O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 13 wrz 2013 13:48

beeata pisze:oddaj polski paszport na zawsze, zeby ci czasem nie przyszlo w tym kraju debili sie leczyc (prywatnie) jak kiedys Debowego nie dasz rady wysikac.. idz wtedy do NHS, poznasz kraj uzdolnionych lekarzy... co jeszcze robisz na londynku? grasz role zlego policjanta? zeby ludzi wkurzac i zeby cos pisali... wiecej nawet tu nie zagladam, zeby mnie nie podkusilo pisac, bo wydaje mi sie ze to raczej metoda 'GADAL DZIAD DO OBRAZU...' kto obraz a kto dziad to juz inna kwestia...

juz wiecej wkrecic sie nie dam...


Widzisz, oddać polski paszport to nie jest taka prosta sprawa. Zapoznaj się z procedurami to zobaczysz.

Co do leczenia, to nie wiem, jak nie znasz języka albo jesteś przyzwyczajona, że na byle kaszel dają antybiotyki w Polsce (bo firmy farmaceutyczne przekupują lekarzy aby wciskali jak najwięcej leków), to się nie dziwie.

Kiedyś oglądałem polską telewizję wieczorem, to non stop były reklamy leków i inne gówna. "Weź to, weź tamto" i potem nic dziwnego, że ludzie chorują.

beeata
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 11 wrz 2013 00:46

Postautor: beeata » 13 wrz 2013 16:39

Kiedyś oglądałem polską telewizję wieczorem, to non stop były reklamy leków i inne gówna. "Weź to, weź tamto" i potem nic dziwnego, że ludzie chorują.[/quote]

i dalam sie wkrecic... haha

widzisz jak sie musza biedaki reklamowac, widocznie nikt nic nie kupuje... a tu tej znacznej wiekszosci (dzieci i nie tylko(!) daja leki za darmo wiec po co tracic kase na reklame.. zaden to biznes

a o angielski o martw sie swoj zwlaszcza comprehension bo jak mialam sie okazje przekonac wczesniej ze zrozumieniem artykulow u ciebie nie najlepiej

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 13 wrz 2013 17:43

beeata pisze:widzisz jak sie musza biedaki reklamowac, widocznie nikt nic nie kupuje... a tu tej znacznej wiekszosci (dzieci i nie tylko(!) daja leki za darmo wiec po co tracic kase na reklame.. zaden to biznes


Widzę mało się znasz na psychologii reklamy, no ale ważne abyś chociaż rozróżniała jakie garnki do czego służą...

beeata
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 11 wrz 2013 00:46

Postautor: beeata » 13 wrz 2013 17:54

usercostam pisze:
beeata pisze:widzisz jak sie musza biedaki reklamowac, widocznie nikt nic nie kupuje... a tu tej znacznej wiekszosci (dzieci i nie tylko(!) daja leki za darmo wiec po co tracic kase na reklame.. zaden to biznes


Widzę mało się znasz na psychologii reklamy, no ale ważne abyś chociaż rozróżniała jakie garnki do czego służą...


Ty za to spec od wszystkiego, alfa i omega dyzurna

user1268910
Gastarbeiter
Posty: 30
Rejestracja: 20 kwie 2010 15:14

Postautor: user1268910 » 13 wrz 2013 18:31

@beeata
Zacznij swoje patriotyczne wywody od nauki interpunkcji. Za komuny, w podstawowce mialabys duze klopoty z jezyka polskiego ale teraz nawet po polonistyce to norma...

beeata
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 11 wrz 2013 00:46

Postautor: beeata » 13 wrz 2013 18:56

user1268910 pisze:@beeata
Zacznij swoje patriotyczne wywody od nauki interpunkcji. Za komuny, w podstawowce mialabys duze klopoty z jezyka polskiego ale teraz nawet po polonistyce to norma...


Ow... ale mi dowaliles.. Przyganial kociol garnkowi... haha

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Postautor: kordian » 15 wrz 2013 19:32

usercostam pisze:Jest takie powiedzenie "jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz".


Dobrze prawisz!

http://www.youtube.com/watch?v=B8-wOsvluYU

Dobranoc z Polski...

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 15 wrz 2013 20:21

Kordian pisze:
usercostam pisze:Jest takie powiedzenie "jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz".


Dobrze prawisz!

http://www.youtube.com/watch?v=B8-wOsvluYU

Dobranoc z Polski...


Nawet sobie polsuchalam tylko nie bardzo rozumiam jak ta bzdurna pioseneczka ma sie do tematu?

Kto tu sobie nie radzi to:

1) ludzie "bez jezyka"
2) ludzie bez ambicji


Dla ludzi ambitnych, znajacych jezyk - wszystko jest tu mozliwe.

Wiec bez histeri.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 15 wrz 2013 20:39

Kordian ma ból d*py, że mu nie wyszło hehe

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Postautor: kordian » 16 wrz 2013 16:29

emigrantka pisze:bzdurna pioseneczka


Przepraszam Emi, zapomniałem poprostu o muzycznym guście "królowej" tego forum...
Normalnie - cały drże z tego powodu...

http://www.youtube.com/watch?v=qTI-OniHrOk

Pozdro z krainy "Bez Ambitnych Nieudaczników"


:wink:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości

cron