O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
olindaa87
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 30 gru 2016 08:20

Transport z UK do PL

Postautor: olindaa87 » 06 lut 2017 14:15

Niestety wspomagam koleżankę w zorganizowaniu powrotu zwłok jej zmarłego męża... Czy możecie podpowiedzieć jak to zorganizować ? Czy wystarczy, że skontaktujemy się z firmą pogrzebową? Czy trzeb to dodatkowo urzędowo ogarnąć ?:(

MariaGolocka
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2021 13:32

Re: Transport z UK do PL

Postautor: MariaGolocka » 01 lip 2021 13:46

Witam. W tym roku pomagałam sprowadzić zmarłą matkę mojej przyjaciółki, przyjechała na urlop do córki. Okropna sytuacja, musiałam zająć się organizacją wszystkiego bo ona nie była po prostu w stanie. Dzwoniłam do konsulatu w Londynie gdzie poinformowano mnie, że ze względu na ilość formalności które należy dopełnić lepiej powierzyć sprawę firmie zajmującej się międzynarodowym transportem zwłok. Obdzwoniłam kilka, wybrałam w moim mniemaniu najbardziej kompetentną. Na podstawie upoważnienia zajęli się całą procedurą, odebrali zmarłą i przetransportowali do polski w ciągu niecałego tygodnia. Gdyby ktoś potrzebował zostawiam namiar na nich: www.anielski-orszak.pl


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 40 gości