O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 29 wrz 2008 19:47

Ok Marc, zgadzam sie nie wyzywac, nie potrzeba mi do tego poprawnosci. Aczkolwiek slowa brudas bede uzywal w stosunku do ludzi brudnych, nie umytych jakos mam gdzies ich kolor...
Ania - no te oflajsens to jakos bez alko nie widzialem... i masz racje tak to przyklad cfaniaka, tylko troche glupiego (ale chyba z Asdy).

Cos jak ten koles w stanach co rabnal babci czek i wpisal 100 000 000 i poszedl wyplacac kase... czemu zostal zatrzymany?

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 29 wrz 2008 19:53

po to jest off licence, zeby sprzedawac alkohol. kolo mnie jest sklep, wlascicielem jest iranczyk, pracuja u niego tez jacys panowie mowiacy po arabsku, i jakos alkoholu nie ma. jak sie zapytalam dlaczego, to mi wlasnie powiedzieli: nie, bo to niezgodne z nasza religia. niech im bedzie, po drugiej stronie ulice jest Oddbins, wiec wszyscy sa szczesliwi.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 30 wrz 2008 02:18

Moja wypowiedz pewnie nie bedzie politycznie poprawna...
Ale patrzac na to... to alkohol pozwala zachowac zdrowy rozsadek :)

user940736
Emigrant
Posty: 165
Rejestracja: 10 lis 2007 19:53

Postautor: user940736 » 30 wrz 2008 06:27

MarcFloyd pisze:brain,

pleciesz, naprawde. Polityczna poprawnosc to nie dostosowywanie sie sklepu do czyjejs religii ale to ze kazdy niezaleznie od religi (koloru skory, seksualnosci itp itd) ma prawo byc szanowany, tolerowany i niewyzywany od np. "pedalow" czy "brudasow" przez ideowych krewnych Adolfa.
nie "ma prawo", tylko "musi". Politpoprawnosc - jak sama nazwa wskazuje jest upolityczniona poprawnoscia, poprawnosc zwykla, bezprzymiotnikowa juz nie wystarcza, bo zgodnie z idealami oswiecenia wszystko musi byc polityczne, nazwanie kogos "pedalem" jest sprawa polityczna, stosunek do murzynow jest polityczny, wychowanie dzieci jest polityczne, edukacja, spory pracownikow z pracodawcami, narodowosc, wywoz smieci, dzialalnosc mediow, krzywizna banana, sposob wypowiadania sie, rodzaj uzywanych w domu zarowek, to ile samochod pali na "setke", itd., itp. - wszystko ma podlegac politycznej regulacji i ten muslim z tesco tez jest polityczny, w zasadzie - muslim vs tesco jest szczegolnie polityczny

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 30 wrz 2008 07:20

nie "ma prawo", tylko "musi".


Ma prawo do bycia niewyzywanym i tolerowanym -czyli tak, nie wolno ci obrazac innych ze wzgledu na np nieakceptowalna przez ciebie orientacje seksualna. Takie ciezkie, Misiu?

bo zgodnie z idealami oswiecenia wszystko musi byc polityczne,


Jak na razie jedyna osoba na tym forum ktora wszedzie widzi polityke, spisek gejow, masonow i zlych MarcFloydow jestes ty Misiu. Nie zauwazyles tego jeszcze?

user940736
Emigrant
Posty: 165
Rejestracja: 10 lis 2007 19:53

Postautor: user940736 » 30 wrz 2008 07:31

nie zauwazylem, ze widze, Krzysiu ;)

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 30 wrz 2008 10:32

Polityczna poprawnosc to nie dostosowywanie sie sklepu do czyjejs religii ale to ze kazdy niezaleznie od religi (koloru skory, seksualnosci itp itd) ma prawo byc szanowany, tolerowany i niewyzywany od np. "pedalow" czy "brudasow" przez ideowych krewnych Adolfa.

Dla mnie to jest poprostu kwestia kultury i zdrowego rozsadku a nie poprawnosci politycznej. Poprawnosc polityczna rodzi tylko problemy i absurdy jak ten muzulmanin pchajacy wózki z alkoholem, gdyby nie bylo poprawnosci politycznej to pieniadze podatników nie byly by marnowane na tak durna sprawe sadowa bo nikomu by nie wpadlo do lba zeby takimi pie... sie zajmowac.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 44 gości

cron