O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 20 wrz 2008 21:47

Darus, za duzo pacjentow (ludziz z potrzebami) chyba w twoim zyciu :lol:

jakis urlop moze na odswiezenie umyslu i nabranie pozytywnej energii???

Ja juz przerabialam ten sarkazm i wiem ze wystarczy troche odpoczac :lol:

Buba20
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 15 wrz 2008 00:45

Postautor: Buba20 » 20 wrz 2008 22:19

darekzlondku pisze:
Buba20 pisze:Kolego od tego to jest to forum co jak ktoś sie przewróci to go jeszcze kopniesz bo się przewrócił, dziwne masz myślenie


...ups awansowalem na twego kolege... ale z takimi jak ty to ja wole zgubic niz nalezc... jak sie czyta pytania tego typu od pacjenta przed wyjazdem DO... to starch pomyslec jakie pytania i w jakiej ilosci padna po przyjezdie.. nom ale coz jesli pacjent pyta na starcie jak zalatwic sprawy kupna i rejestracji samochodu... to ja nie mam pytan... a czy pacjent wie ile kosztuje mandat za zle zaparkowanie samochodu? a czy pacjent wiec co chce-moglby-potrafi robic po przyjezdie? moze pcjent zapytalby jakie ma szanse ze swoimi kwalifikacjami... no ale... moze sie myle...moze nadziany kasa turysta zwyczajnie przyjezdza na zakupy-pozyc-pouzywac zycia...
...zycie jest piekne... i brutalne... i potrafi dokopac... ja nie musze... ono to zrobi-zweryfukuje-da odpowiedzi na dreczace pacjenta pytania...
....Buba napisz za jakis czas jak przyjedziesz... fczy moj sarkazm byl bezzasadny...


Powiem tak proszę "Pana" pytanie nie świadczą o tym że mam się zaraz rzucać na samochód czy inne rzeczy, jest takie powiedzenie "kto pyta nie błądzi" mam zamiar zarobić na studia by podnieść "kwalifikacje". a co do tekstu że życie jest brutalne to już do dobrze wiem może jestem młody ale niech się "Pan" nie martwi, jak się nie uda to na pewno nie mam zamiaru "Panu" tam zawadzać, ślicznie dziękuje za odrobinę sarkazmu bo było by za różowo trochę

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 22 wrz 2008 10:01

a ja sie pozniej dziwie czemu zarejestrowanych jest pare tysiecy luda a pisze pare osób, no jak nowy koles jest jechany na wejsciu to nie dziwie sie ze pozniej nie chce Tu wracac

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 22 wrz 2008 21:19

Po Richmond Parku proponuje pohasac, "lelonki" poogladac i szaraczki gdzieniegdzie napotkac a pozniej na dobra kawke i muffinka do pobliskiej kawiarenki sie wybrac i od razu swiat bedzie kolorowiej wygladal :lol:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 22 wrz 2008 23:12

kaslawka pisze:Po Richmond Parku proponuje pohasac, "lelonki" poogladac i szaraczki gdzieniegdzie napotkac a pozniej na dobra kawke i muffinka do pobliskiej kawiarenki sie wybrac i od razu swiat bedzie kolorowiej wygladal :lol:


od tych kolorow pominelas zbieranie grzybkow wsrod kolorowych lelonkow i hasajacych szarakow ;)

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 22 wrz 2008 23:20

chyba halucynogennych :lol:

gdzies ty w Richmond Park grzybki dostrzegl ???

ale ja to zawsze ze zbieraniem na bakier, ci co za mna ida zbieraja najwiecej :wink:

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 22 wrz 2008 23:23

...zwyczajnie wkurza pytanie: "jak sie wbija gwozdzie"... a odp. jest bez potrzeby slania instrukcji...

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 22 wrz 2008 23:29

Darek! Ale forum po to istnieje! Ludzie zadaja pytania a ci co chca na nie odpowiadaja, przeciez mozesz te posty ominac, po co sie wkurzasz na darmo, zycia ci nie szkoda???

A poza tym moj drogi chcialabym ci przypomniec ze prawdopodobnie jest spora roznica wieku pomiedzy toba i zadajacym te pytanie w tym poscie, wiec i bagaz doswiadczen masz wiekszy....

troche wiecej wiekowej madrosci i cierpliwosci moj drogi no i Richmond Park koniecznie :wink:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 22 wrz 2008 23:32

kaslawka pisze:chyba halucynogennych :lol:

gdzies ty w Richmond Park grzybki dostrzegl ???

ale ja to zawsze ze zbieraniem na bakier, ci co za mna ida zbieraja najwiecej :wink:


Tak tylko spekuluje :) Cos tak jakos zbyt kolorowo mi sie wydalo haha

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 22 wrz 2008 23:40

aaaaaa tam kolorowo, takie pastele cudne tylko :lol:

ja jestem stonowany malarz :wink:

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 22 wrz 2008 23:45

..racja , trazeba zachwac umiar.. tyle roznych plci sie pojawilo w ostatnich czasach...

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 22 wrz 2008 23:49

bo widzisz.....jest 5 kolorow podstawowych ale jaka gama tych posrednich...bez nich nie stworzylbys obrazu :wink:

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 23 wrz 2008 00:00

... w zasadzie Matematyka jest CUDOWNA... istnieje tylko prawda i falsz... i sklaniam sie do tego, zeby pozostaly dwa rodzaje ludkow: faceci i kobiety .. pomijam sexualnie niezorientowanych... facet dla kobiety ma byc facetem.... ....ktory wie jak wykozystac Richmond Park... a nie spedzac godzine przed lusterm...
...Kaska , jak takie jak ty rozmnozycie sie ponad norme, to bedzie zle...dla facetow...

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 23 wrz 2008 00:05

Kaska to w pegeerze wozi swinie na rowerze :lol: :lol:

a czemu to??? Ja nie uwazam ze facet ma spedzac godzine przed lustrem ale ma o siebie dbac zebym byla w stanie isc z nim pod reke a nie spacerowac kilometr za nim (badz przed nim) :wink:

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 23 wrz 2008 01:56

..soorry , popierniczyly sie watki, nie w temacie w ogole bladze...
...co do Bubycostam.. jak sam napisal:

le masz lat? - 20
jakiej jestes plci? - mężczyzna
jakie masz doswiadczenie zawodowe/edukacje? - wykształcenie średnie
jak stoisz z angielskim? - nie za ciekawie jakieś podstawy są
co dokladnie chcial(a)bys w Londynie robić? - a co tam można robić oczywiście pracować a jeśli będzie to możliwe to nawet studiować
dlaczego chcesz tu przyjechac? - za mało perspektyw życiowych w mojej malej miejscowości
czy znasz tu juz kogos? - tak


...jestescie pewni ze po to istnieje Londynek zeby pomagac takim pacjentom?
...czytajcie miedzy wierszami... on nie ma nic do zaoferowania TU... czy moj sarkazm jest bezzasadny?
OK, dawajcie rady (choc on ich potrzebuje caly hektar... on musi sam na wlasnej skorze zbadac, rozumiec... jak pozyje (przezyje) troche wtedy dopiero rady zaczna miec sens i beda pomagac...
...wiec nie mowcie mi ze forum jest po to czy po tamto a ja kopie czy dzialam na szkode czyjas... Bubacostam dopiero za jakis czas zacznie pytac sensownie...


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 20 gości