Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
victoriaaa323
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2011 12:05

UWAGA OSZUSTKA JOANNA B AGENCY JB&S

Postautor: victoriaaa323 » 07 lut 2011 12:14

Przestrzegam wszystkich przed AGENCJA JB&S prowadzona przez JOANNE B Kobieta ta naciaga i oszukuje swoich pracownikow.Dodalam ogloszenie na londyku ale szybciutko je zdjeli pan w redakcji powiedzial ze nie moga umieszczac tego typu ogloszen Wiec czy ta kobieta moze dalej oszukiwac?Szukamy osoby prawnej ktora pomoze nam odzyskac pieniazki

EDYTA2008
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 28 lis 2010 19:55

OSZUSCI

Postautor: EDYTA2008 » 19 lut 2011 12:08

Witaj, bardzo dobrze robisz ostrzegajac ludzi przed takimi osobami ktorych jest coraz wiecej.
Najgorzej boli to ze to nasi rodacy robia nam takie swinstwa.
Coraz czesciej slysze od ludzi ze sostani oszukani przez polakow pracujacych w agencjach.
Takie przykre doswiadczenia dotknely niejednego mojego znajomego.
Uwazam aby glosno o tym mowic, poniewaz to straszne swinstwo i nalezy z tym walczyc aby winni nie czuli sie bezkarni.

Skontaktuj sie z City Advisors, darmowi radcy prawni, sa w kazdym miescie
Mam nadzieje ze dzieki Twojej wypowiedzi na forum znajda sie inni ktorzy zostali przez ta agencje oszukani i wspolnie cos zdzialacie.

Znam osobiscie oszukane osoby ktore odzyskaly ciezko zarobione pieniadze.


Pozdrawiam cieplusinsko i niepoddawaj sie.
Chamstwo i dziadostwo powinno sie wreszczie skonczyc.
Manager Oriflame Edyta Majeska

muchbrzuch
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2014 20:53

Postautor: muchbrzuch » 17 cze 2014 20:54

Pracowałam u tej Pani przez okres 2 tygodni. Otrzymałam lepszą ofertę pracy, więc uczciwie powiedziałam Pani Joannie, że za jakiś czas podejmę nową pracę, oddałam klucze od mieszkań i myślałam, żę dojdziemy do jakiegoś porozumienia. Kobieta zrobiła mi awanturę i zagroziła, że zablokuje mi wypłatę. Minęło już kilka lat od tamtego wydarzenia. Właśnie patrzę na moje czeki opiewające na kwotę 200 funtów, nigdy nie zrealizowane gdyż wypłata pieniędzy została zablokowana.
Nie byłam jednyną osobą która miałą z tą Panią złe doświadczenia. Dziewczyny były wykorzystywane jako tania siła robocza, jeśli któryś z klientów (sprzątanie) zostawił napiwek na nazwisko dziewczyny Pani Joanna żądała, aby czek został zmieniony na nazwę agencji. Nie pozwalała pracowniką brać wolnego. Pamiętam jak taką jedną dziewczynę przez 2 tygodnie przetrzymywała, aż pozwoliła jej odwiedzić chorego tatę w Polscę. Dziewczyna bardzo się bałą o utratę pracy, więc zwlekałą z wyjazdem błagając o pozwolenie. Dużo takich historii było, dużo by pisać.
Generalnie, to zła kobieta była....

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 18 cze 2014 09:27

Właśnie patrzę na moje czeki opiewające na kwotę 200 funtów, nigdy nie zrealizowane gdyż wypłata pieniędzy została zablokowana.


Skoro czek był wystawiony to znaczy, że wypłatę dostałeś. Wypisywanie czeków bez pokrycia to przestępstwo.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 28 gości