Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
user1941723
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2008 19:03

Geodeci

Postautor: user1941723 » 06 lip 2008 19:25

Jakies trzy lata temu ciagnal sie tu jedyny temat o geodetach, ktory widze zostal wykasowany lub po prostu przeszedl do archiwum.

Czas go rozpoczac na nowo!

Przyjechalem tu ponad trzy lata temu i podobnie jak ja, wielu innych we wspomnianym temacie zadawalo wiecej pytan niz dawalo odpowiedzi.

Po tych paru latach mozna juz zapytac jak sie rozwineliscie w tym kierunku, kto pracuje w firmach, kto na wlasna reke ? Jak szybko zdobyliscie wymagane doswiadczenie aby przejsc z asystenta na geodete.

Ja niestety, zaraz po przyjezdzie, po 4 miesiacach pracy jako asystent geodety (nie land surveyor, a engineer surveyor) zrezygnowalem (przyjechalem tu zaraz po studiach, wiec o starcie jako land surveyor nie bylo mowy), przeszkolilem sie na quantity surveying, wieksze zapotrzebowanie i lepsze zarobki. Pracujac juz 2 lata jako asystent, majac lepsze pieniadze niestety zaczyna mi doskwierac brak prawdziwej pasji do tego co robie.

Planuje powrot do tego co lubie, czyli geodezji, dlatego zaczynam ten temat, ciekawy jestem jak wam sie potoczyla kariera, czy po tych 3-4 latach jest szansa na wlasna dzialnosc w tym zawodzie, tutaj.

Pozdrawiam,

Krzysiek

arturro75
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2008 23:28

Postautor: arturro75 » 22 paź 2008 23:33

ja mam pytanie odnośnie tematu geodezji Pracowałem w polsce jako pomiarowy(mam technika geodete)i poszukuje pracy tutaj w uk (slough)Jestem tutaj już od 3 lati jak znajduje jakieś ogłoszenia to są tylko jacyś seniorzy albo quantity surveyor.jak określić stanowisko,na którym pracowałem???

user1941723
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2008 19:03

Postautor: user1941723 » 30 lis 2008 22:29

Arturro, watek nie popularny, a i ja tu zadko zagladam.

Odpowiedz krocuitka, tu tytuly sie nie licza, przedrostek, junior, intermediate, senior zalezy tylko od twoich umiejetnosci i doswiadczenia,

Technik, jezeli przepracowales nieco jako geodeta i wiesz ze samodzielnie wykonasz robote tytuluj sie po prostu land surveyor, assistant land/engineer surveyor to po prostu tyczkowy.

Przepracowales min 5 lat w geodezji, masz dobre pojecie o geodezji i potrafisz sam zarzadzac projektami tytuluj sie senior.

Quantity surveying nie ma nic wspolnego z geodezja, a z prawem, finansami i budownictwem...nuuda ;)))


Polecam kilka stron interentowych gdzie mozna znalezc angielskie okreslenia czynnosci geosezyjnych, czego sie wymaga itp itd.

[url]
http://www.plowmancraven.co.uk/index.htm[/url]

http://www.bls.gov/oco/ocos040.htm

http://www.geomapltd.co.uk/services/index.htm

http://www.totalsurveys.co.uk/?gclid=CMP5vPr8ppQCFQvalAodN1bHsw

http://www.buryassociates.co.uk/?gclid=CKyIpP38ppQCFQ7ilAodVG3Itg

[/url]

zuraneta
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2012 07:26

Postautor: zuraneta » 16 paź 2012 07:27

poszukuje geodety na dzis!
poszukuje kogos kto mi wystawi papiery co do dzialki, sasiedzi postawili plot i mam wrazenie ze na moim terenie, musze to sprawdzic jak najszybciej
kontakt 07907987777 aneta - miejscowosc slough

KarolRS
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2012 19:19

Postautor: KarolRS » 17 paź 2012 19:20

Witam Was.

Pracuje w Polsce jako geodeta, geodezyjne pomiary inżynierskie drogi,autostrady geodezja klasyczna. Poszukuje pracy w Angli jako geodeta. Czy ktos wie, lub moze polecić gdzie moge się odezwać o pracę ?

Pozdrawiam i Prosze Was o odpowiedz

maksym09
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2014 15:54

Postautor: maksym09 » 08 lip 2014 15:54

Witam,

Poszukuje geodety do pracy na budowie w Londynie.
Chetnych prosze o kontakt pod numerem: 07770615840

marass82
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2014 10:28

Postautor: marass82 » 09 lip 2014 10:35

Witam,

az sie zarejstrowalem zeby w miare pomoc i odpowiedziec.
osobiscie nie jestem geodeta, ale pracuje juz od dluzszego czasu w budownictwie wiec mysle ze moge troche podpowiedziec.

najszybciej znalaezdz prace mozna poprzez agencje specjalizujace sie w rekrutacji dla firm budowlanych/inzynierskich, zarobki oscyluja w granicach 160 do 300 i wyzej za dzien. zalezy jaka budowa, generalnie mieszkaniowka i drogi z tego co wiem sa najslabiej plate, najlepiej platne sa kolej (to moja dziedzina) i tunele, ale godziny pracy sa bardziej zakrecone, plus praca w swieta w nocy itp itd.
to ze jestes geodeta nie zawsze oznacza ze musisz pracowac jako land surveyor itp, mam znajomych ktorzy pracuja jakos site engineer itp, a budownictwa nie skonczyli, jak dobrze potrafisz czytac rysunki techniczne i masz biegla obsluge EDM-u to nie powinno byc probelmu ze znalezieniem pracy.
a to czy chcesz wlasna miec dzialalnosc to juz zalezy od ciebie czy chcesz miec umowa stala z frima czy pracowac przez agencje lub wlasna firme ltd.

pozdr
marek

mickry
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2014 16:03

praca UK

Postautor: mickry » 02 gru 2014 16:05

Witam, posiadam 4 letnie doświadczenie w pracach geodezyjnych, w szczególności geodezyjna obsługa inwestycji budowlanych. Chciałbym podjąć pracę w UK. obecnie przebywam w Polsce, przygotowuję się do egzaminu na uprawnienia. Jeżeli komuś obiła by się o uszy jakaś oferta pracy bardzo proszę o kontakt. Dziękuje i pozdrawiam


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron