O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 14 lut 2013 11:31

Napisalam wczesniej dlaczego zamienilam mieszkanie.

I 3 lata znalazlo mi znalezienie ODPOWIEDNIEJM prywatnej zamiany - nie robilam zamiany przez council tylko znalazlam sama.

Na moje mieszkanie chetnych bylo sporo ale ich mieszkania mi nie odpowiedaly.

Moze poza Londynem jest latwiej.

swinkahalinka
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 14 cze 2012 11:17

Postautor: swinkahalinka » 14 lut 2013 11:36

rozmawialam z agencja--sa 3 opcje;zamiana,aplikacja od nowa(!),i prywatny ret,gdzie przez 6 mies mi dokladaja??......a ja nie chce sie wynosic.mam nadzieje ,ze sie uspokoja,etam szkoda gadac....

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 14 lut 2013 12:07

Zamiany mozesz szukac SAMA, nikt Ci do tego nei jest pitrzebny

Jest pelno stron typu forum do tego - wpisz council house exchange w Googla i zorientu sie czy w ogole jest "popyt" na twoja okolice/rodzaj mieszkania.

Moje stare byl w Stratford, rzut beretem od Olimpiady...Dwu poziomowe, duze - chetnych masa ale ich mieszkania mi nie pasowaly wiec troche mi zajelo znalezienie odpowiedniej zamiany.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 14 lut 2013 12:11

Pytanie czemu to robia? juz wyzej odpowiedzialas maz pracuje z bandytami.Poprostu wiedza ze to on , tu i tu mieszka.Gowniarze przekazuja sobie takie rzeczy.I sie mszcza.I tylko przeprowadzka was ratuje.Bo to sie nie skonczy.Tych wsadza , koledzy ich zastapia.Informacja o waszym mieszkaniu poszla w eter.I w kolko macieju bedzie.Jak wybili szyby w samochodzie to znajdzie sie desperat zrobi cos gorszego, dobrze ze to kamienie byly nie butelka z benzyna.Wyprowadzic sie i nie plakac jaki to remont zrobiliscie ile to kasy.Poskladanie was bedzie bardziej kosztowne i czasochlonne nie warte tych piepszonych pieniadzy.Nie czekalbym na tragedie wszystko bym zrobil zeby sie wyprowadzic i chronic rodzine.Zdrowie i zycie jest wazniejsze.Wojna prywatna? glupota i jeszcze raz glupota.O to im chodzi by pozbyc sie meza, licza ze zrobi im krzywde wtedy on bedzie winny i wyrzuca go z pracy.Ta ich walka wlasnie na tym polega.Eliminacja.

swinkahalinka
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 14 cze 2012 11:17

Postautor: swinkahalinka » 14 lut 2013 14:10

serio,nikt nie wie gdzie moj maz pracuje,nie chwalimy sie tym,zreszta on tam tylko ,,
robi remonty i pozadki po rozrabiajacych--jest w serwisie..z tymi ,,dziecmi,,na dzielnicy jest problem od 8 mies,ale piepszone prawo jest takie a nie inne...na razie zmieniaja mi szyby w aucie--musze zaplacic 75£ za wszystkie----ach zygac mi sie chce

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 14 lut 2013 14:21

Pierwsze 3 lata w moim poprzednim mieszkaniu byly sure - pozniej gowniarze okoliczni podrosli i zaczelo sie pieklo....

Szukaj zamiany bo jak sie zaczelo to tak juz bedzie.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 14 lut 2013 18:01

swinkahalinka pisze:serio,nikt nie wie gdzie moj maz pracuje,nie chwalimy sie tym,zreszta on tam tylko ,,
robi remonty i pozadki po rozrabiajacych--jest w serwisie..z tymi ,,dziecmi,,na dzielnicy jest problem od 8 mies,ale piepszone prawo jest takie a nie inne...na razie zmieniaja mi szyby w aucie--musze zaplacic 75£ za wszystkie----ach zygac mi sie chce


Prawo jest takie a nie inne... raczej rządy Camerona wiń za to co się dzieje.
Z powodów cięć pozamykano pewnie wszystkie kluby dla młodzieży w okolicy, więc przenieśli się na ulice.
To jest mniej więcej to co kiedyś pisałem, że lepiej jest dać żulowi na wino i playstation niż wymieniać szyby w samochodzie co miesiąc.

SadiBaxton
Emigrant
Posty: 397
Rejestracja: 01 mar 2012 17:42

Postautor: SadiBaxton » 20 lut 2013 09:44

nie znam sie na prawie karnym w Uk ale to co opisalas to przeciez czynna napasc z uszkodzeniem mienia ( powubijane szyby w samochodzie) - jak w uk po akim incydencie tacy gowniarze jeszcze chodza po ulicach - nie ma tu jakiegos sytemu penitencjarnego ?? - przeciez to jest rozboj - a to powinno sie tych gowniarzy wsadzic a nie jeszcze pozwalac im sie panoszyc
- dziwne to jest troche ,

Milostep
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2013 12:42

Re:

Postautor: Milostep » 15 lut 2015 17:16

swinkahalinka pisze:MYSLIMY O TYM,MIESZKAMY TU ROK DANO NAM MIESZKANIE NA KTORE CZEKALISMY,WSADZILISMY W REMONT DUUUZO KASY.ALE WIEM ZE KASA NIE WSZYSTKO,ALE NIE SADZE ZE SZYBKO DADZA MI NA WYMIANE NASTEPNA HATE...JUZ SIE NAPLACILAM PRYWACIARZOM....RZADZA ZEMSTY WE MNIE KIPI...


mysle ze jestes bez szans. jedyne co mozesz zrobic to sie wyprowadzic.

mozesz tez zaczac skladac zmyslone donosy na ich rodzicow, dziei temu niszczac ich blogie dni na benefitach, bo tym dzieciakom nic nie zrobia.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości