O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Magnes
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 12 kwie 2008 18:11

Otwieram hurtownię odzieży uż. angielskiej , szukam firmy z

Postautor: Magnes » 29 cze 2008 22:36

Szukam firmy ,uczciwej firmy z Anglii ktora zajmuje sie zbiórką odzieży door to door, ważne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Postautor: kordian » 30 cze 2008 09:54

Witaj Magnes!
Widze, że już od trzech miechów masz ten sam dylemat,
więc szepne Ci coś od siebie,bo akurat tak sie składa, że jestem troche "w temacie".

Co tak sie uparłaś na te door to door z UK?
Uwierz mi, że już sort Holenderski albo Niemiecki jest już dwa rozy lepszy i w dodatku kosztuje mniej w hurcie. Najlepszy jest towar ze Skandynawii który jest droższy, ale warto go brać, ponieważ często wyławia sie z tamdąd prawdziwe perełki Vintage, które potem idą jak woda na Allegro... :wink:

Kup poprostu na początek towar na Allegro.
http://www.allegro.pl/search.php?string ... C5%BCywana

I nawet nie próbuj sie poddawać!
Trzymam za Ciebie wszystkie kciuki!
Powodzenia :)

Magnes
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 12 kwie 2008 18:11

Postautor: Magnes » 30 cze 2008 21:32

Dzieki Kordian,ani Skandynawski, ani niemiecki mi nie odpowiada,a na allegro mozna sobie sprzedac moze pare kilo, ja szukam dobrego niesortu Anglia lub Irlandia, oczywiscie dobrego ,który sama sprawdze, tak więc dzięki serdecznie za odpowiedź.Pozdrawiam.

ishtargodess
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 03 lip 2008 21:29

Postautor: ishtargodess » 03 lip 2008 21:39

magnes, a masz jakis pomysl na ten biznes, czy tylko chcialbys otwozyc hurtownie?
bo jak cos to znam ludzi co tu ze zbieraniem szmat kombinuja, masz jakies dobre dojscia do dobrego towaru z pierwszej reki? ostatnio litwini wszystko kasuja, przynajmniej w londynie...

Magnes
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 12 kwie 2008 18:11

Postautor: Magnes » 03 lip 2008 21:54

Własnie szukam dobrego niesortu bo otwieram hurtownie z niesortem.

ishtargodess
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 03 lip 2008 21:29

Postautor: ishtargodess » 03 lip 2008 21:58

ale masz towar? jak go pozyskujesz?

Magnes
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 12 kwie 2008 18:11

Postautor: Magnes » 04 lip 2008 23:35

No przecież napisałam ze otwieram hurtownie i szukam dobrego niesortu........po to ten post.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 05 lip 2008 01:05

Po prostu ishtargodess ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem :lol:

ishtargodess
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 03 lip 2008 21:29

Postautor: ishtargodess » 05 lip 2008 01:41

faktycznie mam problem ze zrozumieniem jak chcesz otworzyc hurtownie nie majac towaru, tzn. moze masz ale malo, czy nie masz wcale i szukasz jego zrodla? z tego co wiem to ludzie chetnie pozbywaja sie niepotrzebnych ciuchow, ale tez jest sponsorowana przez litwinow propaganda zeby nie ufac firmom i ludziom ktorzy to zbieraja. jest jeszcze konkurencja silna ze strony charity shopow ktore niby zbieraja ciuchy na dobry cel ale znowu z pewnego zrodla wiem ze to wszystko jest bardzo srednio dla organizacji charytatywnych oplacalne maja naprawde grosze po odliczeniu kosztow a i tak koszty sa male bo te sklepy zatrudniaja wolontariuszy i sa zwolnione z podatkow.
masz wiec jakis dobry system pozyskiwania towaru? bo jak to jest powazny biznes przemyslany i zabezpieczony na przyszlosc a nie sam super-pomysl to mozemy pogadac powazniej bo mam pewne znajomosci
napisz cos wiecej albo daj znac na maila:
marktailor666(malpa)google.co.uk

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Postautor: kordian » 05 lip 2008 11:11

Magnes pisze:szukam dobrego niesortu........po to ten post.


Magnes weź sie w końcu za ten biznes!!!

Na początek uderz tam (POLECAM) :wink:
http://www.pf.pl/serwis/C6618833B5195_INF.html


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości

cron