O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
marta788
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 09 sie 2011 11:19

Przygarniemy malego psiaczka kotka szynszyla fretke ....

Postautor: marta788 » 20 paź 2011 15:51

:lol:

Przygarniemy futerkowca ...
dzieci bardzo tesknia za pozostawionymi zwierzatkami w pl
Zatem po naradzie rodzinnej decyzja zapadła jednoznacznie
Damy domek zwierzaczkowi!!!!
Jesli z jakiejs przyczyny musisz znakesc nowy dom dla swojego milusinskiego pisz dzwon u nas bedzie w famili po grób....otoczymy go miloscia i opieka:)
tel07709677087

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 20 paź 2011 15:54

o cos dla StarejBaby :shock: moze sie przelamie i odda wam jednego za swoich 127 kotow albo da namiary na jakies potrzebujace

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 20 paź 2011 16:04

Fretki sa swietne do wyplaszania krolikow z nory. I inteligentne bestyjki.

zaxoniec
Gastarbeiter
Posty: 72
Rejestracja: 19 gru 2010 16:19

Postautor: zaxoniec » 20 paź 2011 18:15

Co ten glod z ludzmi robi....

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 20 paź 2011 19:54

MarcFloyd pisze:Fretki sa swietne do wyplaszania krolikow z nory. I inteligentne bestyjki.


Tyle, że za bardzo 'mięsne' nie są..

marta788
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 09 sie 2011 11:19

Postautor: marta788 » 20 paź 2011 20:32

:lol: :lol: :lol:
zarty zartami hahahah
...za duzo roboty a za mało miesa dla 5 osób...:) :) :)

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 21 paź 2011 08:53

maya pisze:Tyle, że za bardzo 'mięsne' nie są..


Ale za to produkuja swietne, ekologiczne, krolicze mieso ;)

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 21 paź 2011 09:00

maya pisze:
MarcFloyd pisze:Fretki sa swietne do wyplaszania krolikow z nory. I inteligentne bestyjki.


Tyle, że za bardzo 'mięsne' nie są..


Co tzn. że nie są mięsne? Fretki nie tylko wypłaszają króliki z nory, ale też potrafią skutecznie zabić. Fretki to drapieżniki, a nie gryzonie jak wiele osób błędnie myśli. Jedzą suchą karmę i surowe mięso, a nie mieszankę zbożową i sałatę.

Miałam 2 i wiem, że nie są to zwierzaki dla każdego. Bardzo wymagające, nie za bardzo nadają się dla niedoświadczonych, z dziećmi.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 21 paź 2011 19:22

banita pisze:o cos dla StarejBaby :shock: moze sie przelamie i odda wam jednego za swoich 127 kotow albo da namiary na jakies potrzebujace


StarejBaby corka przygarnela ciezarna kotke zostawiona przez jakichs polskich debili po ich przeprowadzce. Kicia miala 6 maluchow 5go pazdzirnika, beda do wydania od 30go listopada jak skoncza 8 tygodni. zarezerwowane sa 3 male albo 2 male i ich mamusia ktora sama jest niespelna rocznym kociakiem sama. JUtro bede wiedziec. Debile ktorzy ja skads wzieli jako napewno malenkie kociatki - nie pomysleli zeby ja wysterylizowac.

SatarBaba uzera sie z kotem innych tez Polakow ktorzy to znowu nie wierza w sterylki - ow kot przylazi do ogrodka przy bloku StarejBaby i zaczyna walki z jej wlasnymi kotami. Kot jest zapchlony, caly w strupach i nie odjajczony - przez to ze nie jest odjajczony lazi po calym osiedlu i walczy/spryskuje wszystko i smrod robi. Nie kota wina, kot jest do ludzi przemily ale ludzi sie go brzydza i go gonia. Z wlascicielami StaraBaba gadala juz tyle ze sobie jezyk zdarla. Wiocha i tyle.

Przez powyzsze, StaraBaba malenkie kotki odda tylko i wylacznie w wyjatkowo dobre rece. Ludziom ktorzy wiedza ze koty (i kocury i kotki)trzeba sterylizowac w wieku ponizej 6 miesiecy, ubezpieczyc, chipowac, szczepic i ogolnie o nie dbac.

Wiekszosc spotkanych tu Polakow niestety sie nie kwalifikuje :evil: :evil: :evil:

W zwiazku z powyzszym - kociaki nie pojda nigdzie jako zabwki dla dzieci czy/lub do wynajetych pokoi czy domow bo pozniej ktos sie bedzie przeprowadzal i kota zostawi albo landlord kaze sie pozbyc....

A jak dzieci tesknia za zwierzakami w Polsce - trzeba bylo te zwierzaki sobie tu przywiezc, masa ludzi (odpowiedzialnych ludzi) z Polski wlasne zwierzaki przywozi jezeli tu sie osiedlaja a nie przeprowadzam sie i sobie nowe wezme....piekne podejscie...

O, to jest Lucy i jej maluchy - Lucy po 2 tygodniach u Mlodej sie okocila. Jakby Mloda jej nie zgarnela to by urodzila male pod krzakiem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 paź 2011 19:36 przez Starababa, łącznie zmieniany 1 raz.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Re: Przygarniemy malego psiaczka kotka szynszyla fretke ....

Postautor: Starababa » 21 paź 2011 19:27

marta788 pisze::lol:

Przygarniemy futerkowca ...
dzieci bardzo tesknia za pozostawionymi zwierzatkami w pl
Zatem po naradzie rodzinnej decyzja zapadła jednoznacznie
Damy domek zwierzaczkowi!!!!
Jesli z jakiejs przyczyny musisz znakesc nowy dom dla swojego milusinskiego pisz dzwon u nas bedzie w famili po grób....otoczymy go miloscia i opieka:)
tel07709677087


Dacie domek? Prosze bardzo:

http://www.celiahammond.org/index.php?m ... tion=16:16

Jak przejdziecie ich Home Check......

Bedzie w famili po grob?

A co z tymi pozostawionymi w Polsce? Tez m ialy byc w famili po grob?

:roll:

zaxoniec
Gastarbeiter
Posty: 72
Rejestracja: 19 gru 2010 16:19

Postautor: zaxoniec » 23 paź 2011 00:51

Fajne te siersciuchy ale jak tak policzyc veta oplaty za kastrowanie/sterylizacje, chipowanie ,przeglady, uzeranie sie z pet control to chyba taniej mi wyjdzie dziecko zrobic ;)

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 23 paź 2011 09:39

Pewnie tak....

Georga operacja na jedna lape kosztowala prawie 3 tysiace, pokrylo na szczescie ubezpieczenie ALE trzeba to ubezpieczenie miec o nie "se wziasc kota" jak na zabitej dechami wiosce gdzies i "niech se lata".

marta788
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 09 sie 2011 11:19

Re: Przygarniemy malego psiaczka kotka szynszyla fretke ....

Postautor: marta788 » 24 paź 2011 13:59

StaraBaba pisze:
marta788 pisze::lol:

Przygarniemy futerkowca ...
dzieci bardzo tesknia za pozostawionymi zwierzatkami w pl
Zatem po naradzie rodzinnej decyzja zapadła jednoznacznie
Damy domek zwierzaczkowi!!!!
Jesli z jakiejs przyczyny musisz znakesc nowy dom dla swojego milusinskiego pisz dzwon u nas bedzie w famili po grób....otoczymy go miloscia i opieka:)
tel07709677087


Dacie domek? Prosze bardzo:

http://www.celiahammond.org/index.php?m ... tion=16:16

Jak przejdziecie ich Home Check......



Bedzie w famili po grob?

A co z tymi pozostawionymi w Polsce? Tez m ialy byc w famili po grob?

:roll:
:twisted:
Hm....a kto powiedział ze nie sa z nami? ze je zostawilismy porzucilismy????
Zwierzeta czekaja az beda mogły do nas przyjechac...
Nasz kochany Sony (pieseczek) czeka jeszce 2 mc ...tyle zostalo kwarantanyy...ale co ja Wam tu bede pisała o procedurach widze ze jestescie na bierzaco:) :twisted:
a zierzatko nie ma byc zabawka dla dzieci tylko przyjacielem...ale tego tez nie bede rozwijać....
Nie jestem osoba która jest nieodpowiedzialna z reszta jestem czlonkiem tozu...w pl...
doskonale wiem jak trzeba dbac o zwierzeta.....
:shock:
...co do zdiecia kociaków sa słodkie ale armia:) i szcun dla przygarniajacej:)

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 24 paź 2011 15:35

Uhum na biezaco.. z procedurami i ogolnie...:P

Wlsnie hera sie znalazla.... uffffff

http://www.doglost.co.uk/dog_blog.php?dogId=33685

Kurier wiozl z Polski, psica mu dala noge na przystanku (nei wiemy jakim cudem bo powinna w klatce byc) a ten tylko zadzwonil ze pies uciekl i.. odjechal....z psicy paszportem itd...

NO ale net to piekna sprawa, psica sie znalazla i zaraz bedzie jechac do domu.

A kociaki sa... no slodziaste.. ale ja mam 3, corka ma 2 i trzymac nie mozemy.

3 sa zarezerwowane, szukamy domow dla mamy+ kociak i 2 kociakow razem czyli 2 domow szukamy i trzepiemy chetnych az milo :evil:

NAJBARDZIEJ zalezy nam na domku dla mamy maluchow, Lucy - sama nie ma nawet roku chyba biedula.... BIore ja na sterylke 23go i zaraz po tym moze isc do nowego domu. Albo jako jedyny zwierzak w domu albo z jednym z maluchow....

Slodka jest bardzo, strasznie garnie sie do ludzi i do myziania biedula ale my naprawde nie mozemy jej zostawic.. Corki kotki jej nie lubia, zazdrosne sa a moje to w ogole by ja chyba zjadly... :(
Ostatnio zmieniony 24 paź 2011 15:56 przez Starababa, łącznie zmieniany 1 raz.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 24 paź 2011 15:42

Obrazek


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 21 gości