Znaleziono 4 wyniki

autor: MagdaBerezowska
03 maja 2017 22:56
Forum: Hyde Park
Temat: łuszcząca się skóra na twarzy
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2675

łuszcząca się skóra na twarzy

O czym może świadczyć łuszcząca się skóra na twarzy? Mój lekarz nie wie i nawet nie zlecił mi żadnych badań. Nie wiem, czy mam się tym przejmować, czy niekoniecznie. Macie takie doświadczenie i ewentualnie pomysł, jak sobie poradzić?
autor: MagdaBerezowska
03 maja 2017 16:56
Forum: Zdrowie, Medycyna, Rodzina
Temat: Sucha skóra twarzy
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 12808

Sucha skóra twarzy

Moja sucha skóra na twarzy domaga się stale nowych kremów, bo na dłuższą metę żaden jej nie pasuje. Przetestowałam już całkiem sporo marek, ale chętnie kupiłabym coś z polecenia. Nie chcę jakiegoś mocnego serum jak dla wiekowej pani, ale dobrze nawilżający krem na dzień i na noc. Znacie coś dobrego?
autor: MagdaBerezowska
03 maja 2017 12:15
Forum: Hyde Park
Temat: Krem z retinolem
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4315

Krem z retinolem

Jaki polecacie krem z retinolem? Jestem już w takim wieku, że trzeba się nieco wspomagać w urodzie, stąd zwróciłam uwagę właśnie na ten składnik. Ma opinię walczącego z wolnymi rodnikami i przedłużającego elastyczność skóry.
autor: MagdaBerezowska
01 maja 2017 22:48
Forum: Zdrowie, Medycyna, Rodzina
Temat: Cienie pod oczami
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 9736

Cienie pod oczami

Czy cienie pod oczami to tylko defekt kosmetyczny, który wystarczy maskować odpowiednimi kosmetykami, czy też coś, co świadczy ewentualnie o jakiejś chorobie? Zastanawiam się, czy mam się pogodzić z moją uroda, czy raczej podrążyć temat i pójść do lekarza.

Wyszukiwanie zaawansowanecron