o nas
biuro

czytelnia
czytelnia

ogłoszenia
ogłoszenia
in english
Londynek.net - UK Polish Community On-Line kalendarium
kalendarium
forum
forum
/chat
ukipedia
ukipedia
  Londynek » Strona główna Forum » GREATER LONDON » Kabanosik-POLSKI SKLEP HIGH ROAD LEYTONSTONE  
Napisz nowy temat
 Wiadomość   Autor 
Post Temat: Kabanosik-POLSKI SKLEP HIGH ROAD LEYTONSTONE
Wysłany: 14 Sty 2012 21:28
user1101814
Gastarbeiter

Evil or Very Mad Chcialam sie podzielic z wszystkimi moim przykrym doswiadczeniem.
Nowo otwarty sklep Kabanosik na High Road Leytonstone sprzedaje towar po terminie.Sama tego doswiadczylam. Zeby bylo malo to dzis poszlam po wedline i dostralam ja z malym gratisem w postaci wlosa pani ekspedientki ktora ta wedline kroila. Poszlam z reklamacja i pani byla skora zwrocic mi pieniadze,ale pan ktory tam rowniez pracuje uniosl sie ,twierdzil ze sama tego wlosa wlozylam do wedliny i ze po co wogole robie zakupy w tym sklepie skoro nazekam na ich towar. Przy kazdej mojej wizycie w tym sklepie znajduje towar po dacie do spozycia,uprzejmie informuje sprzedawce o tym a oni jeszcze maja prtetensje do mnie. Jest to jeden z wielu Polskich Sklepow w mojej okolicy. Mimo ze znajduje sie najblizej mojego miejsca zamieszkania ,to nie zamierzam tam wiecej robic zakupow.
Niemila obsluga,towar po terminie i brak skrupulow. Porazka jednym slowem. Exclamation
 Powiadom o nadużyciuOdpowiedz z cytatem
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 14 Sty 2012 23:47
StaraBaba
Rezydent

Pochwał: 29
Ostrzeżeń: 4

A w tym drugim to lepiej? Tez na Leytonstone High Street, drugi polski sklep kolo pubu - KAZDYM razem "muli sie" z wydawana reszta i to ZAWSZE na swoja korzysc, ciekawe bardzo....
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 18 Sty 2012 12:50
user764405
Gastarbeiter

nie pierwszy taki skle i nie ostatni
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 12 Mar 2012 23:19
user1561029
Gastarbeiter

HEJ zakupowicze , ja od jakiegos miesiaca robie zakupy w Kabanosiku na Leytonstone, i jestem zawsze milo zaskoczona, do tej pory jezdzilam do Londka na Startford -ceny kosmiczne, tutaj w kabanosiku mam wiele taniej i zawsze swieza wedlina i nabial. nie wiem co Ty kupilas po terminie ale ja jestem bardzo zadowolona i naprawde polecam ten sklep
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 16 Paź 2012 11:37
chrisgorak
Gastarbeiter

Kabanosik jest ok, nigdy nie miałem tam problemów
 Zobacz profil autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 1

reklama
Zaloguj
Login/email:       Hasło:
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie
Zaloguj się lub załóż konto na forum, aby móc korzystać z dodatkowych możliwości, m.in.:
  pisania nowych tematów
  odpowiadania w tematach
  głosowania w sondach
Hyde Park
Praca
Mieszkanie
Zdrowie, Medycyna, Rodzina
Motoryzacja
Prawo
Edukacja
Muzyka/Muzycy/Koncerty
Wycieczki i wakacje