O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
10042010
Gastarbeiter
Posty: 21
Rejestracja: 11 maja 2010 12:05

Postautor: 10042010 » 11 maja 2010 13:06

MarcFloyd

OK,nie jestem Twoim przyjacielem,skoro każdy,kto pisze przyjaźnie jest dla Ciebie wrogiem.
Nie liczyłem,że tyle agresji spadnie na mnie po pierwszym wpisie.
Nie reprezentuję żadnej Polonii,nie czytasz.
Masz swoje zdanie,dobrze.
To się liczy,a atakiem niczego nie załatwisz.Nie każdy jest takim silnym w pyskówce.
Klikniesz,nie klikniesz Twoja sprawa.
Chociaż ze statystyk widzę,że akurat tylko ten temat http://blogmedia24.pl/node/29555 Ciebie zainteresował :)))

Pomimo to,pozdrawiam.

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Postautor: kordian » 11 maja 2010 13:15

10042010 pisze:[atakiem niczego nie załatwisz.Nie każdy jest takim silnym w pyskówce.


Wybacz mu Panie... on już taki jest, niestety..
Ciesz sie, że nie jest już moderatorem tej dyskusji, bo "czerwone ostrzeżenie" miałbyś już pare minut temu... :wink:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 11 maja 2010 13:21

Moze to ty nie umiesz czytac? W temacie o wyborach podales linka do strony bedacej propagandowa agitka zaczynajaca sie od slow "OŚWIADCZENIE przedstawicieli Polonii światowej - poparcie dla Jarosława Kaczyńskiego".

Za chwile dowiem sie ze link wkleiles tylko przez przypadek, bo tak naprawde chodzilo ci o link do www.nastolatki.pl?

Wiec, jak juz wczesniej napisalem: mam alergie na przemawiajacych w imieniu tlumow - a wiec rowniez mam alergie na autorow tej agitki. Jak i faceta ktory ja tutaj propaguje. :twisted:

EDIT: Kordianku ty jakos tu jeszcze egzystujesz, Gonzo tez wiec chyba nie bylo az tak zle, prawda?

10042010
Gastarbeiter
Posty: 21
Rejestracja: 11 maja 2010 12:05

Postautor: 10042010 » 11 maja 2010 13:30

Nie,wkleiłem ten link
http://blogmedia24.pl/node/29225
Poczytaj,jeśli chcesz coś dodać ad. głosowania w UK.
Bardzo nam zależy na głosie Polonii.
Czy będą jakieś przypadki łamania prawa w wyborach lub utrudniania ich.
Radzę sprawdzić poprawność linka na poprzedniej stronie z moim pierwszym wpisem.

Pozdrawiam.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 11 maja 2010 13:37

Jestes glupi czy udajesz?

Pierwsza czesc twojej wypowiedzi, zasadnicza:

10042010 pisze:Witam.

Nie traktujcie tego wpisu jak spamowanie.

Proszę jedynie,abyście zanim podejmiecie decyzję na kogo zagłosować,poczytali kilka zdań na naszym portalu http://blogmedia24.pl/



Strona do ktorej podales linka (czemu zaprzeczasz powyzej) ma na samej gorze owe "Oswiadczenie przedstawicieli polonii swiatowej".


Druga czesc, zaczynajaca sie od "mam tez..."

10042010 pisze:
Mam też wielką prośbę:
napiszcie,czy ambasada w Londynie może sprawiać jakieś trudności z głosowaniem.A może już są problemy ?
Czy są np. takie problemy jak w USA ?
Zobaczcie ten wątek,ewentualnie napiszcie u nas o tym.
http://blogmedia24.pl/node/29225


i twoje "ps"

ps: jesteśmy Stowarzyszeniem,którego najważniejsze są sprawy polskie.


-swiadczace o tym ze zaliczas siebie do osob uzurpujacych sobie prawo do pisania apelu w moim imieniu - jako przedstawiciele Polonii (apel wklejony przez autorow strony).
Moimi przedstwicielami nie jestescie i nie zycze sobie zebyscie sie za takowych podawali - wiec won. :evil:

10042010
Gastarbeiter
Posty: 21
Rejestracja: 11 maja 2010 12:05

Postautor: 10042010 » 11 maja 2010 13:41

Nie,piszę w imieniu BM24.PL.

W tym wątku jest taki komentarz,może Ciebie zainteresuje:

6. Pierwszy raz bede glosowala dla Polski
Ewelina, śr., 05/05/2010 - 22:07

Jestem Polka z obywatelstwem Brytyjskim jakkolwiek od dwudziestu lat mam Polski paszport, ktory zawsze aktualizuje. Mieszkam w Turcji i 10 dni temu sprawdzilam strone internetowa Polskiej Ambasady w Ankarze, zadnych wiadomosci tam nie bylo, zadzwonilam do Konsulatu w Stambule i tam rozmawiajac z dwoma roznymi osobami wtedy nie mieli zadnych informacji, mowili ze czekaja na informacje z MSZ. Teraz na stronie Ambasady jest informacja o wyborach, trzeba ponoc sie zarejestrowac w Konsulacie. Bede dzwonila tam jutro i dam Wam znac czy pozwalaja nam rejestrowac sie przez telefon.
Teraz wiem dlaczego przedluzalam przez ten czas moj Polski paszport, zeby glosowac na pana Kaczynskiego bede leciec samolotem 1000km do Stambulu i mam nadzieje ze wszyscy Polacy za granica beda robic podobnie. Serdecznie pozdrawiam.

http://blogmedia24.pl/node/29225#comment-89327

A tutaj pisze emigrant od `81 z USA

Witam!

Dziekuje za zajecie sie tym b.waznym tematem.

Po 45 min. udalo mi sie dodzwonic do jednego z polskich konsulatow

na terenie stanow,gdzie uzyskalem nastepujace informacje,dotyczace organizacji punktow wyborczych.
Zastrzezono jednak iz konsulaty ciagle czekaja na wytyczne z MSZ-tu
i nie sa one wiazace.

1)Aby nabyc prawo do glosowania nalezy najpierw skontaktowac sie z konsulatem(lub ambasada),w celu zarejestrowania sie-BEZ TEGO
TRACI SIE UPRAWNIENIA DO GLOSOWANIA.

2)Nalezy posiadac wazny,polski paszport.
3)Konsulat nie daje gwarancji ze punkty beda organizowane w tych samych miejscach(miastach),co w przeszlosci.Wiaze sie to z koniecznoscia dojazdu-niekiedy po kilkadziesiat,lud kilkaset kilometrow.
4)Mozna zglosic swoj akces,poprzez wyslanie kopii waznych,wymaganych dokumentow,bezposrednio do konsulatu...co ma zapewnic prawo w glosowaniu.

Jednym slowem kolejne ulatwienia-tak jak w przypadku odnowienia paszportu-dla wielu Polonusow...perspektywa dlugiej jazdy,by moc glosowac.

W przeszlosci bylo znacznie prosciej,z korzyscia dla obu stron.

Trudno oprzec sie wrazeniu iz robi sie wszystko aby utrudnic glosowanie Polonii,ze swej natury prawicowej,wspierajacej PiS,oraz Jaroslawa Kaczynskiego.

P.S.Juz od poniedzialku mozna zglaszac sie,kontaktowac sie z konsulatami.Pamietajcie:NIEZBEDNY KONTAKT Z AMBASADA,LUB KONSULATEM,PRZED GLOSOWANIEM.

Pozdrawiam.

http://blogmedia24.pl/node/29225#comment-89324

Miłego dnia.

MarcFloyd na Tobie Polska się nie kończy,pamiętaj.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 11 maja 2010 13:52

Nie, nie zainteresuje. Jesli czlonkowie waszej komorki propagandowej posiadaja walory umyslowe rowne Kaczynskiemu, sa rownie praworzadni jak Ziobro a ich poglady sa rownie spojne jak twoje posty to mozna im tylko wspolczuc.

Na mnie Polska sie nie konczy i nawet nie zaczyna. Natomiast o maly wlos nie skonczyla sie na waszym idolu i jemu podobnym, zamieniajac sie w IV Rzesze z policja wyciagajaca ludzi z lozek przy przypadkowym udziale kamer telewizyjnych.

10042010
Gastarbeiter
Posty: 21
Rejestracja: 11 maja 2010 12:05

Postautor: 10042010 » 11 maja 2010 13:59

Rozumiem,taka Twoja rola Redachtora.
Jeden,który tu się wypowiada ?
Aż dziwne,zapewne groźny jesteś.

Do następnego razu.
Ważne dla mnie,ze watek ma te wpisy,nie były one dla Ciebie ani do,inni też czytają,i nie wątpię,że są zupełnie innymi ludźmi.
Przykre to,że Ty,jako jeden reprezentant angielskiej Polonii w ten sposób reagujesz,chamstwem.

Bye.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 11 maja 2010 14:09

Tak, tak bye bye. Poreklamuj sie na www.chwila,dla.debila.pl, tam bedzie ci latwiej o wyborcow dla praworzadnego Jaroslawa. :lol:

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 11 maja 2010 15:03

10042010 pisze:...,bo chcemy pomóc Polonii w wyborach...
.


na dzien dzisiejszy wybory polegaja na wybieraniu mniejszego zla... to ze odpadl ob. Leper nie znaczy ze pozastala elitarna dziewiatka jest wiecej warta...
...moze mi ktos krotko wyjasni dlaczego Radek Sikorski nie startuje ( nie do konca poswiecalem swoj czas na sledzenie losow tegoz)...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 11 maja 2010 15:08

bo przegral prawybory z komorowskim w platformie i dlatego zeby ludzie nie musieli wybierac miedzy pisem i pisem

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 11 maja 2010 15:22

znaczy...? moze byl za dobry na ten czas, moze jeszcze nie wszystkie "uklady" sie napasly przy zlobie i nie pasowal do "zdjacia"...
moze zgubilem cos, nie wiem czegos co go dyskawlifikuje, ale... gdybym musial stac w kolejce to stanolabym by zaglosowac na niego... a tak - wybor pomiedzy nikim i nikim jest malo zabawny...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 11 maja 2010 15:50

uciekinier z pisu nie moze startowac w wyborach przeciw pisowi - logiczne no bo co jak mu sie odwidzi i znowu pojdzie do pisu?

zastanow sie jesli wygralby prawybory i teraz walczylby z kaczynskim, jak wygladalby w kontekscie swoich slawnych slow "byly prezydent Lech ..." - skazany na porazke

10042010
Gastarbeiter
Posty: 21
Rejestracja: 11 maja 2010 12:05

Postautor: 10042010 » 11 maja 2010 16:26

Lepper nie będzie prezydentem - PKW się nie zgodziła

Państwowa Komisja Wyborcza odmówiła zarejestrowania Andrzeja Leppera jako kandydata w wyborach prezydenckich - poinformowała Komisja w poniedziałkowym komunikacie. PKW zarejestrowała kandydatów: Andrzeja Olechowskiego, Kornela Morawieckiego i Janusza Korwin-Mikkego.

Źródło
PKW uchyliła swoją uchwałę. Lepper zarejestrowany jako kandydat na prezydenta

PKW uchyliła swą wcześniejszą uchwałę o odmowie rejestracji Andrzeja Leppera jako kandydata na prezydenta.

PKW poinformowała, że zarejestrowała Andrzeja Leppera jako kandydata w wyborach prezydenckich.

Wczoraj PKW odmówiła rejestracji

PKW odmówiła zarejestrowania Leppera w związku z tym, że był on skazany prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego.

Źródło http://blogmedia24.pl/node/29580


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 18 gości

cron