O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
kurieruk
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 14 kwie 2011 13:12

Postautor: kurieruk » 14 kwie 2011 14:23

Dzieki banita kazda zdrowaska sie przyda a z boza pomoca te paczki z polski powinny dojsc na dniach na adresy takie mamy informacje z ostatniej chwili takze przed swietami ludzie juz beda odstresowani.pozdrawiam i moge przy okazji zyczyc wesolego jajka

sara222
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2011 15:58

Postautor: sara222 » 14 kwie 2011 16:03

A co z paczkami ktore zostały wysłane z Londynu 3 kwietnia????? czekam i czekam! dodzwonic sie nie ma szans do gościa w Polsce! przeciez wyslane byly po wypadku!? ile jeszcze mam czekac?

nikamiska
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 10 kwie 2011 14:59

Postautor: nikamiska » 14 kwie 2011 16:09

A co z paczkami które miały byc 3 kwietnia w londynie ??????? też czekam i czekamy

nikamiska
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 10 kwie 2011 14:59

Postautor: nikamiska » 14 kwie 2011 16:14

kurieruk pisze:
DZIAŁAMY I BYC MOŻE ODZYSKAMY ....... DO TYCH CO UKRADLI NASZA PACZKE """""" NIE SPRZEDACIE NASZYCH RZECZY SĄ ZGŁOSZONE DO ODPOWIEDNICH LUDZI I NM SERYJNE SPRZĘTU SĄ JUŻ PODANE W CAŁEJ POLSCE I LONDYNIE A OBUWIE NIECH SIĘ DOBRZE NOSI !!!!!!!!!!!!!!! """"""""""""""""

Faktycznie dzialacie nasylanie bandytow na bogu ducha winnego kierowce swietna metoda zamiast isc na policje.Natomiast na wezwanie policji z naszej strony straszenie ze wybijecie nam rodziny jak policji nie odwolamy druga dobra metoda.Tylko dlatego ze rozumiemy wasze nerwy odstapilismy od tego zeby tych kolesi aresztowali chociaz policja mowila zeby sie dobrze nad tym zastanowic.Przynajmniej dobra taka akcja bo juz wiemy co zrobic zeby sie nie powtorzyla.Ludzie robic takie rzeczy za jakas glupia paczke trzeba miec naprawdke cos z glowa no chyba ze tam jakies dragi przemycaliscie.Paczke uwaza sie za niedostarczona po 30 dniach a wam minelo tydzien dwa max 3 tygodnie i wy chcecie robic za to krzywde.Ja doskonale rozumiem stres nerwy ze to nie idzie jak trzeba,ze strona angielska nie wie co z paczkami z polski ale wlasnie to jest strona angielska wie co sie dzieje z paczkami stad a z polski nawet nie wie gdzie komu kto kiedy dawal dopiero jak dostaje dokumenty i paczki wiec co i gdzie.Paczki nadane po 8 marca dojda cale do klienta opoznione ze wzgledu na zaistaniala sytuacje w pl.Natomiast paczki 6-7 marca ktore 8 marca byly na aucie i zostaly doszczetnie zniszczone no niestety nic nie mozemy zrobic tylko starac sie o odszkodowanie i zwrocic panstwu kwote na ktora byly ubezpieczone ale to niestety trwa,sami stracilismy rzeczy o wartosci ok.1000f jak cos placic firma to od razu ale jak od nich uzyskac to juz cala procedura idzie.Forum nie jest do zalatwienia takich spraw ale przez telefon wy tego nie rozumiecie albo nie chcecie zrozumiec.
PROSZE NIE MIESZAC NAS W JAKIŚ BANDYTÓW ZOSTAŁO WSZYSTKO ZGŁOSZONE DO SŁUŻB KTÓRE SIE TYM ZAJMUJĄ ,,,,,, W POLSCE I W LONDYNIE

kurieruk
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 14 kwie 2011 13:12

Postautor: kurieruk » 14 kwie 2011 17:01

No i widac jak ludzie sluchaja nas przez telefon tak i czytaja brak zrozumienia w przekazywanych informacjach wszystko macie napisane a nie minelo jeszcze 30 dni wiec zadne sluzby wczesniej sie tym prawnie nie moga zajac wiec prosze mnie przestac nekac.Sugestia ze to pani dzialanie jest z tego wzgledu ze taki sam styl pisania smsow jak i postow jak i rozmowy z pania jak i rozmowy z tymi delikwentami.Normalnie slowo slowo z pani wypowiedziami moze to zbieg okolicznosci.Pani moze sugerowac ze jestesmy zlodziejami to ja tez moge wysuwac wnioski wolnosc slowa.
ps.odbieram wszystkie telefony jakie moge i udzielam informacji niestety jestem tylko czlowiekiem a nie automatyczna sekretarka.Wmomencie kiedy rozmawiam slysze jak dzwonia nastepni.
Troche wyrozumialosci moze co??
Dalsze informacje juz tylko przez tel.
pozdrawiam

nikamiska
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 10 kwie 2011 14:59

Postautor: nikamiska » 14 kwie 2011 17:33

co my mamy bezradni zrobić .......i prosze sie nie dziwić ze takie posty mają miejsce ludzie naprawde nie wiedza co maja robic i gdzie sie kierowac ale mamy nadzieje ze wszystko sie wyjasni

nikamiska
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 10 kwie 2011 14:59

Postautor: nikamiska » 16 kwie 2011 16:47

PACZKI DOJECHAŁY CALE ..... CO PRAWDA INNA FIRMA KURIERKA JE DOSTARCZYŁA ,,,,,, BARDZO SIE CIESZYMY I DZIĘKUJEMY I PRZEPRASZAMY JESLI URAZILIŚMY KOGOŚ W POSTACH ,,,,ALE TAKIEGO STRACHA I NERWY MIELISMY ZE ICH NIE ODZYSKAMY ZE NIE DA SIE TEGO OPISAĆ ,,,,,,, JESZCZE RAZ DZIEKUJEMY :P

nikamiska
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 10 kwie 2011 14:59

Postautor: nikamiska » 16 kwie 2011 16:53

nikamiska pisze:PACZKI DOJECHAŁY CALE ..... CO PRAWDA INNA FIRMA KURIERKA JE DOSTARCZYŁA ,,,,,, BARDZO SIE CIESZYMY I DZIĘKUJEMY I PRZEPRASZAMY JESLI URAZILIŚMY KOGOŚ W POSTACH ,,,,ALE TAKIEGO STRACHA I NERWY MIELISMY ZE ICH NIE ODZYSKAMY ZE NIE DA SIE TEGO OPISAĆ ,,,,,,, JESZCZE RAZ DZIEKUJEMY :P
ŻYCZĘ BY INNI MIELI TEZ TAKIE MIŁE ZAKOŃCZENIE SPRAWY

sara222
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2011 15:58

Postautor: sara222 » 20 kwie 2011 10:33

Witam! nadal czekam na paczki wysłane z Londynu 3 kwietnia! do czasu 2 tygodni dodzwanialam sie do tych ludzi a teraz nic totalne nic maja wszystko gdzies! teraz pytanie do pana - jezeli jest pan tak odpowiedzialny to prosze odpowiedziec mi na pytanie do jutra kiedy dojdzie do mnie paczka? jezeli do jutra nikt mi na to pytanie nie odpowie zglaszam to na policje! jeszcze gdyby odbieral ktos telefon i cokolwiek powiedzial to ok! a tu nic! wystarczajaco czekalam! nie chcialam robic problemow ale kiedys cierpliwosc sie konczy! czekam do jutra na odpowiedz!

nikamiska
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 10 kwie 2011 14:59

Postautor: nikamiska » 20 kwie 2011 12:41

Bardzo mi przykro :-( byc moze jeszcze dostarczą .....trzymam mocno kciuki

123kasia
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2011 08:23

Postautor: 123kasia » 26 kwie 2011 08:40

JA ROWNIEZ CZEKAM ZE PACZKA KTORA ZOSTALA NADANA Z LONDYNU 17 KWIETNIA DO POLSKI!JUZ POWIADOMILA POLICJE I MAM DZIS ZAMIAR ZADZONIC DO GAZETY I RADIA!MAM NADZIEJE ZE ZLODZIEJ SIE ODEZWA.POLICJA W LONDYNIE MA JUZ NIE JEDNO ZGLOSZENIE,TAK ZOSTALAM POINFORMOWANA!CZEKAM MOZE JAKIS TELEFON SIE ZACZNIE ODBIERAC!ALBO OSZUSCI SAMI SIE ODEZWA.DZIS JESZCZE ZADZWONIE NA POLICJE W POLSCE I SPRAWDZE WSZYSTKO NA TEMAT TEGO WYPATKU,CZY TO PRAWDA I CZY SA WIARYGODNI.WIEC MOZE PO SWIETACH SIE ODEZWA ZLODZIEJ!!!!!!!!!!!

123kasia
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2011 08:23

Postautor: 123kasia » 26 kwie 2011 09:08

MAM PYTANIE DO "nicamiska"JAK SKONTAKTOWALAS SIE Z PRZEWOZNIKIEM

123kasia
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2011 08:23

Postautor: 123kasia » 26 kwie 2011 10:28

pomozcie mi odszukac wlascicieli firmy packar.pl chce odzyskac tylko swoja paczke nie chce zemsty.

123kasia
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2011 08:23

Postautor: 123kasia » 26 kwie 2011 11:23

nikamiska pisze:
kurieruk pisze:
DZIAŁAMY I BYC MOŻE ODZYSKAMY ....... DO TYCH CO UKRADLI NASZA PACZKE """""" NIE SPRZEDACIE NASZYCH RZECZY SĄ ZGŁOSZONE DO ODPOWIEDNICH LUDZI I NM SERYJNE SPRZĘTU SĄ JUŻ PODANE W CAŁEJ POLSCE I LONDYNIE A OBUWIE NIECH SIĘ DOBRZE NOSI !!!!!!!!!!!!!!! """"""""""""""""

Faktycznie dzialacie nasylanie bandytow na bogu ducha winnego kierowce swietna metoda zamiast isc na policje.Natomiast na wezwanie policji z naszej strony straszenie ze wybijecie nam rodziny jak policji nie odwolamy druga dobra metoda.Tylko dlatego ze rozumiemy wasze nerwy odstapilismy od tego zeby tych kolesi aresztowali chociaz policja mowila zeby sie dobrze nad tym zastanowic.Przynajmniej dobra taka akcja bo juz wiemy co zrobic zeby sie nie powtorzyla.Ludzie robic takie rzeczy za jakas glupia paczke trzeba miec naprawdke cos z glowa no chyba ze tam jakies dragi przemycaliscie.Paczke uwaza sie za niedostarczona po 30 dniach a wam minelo tydzien dwa max 3 tygodnie i wy chcecie robic za to krzywde.Ja doskonale rozumiem stres nerwy ze to nie idzie jak trzeba,ze strona angielska nie wie co z paczkami z polski ale wlasnie to jest strona angielska wie co sie dzieje z paczkami stad a z polski nawet nie wie gdzie komu kto kiedy dawal dopiero jak dostaje dokumenty i paczki wiec co i gdzie.Paczki nadane po 8 marca dojda cale do klienta opoznione ze wzgledu na zaistaniala sytuacje w pl.Natomiast paczki 6-7 marca ktore 8 marca byly na aucie i zostaly doszczetnie zniszczone no niestety nic nie mozemy zrobic tylko starac sie o odszkodowanie i zwrocic panstwu kwote na ktora byly ubezpieczone ale to niestety trwa,sami stracilismy rzeczy o wartosci ok.1000f jak cos placic firma to od razu ale jak od nich uzyskac to juz cala procedura idzie.Forum nie jest do zalatwienia takich spraw ale przez telefon wy tego nie rozumiecie albo nie chcecie zrozumiec.
PROSZE NIE MIESZAC NAS W JAKIŚ BANDYTÓW ZOSTAŁO WSZYSTKO ZGŁOSZONE DO SŁUŻB KTÓRE SIE TYM ZAJMUJĄ ,,,,,, W POLSCE I W LONDYNIE
ja chce odzyska swoja paczke !

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 26 kwie 2011 11:32

zapomnialas przy tym tupnac ...


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 39 gości

cron