Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii

Czy zglosiles to oszustwo na policje?

tak
0
Brak głosów
nie
1
100%
 
Liczba głosów: 1

fakecompany
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2013 20:31

W*****n.co.uk - polska ksiegarnia w UK

Postautor: fakecompany » 01 sty 2013 20:45

Witam.

Chcialbym przestrzec rodakow przed korzystaniem z uslug ksiegarni internetowej w*****n.co.uk. Postanowilem tam dokonac zakupow gwiazdkowych. Do dnia dzisiejszego nie mam ani ksiazek, ani pieniedzy, ani jakiejkolwiek odpowiedzi na maile. Dodam, ze na stronie sklepu nie widnieje jakikolwiek numer telefonu, co powinno wzbudzic wczesniej moje podejrzenia. Ciezko jest mi uwierzyc, ze mozna w tak smieszny sposob traktowac ludzi. Polaczki-cwaniaczki... Mam nadzieje, ze pieniadze sa do odzyskania (zaplacone przez PayPal). Jednak doloze wszelkich staran, by osoby odpowiedzialne za ten cyrk nie uniknely odpowiedzialnosci za swoje czyny.

Bardzo prosze o kontakt/odpowiedzi na posta ludzi poszkodowanych przez w*****n.co.uk. Do dzisiaj ludzilem sie nadzieja, ze dostane na moje maile odpowiedz w stylu: "przepraszamy, ale ksiazki dojda z opoznieniem". Niczego takiego nie otrzymalem. Moja cierpliwosc osiagnela swoje granice. W najlblizszych dniach po prostu zglosze sprawe na policji. Mam nadzieje, ze policja podejmie odpowiednie kroki w celu zablokowania strony w*****n.co.uk. Podejrzewam, ze przebiegnie to sprawniej jesli wiecej ludzi takich jak ja - poszkodowanych przez w*****n.co.uk - zglosi sprawe na policji.

user1358274
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 09 paź 2010 20:40

Postautor: user1358274 » 02 sty 2013 00:15

pogieło cie koleś? święta są


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 26 gości

cron