O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 17 sty 2013 18:22

W polsce siedzi a tu miesza na londynku :lol: dobra jestes

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 17 sty 2013 18:30

blondynek pisze:niestety nie..
Krakow i Nowy Sacz i Krynica zdaje sie mam rozjazd
ale mozliwe ze latem wpadne tam na dluzej


daj znac, rozpale grila :D
jestes mile widziana w moich progach :wink:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 17 sty 2013 18:33

blacklabpictures pisze:
aina24 pisze:tylko kto z kim mialby sie spotkac?? bo troche to dziwne by bylo jak ktos kazdego od kurew wyzywa i kretynow a potem wspolnie kawke mieli by pic :lol:


ja w sumie znam sie osobiscie tylko z kilkoma osob z forum, tzn poznalam na forum, niektrych mam na facebook i piszemy do siebie. Mi to wystarczy. Na facebook widze zdjecia a ktos widzi moje po co jeszcze sie spotykac.


Ja nikogo od kurew nie wyzywam, z takimi ludźmi raczej nie chciałbym się spotykać tak czy siak. Celowaliśmy raczej w ludzi cywilizowanych a widzę że brak takowych.

Dziwna sprawa z tym polskim forum. Ale nic to, będziemy szukać dalej, może znajdą sie ludzie, którzy nie boją się skonfrontować swojego wirtualnego ego ze stanem realnym :)



wiem, ze nie wyzywasz, nie pisalam o Tobie, ale jak sam widzisz nawet z powyzszej rozmowy to miloscia to oni do siebie nie napawaja :lol: ja tez jak czasem cos napisze, to zaraz wielki ryk na mnie sie zaczyna :lol: ale sa i osoby, z ktorymi da sie pogadac, ja utrzymuje kontakt z kilkoma dziewczynami, a z facetami to niech no sobie przypomne, chyba tylko banita pisze na facebook dosc czesto, nawet dzis w sumie... i jeszcze z kims. Ale ogolnie to duzo tu takiej wlasnie wrogosci niby, choc wiem, ze to nieprawdziwe tylko tak z nudow bardziej ale oni sie kochaja tak naprawde :lol:

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 17 sty 2013 18:35

Jedno jest pewne robicie z londynka portal plotkarski i trenujecie swoje pyskowki ,jezyk tez z reszta.Bawicie sie drwicie z ludzi obrazacie takie przekupki co chca blysnac przez agresje i dominacje.Zwykly tombak bez wartosci.

BrejkerBrejker
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 30 lip 2013 09:56

Postautor: BrejkerBrejker » 17 sty 2013 18:37

NoToCo pisze:hetera może nie, ale przeklinam trochę za dużo, zwłaszcza w samochodzie :twisted:


A kto nie przeklina za kolkiem ?

Chyba nikly procent :)

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 17 sty 2013 18:49

daro43 pisze:Jedno jest pewne robicie z londynka portal plotkarski i trenujecie swoje pyskowki ,jezyk tez z reszta.Bawicie sie drwicie z ludzi obrazacie takie przekupki co chca blysnac przez agresje i dominacje.Zwykly tombak bez wartosci.


Oj daro, daro... dobrze, że chociaż Ty zawsze trzymasz się tematu, nie pyskujesz, nie zachowujesz się jak przekupka i nie próbujesz na siłę błysnąć wiedzą.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 17 sty 2013 19:04

na nikogo nie bluznie i nie drwie z nikogo.tu co post leca ...........pi......pi.... Blondynek ma zezwolenie?Ewazraju tez?szkoda ze ja winny czego?ze ktos ma jezor dluzszy od tego co ma w bucie?Pomylilo mi sie jakies zdanie juz obelki i kpiny,nie zartuj ze jestem jakims upiorem albo tyranem.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 17 sty 2013 19:34

na nikogo nie bluznie i nie drwie z nikogo.


Tak? Zgadnij czyje to wypowiedzi:

facet moze jestes ale jaj nie masz.Skapiec i dzieciorob.

ty nie umrzesz smiercia naturalna ciebie zabije glupota

Czemu jakis kretyn ma mozliwosc za darmo wstawiac tu reklamy

polaczek cwaniaczek wyp......j

do roboty się wez cwaniaku internetowy,sieczkobrzeku z koziej wulki będziesz z marginesem nas zaznajamial pedale ogolony.WON z Angli nygusie,i tak niedlugo dostaniesz deport


+ o ile mnie pamięć nie zawodzi w temacie o blogu PDL nawałeś ją świnią (aż szkoda, że nie mogę zacytować)

Estiwlondynie
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 16 gru 2012 19:41

Postautor: Estiwlondynie » 17 sty 2013 21:28

bura piszę się przez u otwarte :)

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 17 sty 2013 21:45

I za to mialem kare, a blondynkowi sie zawsze upiecze.Same zakonnice :lol:

blacklabpictures
Gastarbeiter
Posty: 55
Rejestracja: 17 gru 2012 12:55

Postautor: blacklabpictures » 17 sty 2013 21:54

blondynek pisze:
Estiwlondynie pisze:bura piszę się przez u otwarte :)


oczywiscie masz racje...ale mi chodzi o 'bora suke' ( nie w sensie koloru)

ale zdaje sie ze tym razem mnie sie 'jezyk zapomniec'
zapewniam Cie ze to wyjatkowo - zazwyczaj bledow nie robie i jestem bardzo dumna ze stanu swojego polskiego jezyka :lol: :lol: :lol:

daro, ja ci juz pisalam...nie mam o czym z toba gadac bo jestes cienias...zamknij paszczaka jak dorosli rozmawiaja :roll:


Nie ma ani "bórej" ani "borej". Blondynek, weź już...błagam. Dumna z języka ? Ani polskich znaków ani interpunkcji. Niskie masz wobec własnej dumy wymagania :P


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 56 gości