O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Scientist
Gastarbeiter
Posty: 40
Rejestracja: 05 lis 2011 19:01

Postautor: Scientist » 22 sty 2012 22:51

Tommy90 pisze:
MarcFloyd pisze:Tommy, czemu "chlopaki"? Jeden burak tu nacia wymachiwal...


Tak mi się napisało, taki styl poetycki, o! :) Nic zobowiązującego :) Szkoda tylko, że takich buraków jest na emigracji sporo. Ostatnio widziałem Polkę z białym człowiekiem posługującym się językiem angielskim (narodowości nie znam), przechodzili koło dwóch polskich budowlańców znających jej pochodzenie, i co? "K*rwa puszcza się, daje d*py, s*ka". Przykre...


Mam takie pytanie? Skad Ci budowlancy znali pochodzenie tej dziewczyny?

Gdyby nie wiedzieli ze jest Polka pewnie nie robili by jej takich uwag, czyz nie? Po akcencie przecietnej osobie raczej chyba ciezko odroznic Polaka od Slowaka, Czecha czy Litwina.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 23 sty 2012 01:36

Wymyslij sobie chlopak to, proste.

Tommy90
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2012 00:37

Postautor: Tommy90 » 24 sty 2012 19:51

Scientist pisze:
Tommy90 pisze:
MarcFloyd pisze:Tommy, czemu "chlopaki"? Jeden burak tu nacia wymachiwal...


Tak mi się napisało, taki styl poetycki, o! :) Nic zobowiązującego :) Szkoda tylko, że takich buraków jest na emigracji sporo. Ostatnio widziałem Polkę z białym człowiekiem posługującym się językiem angielskim (narodowości nie znam), przechodzili koło dwóch polskich budowlańców znających jej pochodzenie, i co? "K*rwa puszcza się, daje d*py, s*ka". Przykre...


Mam takie pytanie? Skad Ci budowlancy znali pochodzenie tej dziewczyny?

Gdyby nie wiedzieli ze jest Polka pewnie nie robili by jej takich uwag, czyz nie? Po akcencie przecietnej osobie raczej chyba ciezko odroznic Polaka od Slowaka, Czecha czy Litwina.


To proste, mieszkasz w niewielkim miescie, widzisz te same twarze, slyszysz jak ludzie rozmawiaja, chodza rozne plotki... :)

reivax86
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 10 sty 2012 16:05

hmm

Postautor: reivax86 » 10 lut 2012 09:35

Nie wiem czemu ten topic jeszce tu wisi ale co tam zycie moda wcielo i zycie .
Ale powiem tak jak mowilem trzeba byc niedorozwinietym by myslec tak jak ten pan .Miec tyle madrosci,zaradnosc ,piekna kolo siebie i byc tak tepym i slepym zgorzknialym debilem to potrafi tylko ten co niedostrzega co ma puki to niestraci .Wiec panuoferujemy pujsc na cotygodniowy seans do burdelu "[piii...]" "dziwnke" (ja to sie kocham z kobieta i nie nazywam jej dziwka nie lubie tych dwoch slow jak cholera ale nie stety musze myslec jak powyzszy tworca topica - a szkoda bo znizam sie do jego poziomu bo inaczej niedotre intelektulanie do tak licznego grona ludzi ograniczonych ) powiem tak ztego cotu zaobserwowalem w tym kraju to ludzie za doslownei biora film "chlopaki nie placza" "poranke kojota " etc ... I szarmanckosc szlak trafil zamist nazekac na polki moze ruszylibyscie dupy na joging ,przestali chlac piwsko ,palic trawe ,palic tyton ,myc zeby i myslec troche .I pokazali angielkom jaki jets polak a nei ze chleje bo jak mnie spotykaja ludzie to nigdy nikt mi neipowiedzial ze jestem polakiem zawsze ze jestem wloch ,niemiec etc nigdy ze polak .Akcentu sie pozbylem polskiego w mom angielkim moze tego ale nigdy nieukrywam polskosci a jak patrze jak 4 pacanow idzie droga i tylko slysze w oddali k...a,ch...j ,p...a, lub o jaka dupa idzie to mi rece opadaja do tego wygladajacy jak bezdomny z pod slamsow szkoda gadac .


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości

cron