O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
skowronek332
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2011 18:31

Spie...aj dziadu

Postautor: skowronek332 » 25 sty 2011 19:41

Prostaczko przestań się tłumaczyć i spiep...aj stąd bo wypowiadasz się nie na temat, przestałam zwracać na Ciebie uwage, tempa istoto.

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 25 sty 2011 19:51

nie mów tak do ainy.....

aineczko nie denerwuj sie, aha zamówiłem mikser w argosie !!!!!!!!!!!!!!!!!

lece ogolic plecy ...czekam na ciebie kruszynko :)))

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 25 sty 2011 20:09

skowronek wez przyhamuj z tym chamskim odzywaniem sie do ainy
bo ci piorka z dupy powyrywam

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 25 sty 2011 20:47

przylazło toto takie ledwo co..i bruździ.....

a poza tym tez jestem zdania że zamiast przysparzać dodatkowych cierpień należy w sp[osób humanitarny zwierze uspić.. dla jego dobra, jesli ktos dla zaspokojenia własnej potrzeby poczucia sie wybawca chce na siłe leczyc to jego sprawa...

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 25 sty 2011 21:06

zastanawiam sie tak naprawde czy mozna go z tego wyleczyc?
przy tak rozleglych oparzeniach z tego co wiem u ludzi robi sie przeszczepy skory ,zabiera to lata a potem nosi sie specjalne gorsety rozmasowujace blizny bo inaczej boli jak cholera....a na psie co?opatrunek i sie zagoi?to jakas bzdura kompletna..tez jestem przeciwko bawieniu sie w pana Boga i odbieraniu zycia chociaz wydaje mi sie ze w tym konkretnym przypadku byloby to najrozsadniejsze wyjscie... :cry:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 25 sty 2011 21:32

no to sie pewnie musisz w koncu blondyna przyzwyczaic, ze ja zabieram glos kiedy tylko mam na to ochote..

a co do psa wlasnie o to mi chodzilo co ewa napisala. Przeciez sa to oparzenia trzeciego stopnia? czy ty kiedykolwiek sie sparzylas? to sobie teraz wyobraz jak blesne musi byc poparzenie na calym ciele.. a pies nie powie, ze go boli i co i nawet nie rozumie nic jak sie go leczy on na to patrzy tak jak by nadal chcial mu ktos robic krzywde.. Moi rodzice maja psy i widzialam jak to jest...

Na ludziach to sie przeszczepy robi, i robi sie je od razu, znalam faceta, ktory sie poparzyl przy wybuchu pieca podczas pracy i mial pelno przeszczepow itd choc bylo to bardzo bolesne przezycie.. no ale on rozumial co i dlaczego robi, ze przez to mu sie polepszy, pies niestety nie rozumie tskich rzeczy, i z tad napisalam ze w takich sytuacjach najlepiej uspac... bylo to open question wiec pisze co chce, masz inne zdanie napisz inaczej, ale ja uwazam, ze mam racje i swojego psa z litosci bym uspala przy tak ogromnych obrazeniach...

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 25 sty 2011 21:56

blondynek powrocil :lol:

wymoczylas dupe w basenie jak to ci admin powrozyl? :D

chyba jakos slabo bo jeszcze zlosc ci nie przeszla, trzeba bylo ci na saune isc tam jeszcze by dodatkowo para cos zdzialala zapewne ..

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 25 sty 2011 22:08

Pomijajac glupawe posty forumowego trola Ainy.....

******************************

Jakis rok siedzialam praktycznie non stop na Dogomani.
Kuba to niestety jeden z wielu przypadkow, widzialam duzo gorsze.
Mase kasy wplacalam na psiaki "w potrzebie" chociaz czesto mialam odczucie ze jest to naprawde meczarnia psa wlasnie po to ze pewne osoby chcialy sie "wykazac".

Mam psa, mam 4 koty i jakby im ktos jakakolwiek krzywde wyrzadzil to bym wlasnorecznie jaja wyrwala i rozszarpala na strzepy golymi rekami ale.. nie narazalabym swoich zwierzakow na to na co czesto sa narazane te "ratowane".

Poniewaz czesto wyglada to tak ze w momencie ogloszenia kasa leje sie z kazdej strony, psiaka sie podreperuje a pozniej ludzie traca zainteresowanie a psiaka trzeba utrzymac. Prywatne hoteliki to koszt okolo 500zl miesieczie 9z karma lub bez) plus extra kasa na weterynarzy itd.... BO do schronisk "dogomaniackie" psy nie ida, ze schronisk sa wyciagane wlsnie do prywatnych hotelikow i tam utrzymywane z deklaracji dogomaniakow. Tylko jak te deklaracje sie wykrusz to jest tragedia co z psem zrobic.

Pewnie, szuka sie tym psom domow ale ile te domy znajdzie?

I ile sie mecza?

Tez jestem za usypianiem zwierzat ktore zostaly bardzo okaleczone i maja mala szanse na normalne zycie i adopcje do dobrego domu gdzie spedzi reszte zycia.

Tak samo jak jestem za usypianiem slepych miotow i sterylkami aborcyjnymi.

Ale najbardziej jestem za karami bardzo porzadnymi dla kazdego skurwiela ktory zwierze w jakikolwiek sposob skrzywdzi.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 25 sty 2011 23:21

marekleyton pisze:nie mów tak do ainy.....

aineczko nie denerwuj sie, aha zamówiłem mikser w argosie !!!!!!!!!!!!!!!!!

lece ogolic plecy ...czekam na ciebie kruszynko :)))




ech to dostawa dopiero za trzy dni bedzie... troche pozno..

tylko juz wiecej nic nie gol bym sie czula, ze z chlopem leze a nie z jaka mimoza :lol:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 26 sty 2011 00:23

Leczenie utrudnia także stan, w jakim był Kuba jeszcze przed poparzeniem. – Jest bardzo wychudzony, widać że jadł bardzo niewiele – mówią pracownicy kliniki.
Kuba łapczywie rzuca się na każdy kęs jedzenia. Niestety po każdym, nawet najmniejszym posiłku jego żołądek zamienia się w balon


meczyli psa przed pozarem..


Potworny ból towarzyszy Kubie przy każdej próbie poruszenia się. Specjalne okłady z hydrożelu mają złagodzić cierpienie i przyspieszyć gojenie spalonej skóry. Każdego dnia pies spędza na stole zabiegowym dwie godziny, a jego życie wciąż wisi na włosku. Rany trzeba było oczyścić, usunąć martwą skórę, która miejscami trzymała się tylko na zakrzepłej ropie powstałej w ranach – tłumaczy Weterynarz Justyna Niedzielska.



i bardziej mecza teraz..

tak wyglada milosc do zwierzat? to dlaczego na lancuchu byl i jeszcze w kojcu metr na metr wielkosci? dlaczego w domu nie trzymali? a na dodatek jesc nie dawali... i to znecanie sie trwa.. :roll: jesus co za ludzie..

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 26 sty 2011 00:36

dlaczego na lancuchu byl i jeszcze w kojcu metr na metr wielkosci


I znowu kopiujesz czyjes teksty (tym razem moje nie Blondynka) jako swoje bo sama nic madrego wymyslec/napisac nie mozesz?


************************************

Uwiazac na lancuchu w kojcu wlascicieli tej psiny - i podpalic.

Ktos psa podpalil ale wczesniej w jakich warunkach byl trzymany przez wlascicieli?

Kiey ten [piii...] ciemnogrod na tych polskich cholernych [piii...] wsiach sie skonczy?

Niech sobie alarmy pozakladaja a nie biora zwierzaka po to zeby go uwiazac i zeby we wlasnych gownach na zimnie dzien w dzien stal przy pustej misce.

Czy ktos widzial jak wyglada szyja psa ktory od szczeniaka nie mial poluzowanej obrozy? Bo takie sie czesto trafiaja wlasnie w tej [piii...] Polsce. Rany glebokie otwarte na kilka centymentrow...

Obrazek

Obrazek

Tu nie jednego psa na sile ratowac trzeba tylko przepisy zmienic zeby takie sprawy byly odpowiednio karane zeby jeden [piii...] z drugim BALI sie zwierzakowi krzywde zrbic....

Co bylo/jest z Moon-em? Widzial ktos tego psiaka? Prosze bardzo:

http://www.dogomania.pl/threads/141580- ... oon-ma-dom.

Do jakiego stanu doprowadzil psa jakis [piii...] wsiak [piii...]...

Obrazek

A to tylko jeden...

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 26 sty 2011 00:57

I znowu kopiujesz czyjes teksty (tym razem moje nie Blondynka) jako swoje bo sama nic madrego wymyslec/napisac nie mozesz?




a w ktorym miejscu ty to napisalas? i zacytuj jakis tekst blondy ktory skopialam :shock: ... schizofrenie juz masz .. i lazic za mna moze bys w koncu przestala..

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 26 sty 2011 01:00

aina24 pisze:
I znowu kopiujesz czyjes teksty (tym razem moje nie Blondynka) jako swoje bo sama nic madrego wymyslec/napisac nie mozesz?




a w ktorym miejscu ty to napisalas? i zacytuj jakis tekst blondy ktory skopialam :shock: ... schizofrenie juz masz .. i lazic za mna moze bys w koncu przestala..


Nie laze za toba debilko palcem robiona, wchodze na watki ktore MNIE interesuja i szlag mnie trafia jak ciebie wszedzie widac chociaz pojecia za ch...j na zaden temat nie masz.

Wiec stul ten wredny pysk i trzymaj sie ode mnie 3 ch... w bok... juz ci to wczesniej pisalam a nie lubie sie powtarzac


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 69 gości