sty 2009 22:46

..igorku.. kazdy mierzy swoja miara.... z tago co napisales dotychczas - dla ciebie to zabawa = prowkaowanie ludzi, obrazanie ich, etc... jak zycie uczy - wszystko wroci do ciebie, wszystko to co siejesz dookola (przynajmniej tu)... nie wierze ze jestes facetem z jajami, wyksztaconym ( nie znaczy do konca po studiach... klikanie w klawisze potrafi kazdy) , inteligentym... poprostu gosc!... nie, to nie ty... to co napisale w swoim elaboracie do gherida ( Wysłany: 16 Sty 2009 17:07) dyskredytuje cie jako faceta... twoj horyzont umyslowy opierasz na na nienawisci do czlowieka co sie skonczy zle dla ciebie... nie wierze ze jestes inny w swoim otoczeniu, w swojej pracy... zalosny klamuczuch, bez szacuku dla innych, zero empatii,..
..zasmiecasz to forum, swoimi gierkami, pseudo-intelektualnymi dowodami... to do czego chcesz nas Wyjechanych sprowadzic jest definicja ciebie... nie miales sily by zrobic cos dla siebie ? szkoda- obracales sie w kregu dziwek, pijakow, nieudacznikow, moze zlapales cos czego nikomu sie nie zyczy po imprezie ktorej sam nie pamietasz dokladnie... to nie jest koniec! walcz! jestes prawym polakiem, prawomyslnym katolikiem, nowoczesnym, postepowym, przebojowym... walcz, nie poddawaj sie... jeszcze nie jest na pozno...
...polknij "jasia"... jutro jest nowy dzien... bedzie lepiej..

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 16 sty 2009 22:52

kaslawka pisze:taaaa......a swinia lubi plywac :lol: :lol:

Powodzenia w cwiczeniach :wink:


...ty kaslawka, mowie ze to nie miejsce dla ciebie. My tu na noze. Sprawiasz wrazenie milej dziewczynki. Pobaw sie lalkami, co? Naprawde nie chce ci dojehac...

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 16 sty 2009 23:03

jestes prawym polakiem,prawomyslnym katolikiem,


...no tu mine qrwa obraziles nie na zarty. Jutro zobaczysz...

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 16 sty 2009 23:17

...blundel... wysliles sie... czyzbym urazil twoj krag..?

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 16 sty 2009 23:28

IgorVolski pisze:
jestes prawym polakiem,prawomyslnym katolikiem,


...no tu mine qrwa obraziles nie na zarty. Jutro zobaczysz...
...
...przeciez jest dopiero wieczor. skonczylismy prace, weekend... wyluzuj... caly wieczor przed toba, czyzbys zbieral sily (jak to malolaty - sen minimum 12 godzin, po wiczorynce od 19.30... no choc widze ze dzis rodzice maj wychodne wiec zaszalales/// nawet 23... wow... tacy jak ty nie podnosza mi cisnienia, zjadam ich na sniadanie = ich jedyny celem jes obarazic , dokopac, pokazac jak bardzo sa skrzywdzeni... pokaz! co tak naprawde cie boli? dalczego cie boli... jesli umiesz to pokazac slowami... jak nie to narysuj... troche umiem czytac z malowidelek...

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 16 sty 2009 23:52

..czyszce takie garnki jak ty... a nie siedze w nich... ale jak polubiles z duet z igorkiem... your problem...
... jak nie wiesz jak sprawdzic kto skad, nie uzywasz zwojow, nie pomoze plynna wymowa... i oczywiscie nie zalapales o czy mowilem...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2009 23:57 przez darekzlondku, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 31 gości