O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 12 kwie 2011 20:51

No nikamiska... robisz ludzi w bambuko.

nikamiska
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 10 kwie 2011 14:59

Postautor: nikamiska » 12 kwie 2011 22:55

Wiec prosze mi teraz odpowiedzieć ,,,,,,,,,,, gdzie mam sie udac po swoje rzeczy????? i czemu potwierdzenie pobrania paczki jest fałszywe i tacy ludzie co sa na nim wypisani nie istnieją i nie wiedzą o co chodzi????? paczki były ubezpieczone tak wynika z ustawy w państwa reklamie ?????? wiec prosze o przesłanie mi tych odpowiedzi i jeszcze jedno prosze o przesłanie miejsca posterunku policji gdzie znajdują moje rzeczy ,bądz uzyskam informacje na ten temat

nikamiska
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 10 kwie 2011 14:59

Postautor: nikamiska » 12 kwie 2011 22:58

maya pisze:No nikamiska... robisz ludzi w bambuko.
kto kogo >??????????!!!!!!!!!!!!!! litości !!!!!!!!!!!! nasza paczka była warta nie mała sumkę ,,,,,,, czekamy na nią 1 miesiać ...... telefony nie działają ,,,,,, pokwitowanie fałszywe,,,,,,,,, i kto kogo robi?????????

nikamiska
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 10 kwie 2011 14:59

Postautor: nikamiska » 12 kwie 2011 23:13

Witam ,,,, być moze nie służy do tego ,,,,, lecz czemu ktoś ma pisać ze robie kogos w bambuko skoro sami zostalismy zrobieni, stracilismy z mężem zbyt wiele by tak to zostawić

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 12 kwie 2011 23:24

No to w końcu masz kontakt do kolegi packar i możesz się zacząć dogadywać. Wymieńcie się tel. i lala.

Miesiąc mija a firma nie odzywa się do klienta, to też w kit.

nikamiska
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 10 kwie 2011 14:59

Postautor: nikamiska » 12 kwie 2011 23:30

ja jestem w podobnej sytuacji : packar.pl.
tragedia po prostu! 4 tygodnie minely juz od wyslania. paczka nie dotarla, twierdza ze mieli wypadek ale nie maja potwierdzenia rzekomego wypadku.. ze niby czekaja na odszkodowanie. zdazylem sie zorientowac ze sa niezarejestrowani, nie maja dokladnego adresu, ani tu, ani w polsce, i numery tylko komorkowe.. na email odpowiedzi 0.
a zebyscie widzieli ten "van" co nim jezdza. nie polecam nikomu. najgorsze jest to ze reklamuja sie w radiu i czlowiek mysli : pewnie sa ok> a wcale nie sa. jak juz odbiora tel to tylko zbywaja. szkoda ze nie widzialam linka nastepnego uzytkownika wczesniej. ps. szukam innych poszkodowanych. mam zamiar tak tego nie zostawiac. jutro kieruje sie do citizens advice bureau. tam na pewno sie nimi zajma
TO ZNALAZŁAM NA INNEJ STRONIE ,,,,,, SŁAWNA TA FIRMA ,,,,,,, SZKODA PISAĆ TRZEBA DZIAŁAC ,,,,,,,, PS, JA KOLEGÓW W TEJ FIRMIE NIE POSIADAM WIEC PROSZE NIE PISAĆ KŁAMSTW !!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2011 23:36 przez nikamiska, łącznie zmieniany 1 raz.

nikamiska
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 10 kwie 2011 14:59

Postautor: nikamiska » 12 kwie 2011 23:35

nikamiska pisze:ja jestem w podobnej sytuacji : packar.pl.
tragedia po prostu! 4 tygodnie minely juz od wyslania. paczka nie dotarla, twierdza ze mieli wypadek ale nie maja potwierdzenia rzekomego wypadku.. ze niby czekaja na odszkodowanie. zdazylem sie zorientowac ze sa niezarejestrowani, nie maja dokladnego adresu, ani tu, ani w polsce, i numery tylko komorkowe.. na email odpowiedzi 0.
a zebyscie widzieli ten "van" co nim jezdza. nie polecam nikomu. najgorsze jest to ze reklamuja sie w radiu i czlowiek mysli : pewnie sa ok> a wcale nie sa. jak juz odbiora tel to tylko zbywaja. szkoda ze nie widzialam linka nastepnego uzytkownika wczesniej. ps. szukam innych poszkodowanych. mam zamiar tak tego nie zostawiac. jutro kieruje sie do citizens advice bureau. tam na pewno sie nimi zajma
TO ZNALAZŁAM NA INNEJ STRONIE ,,,,,, SŁAWNA TA FIRMA ,,,,,,, SZKODA PISAĆ TRZEBA DZIAŁAC ,,,,,,,, PS, JA KOLEGÓW W TEJ FIRMIE NIE POSIADAM WIE PROSZE NIE PISAĆ KŁAMSTW !!!!!!!!!!!!!
A SKORO DOTARŁY RZEKOMO TWOJE PACZKI TO POWODZENIA DALSZEJ WSPÓŁPRACY ŻEGNAM

nikamiska
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 10 kwie 2011 14:59

Postautor: nikamiska » 13 kwie 2011 11:37

Kim kolwiek jesteś zastanów sie co za bzdury wypisujesz ..... żegnam

nikamiska
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 10 kwie 2011 14:59

Postautor: nikamiska » 13 kwie 2011 11:37

Kim kolwiek jesteś zastanów sie co za bzdury wypisujesz ..... żegnam

nikamiska
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 10 kwie 2011 14:59

Postautor: nikamiska » 13 kwie 2011 11:39

[quote="nikamiska"]Kim kolwiek jesteś zastanów sie co za bzdury wypisujesz ..... żegnam ,,,,, ps widzę ze wiele posiadasz postów .....pewnie lubisz nabijac sie z ludzkiego nieszczęscia ..... ŻEGNAM

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 13 kwie 2011 11:55

nie zapomnij tupnac nozka i trzasnac drzwiami

nikamiska
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 10 kwie 2011 14:59

Postautor: nikamiska » 13 kwie 2011 15:30

Widze ze swietnie sie bawisz tymi postami ..... a tupać sobie prosze samemu ,,,,, mysle ze nie masz 18 lat ponieważ twoje posty sa dziecinne prosze zmienić sobie temat naprawde szkoda ich czytać ŻENADA DO WIDZENIA !!!!!!!!!!!!!!


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 21 gości