Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
rubin69
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 26 gru 2012 21:08

Jak doładować kartę GiffGaff?

Postautor: rubin69 » 28 mar 2013 13:16

Witam! Może podpowie mi ktoś kto jest w temacie? No więc po kolei. Zamówiłem kartę GiffGaff, przyszła mi, aktywowałem ją na ich stronie, teraz (jeżeli dobrze zrozumiałem) muszę ją doładować żeby dostać numer. Zarejestrowałem się na stronie GiffGaff i w swoim profilu próbuję dodać kartę bankową, z pomocą której chcę doładować, ale cały czas mi karty odrzuca. Zaznaczę że to karty z polskich banków (mbank - Visa, Alior - MasterCard), ale to chyba nie gra roli. Wybieram się za nie długo na wyspy, no i chciałbym po przyjeździe mieć już kartę aktywną, żeby móc zadzwonić do przyjaciół, znajomych...Co robię nie tak? Dane kart wprowadzam chyba poprawnie... Proszę o jakieś podpowiedzi!

ninethou
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2013 00:51

Postautor: ninethou » 14 kwie 2013 00:58

Witam. Giffgaff to podsieć o2, a co za tym idzie - wchodzi voucher od o2. Kupujesz voucher w sklepie i aktywujesz poprzez internet. Sprawdzone ; ) Pozdrawiam!

eljamon
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2013 20:00

Postautor: eljamon » 29 cze 2013 23:17

Voucher O2 nie zadziała. Na poczcie kupisz voucher giffgaff, możesz też doładować za pomocą karty płatniczej. To w tej chwili najlepsza oferta na kartę na rynku.


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 19 gości

cron