O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
muzzy2500
Gastarbeiter
Posty: 91
Rejestracja: 27 maja 2008 00:08

iphonomaniacy

Postautor: muzzy2500 » 20 lut 2009 13:05

Czesc wszystkim, jakie macie interesujace aplikacje, gry, gadgety na swoich iphonach??????????
Proponuje zalozenie malego forum, ja np polecam aplikacje
Cocktails( recepty na najslynniejsze drinki, i sposob ich przygotowania, History Lite( taki mini informator co sie ciekawego wydarzylo w danym dniu kilka lub kilkadziesiat lat wczesniej),
WorldView( polaczenie z kamerkami z roznych miejsc na ziemi)
TubeStatus to dla Londynczykow albo wybierajacych sie do Londynu
i kilka fajnych gier
Crash Kart, PocketGuitar, BeeCells. FS5 Hockey, Fastlane Lite
Pozdrowienia

woo
Emigrant
Posty: 285
Rejestracja: 07 maja 2008 14:17

Postautor: woo » 20 lut 2009 13:25

I Am Rich ;)

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 20 lut 2009 17:55

Iphone? Nie, dziękuję, jestem normalny :lol:

muzzy2500
Gastarbeiter
Posty: 91
Rejestracja: 27 maja 2008 00:08

Postautor: muzzy2500 » 20 lut 2009 22:22

kolejny kiep, jesli cie temat nie interesuje albo nie dotyczy to nie zagladaj lemonie,

user2131208
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 30 paź 2007 01:06

Postautor: user2131208 » 21 lut 2009 00:16

gherbid pisze:Iphone? Nie, dziękuję, jestem normalny :lol:


jak bys byl normalny to nie pisal bys na tematy ktore cie nie interesuja

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 21 lut 2009 07:05

LMAO
Skąd ta agresja? Czyżbym zaburzył Wasze samozadowolenie z posiadania czegoś co jest całkowicie zbyteczne, a stało się symbolem lansu? Woo pięknie podsumował, a ja dorzucę swoją cegiełkę:
[url=http://www.wykop.pl/ramka/110509/[piii...]]KLIK[/url]
@ muzzy2500 - to jest forum. Publikując treść musisz się liczyć z tym, że nie każdy będzie się trząsł nad Twoim iPhonem
:lol:

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 23 lut 2009 08:05

gherbid czytales wogole ten tekst? bo chyba nie bardzo


Sprzedawca popatrzył się na mnie jak na idiotę i poszedł na zaplecze. Przyniósł, pokazał, omówił i kupuję. Wyciągam moją nową kartę płatniczą z chipem (istotne), by zapłacić, a ten gość do mnie z tekstem:

- A na tej karcie będzie tyle pieniędzy?


Na uczelni pokazałem iPhone’a. I się zaczęło – po co ten telefon kupiłeś, on nie ma MMS’ów! Jak ja uwielbiam tych debili. Po co mi MMS’y? Ile w życiu ich wysłałeś, dwa, trzy? Odkąd mam telefon, czyli prawie 6 lat, to wysłałem 3 MMS’y! Po takim odbiciu piłeczki już ze mną nie dyskutują nad [piii...] tego uprzędzenia.


Swoja droga, iPod touch dziala zajefajnie, iPhone to przy nim tragedia i powolniak roku.
Porownalem otwieranie tej samej strony www, nigdy nie otwieranej na 2 telefonach iphonie i na moim. Po 35 sec ja mialem strone gotowa do ogladania, niestety O2 nawet nie pokazalo naglowka. Wybrano zla siec.
Nie wiem ktorej generacji iPhone jest na reklamie ale szybkosc dzialania odbiega od rzeczywistosci.

Ogolnie telefon jak kazdy inny tylko moze wiecej kasy wyciagnac od ciebie dzieki aplikacjom.

pozdrawiam

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 23 lut 2009 19:07

Czytałem, czytałem. Co nie zmienia faktu, że iphone stał się tym samym czym kiedyś był zegarek z siedmioma melodyjkami :)
Ja wyznaję zasadę funkcjonalności. Telefon służy do dzwonienia i wysyłania/odbierania wiadomości. Nadmiar gadżetów mnie drażni. N95 leży od ponad roku w szufladzie, ostatnio do niej dołączył Omnia. Na co dzień używam poczciwego SE K750i i absolutnie nie mam większych potrzeb ;)
Większość pracy robię na PocketPC, albo na laptopie. Powiedz mi, brain, czy na Iphone mogę odręcznie zrobić rysunek razem z adnotacjami? Czy Iphone ma funkcję rozpoznawania pisma odręcznego?
Jeżeli nie, to dla mnie to jest wyłącznie kawałek wypakowanego gadżetami śmiecia :D

muzzy2500
Gastarbeiter
Posty: 91
Rejestracja: 27 maja 2008 00:08

Postautor: muzzy2500 » 24 lut 2009 12:42

jesli chcesz sobie zrobic odrecznie rysunek, i do tego adnotacje to polecam bardzo proste urzadzenie, nazywa sie dlugopis ewentualnie olowek i kawalek kartki, naprawde dziala :)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 24 lut 2009 12:52

a jak bedzie chcial wyslac MMS to ma zrobic zdjecie na zenicie, wywolac w ciemni, wyslac listem poleconym i czekac na odpowiedz?

ja to czekam az ktos sprytny tak rozreklamuje kupe ze stanie sie trendy i kazdy bedzie chcial ja miec

smiac mi sie chce jak widze te tlumy ludkow z bialymi sluchaweczkami ...

pracalondon
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 24 lut 2009 10:08

Postautor: pracalondon » 24 lut 2009 13:46

Obrazek


a może ktoś chce kupic HTC TOUCH HD nowego z pl menu?

100% razy lepszy od iPhona

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 24 lut 2009 18:09

muzzy2500 pisze:jesli chcesz sobie zrobic odrecznie rysunek, i do tego adnotacje to polecam bardzo proste urzadzenie, nazywa sie dlugopis ewentualnie olowek i kawalek kartki, naprawde dziala :)


Acha, a potem przez sieć wyślę kartkę programiście, który zmodyfikuje mi zaznaczone na rysunku węzły w Gcode... Albo nie, nie... Czekaj. Wyślę mu notatkę faksem. I będę czekał aż przyśle mi dyskietkę z poprawionym programem pocztą... :lol:
Potrafisz rozbawić człowieka :twisted:

pracalondon pisze:a może ktoś chce kupic HTC TOUCH HD nowego z pl menu?

100% razy lepszy od iPhona

Święta prawda, choć ja używam na co dzień ipaq 214 i uważam, że mi wystarczy aż nadto :)

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 26 lut 2009 00:22

ifon mial za zadanie wrzucic troche wiecej kasy do kieszeni producenta.

bo widzisz ty dzwonisz, ja jeszcze czasem wysle maila i pogadam na bb-komunikatorze (bo troche znajomych po swiecie jest a i w metrze sie nie nudzi).

a ajfon to ma tych pie... aplikacji ale tak jak pisalem zenada to co O2 przedstawia swoja ponosc 3g siecia. narazie jestem zadowolony z telefonu jak mi cos wpadnie w oko zmienie, a wierz mi ze mialem ich juz dziesiatki :)

aaa i najlepszy i najszybciej dzialajacy czujnik ruchu ma twoj przycisk do papieru czyli N95.

pozdrawiam

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 26 lut 2009 00:27

brain pisze:aaa i najlepszy i najszybciej dzialajacy czujnik ruchu ma twoj przycisk do papieru czyli N95.


True. Najwięcej się bawiłem N95 właśnie używając aplikacji "lightsaber" :D Star Wars rules :lol:
Cały mój dział spędził tydzień bawiąc się w Vadera i spółkę - łącznie z szefem działu :twisted:

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 26 lut 2009 18:21

ja to wgrywalem obluge czujnika ruchu z jakiegos podziemnego forum kilka tygodni przed oficjalnym updatem i tak miecz swietlny poprostu kasowal wszystko. przy 2 glosnikach n95 to byla wypas zabawka... :)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości