o nas
biuro

czytelnia
czytelnia

ogłoszenia
ogłoszenia
in english
Londynek.net - UK Polish Community On-Line kalendarium
kalendarium
forum
forum
/chat
ukipedia
ukipedia
  Londynek » Strona główna Forum » Hyde Park » tanie dzwonienie do Polski  
Napisz nowy temat
 Wiadomość   Autor 
Post Temat: tanie dzwonienie do Polski
Wysłany: 15 Cze 2008 18:51
user630905
Gastarbeiter

Czy ktos moze mi napisac jak teraz najtaniej dzwonic do Polski z komorki. Jaka siec jest najbardziej korzystna? Kiedys korzystalem z o2, ale teraz slyszalem, ze bardziej sie oplaca t-mobile. Chodzi mi o telefony na karte a nie na abonament.
 Powiadom o nadużyciuOdpowiedz z cytatem
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 15 Cze 2008 23:08
milicjant
Emigrant

Pochwał: 13

http://www.godial.co.uk/pol/index.html
http://www.taniagadka.co.uk/
http://www.telesavers.co.uk/
http://www.justdial4u.com/
http://www.worldsaveruk.com/site/Results.aspx?countryId=48
Ja dzwonie z komorki na komorke do PL za 3,5p lub 0,5p na stacjonarne + oplata za polaczenie z nr 0208..... (mam z darmowych minut) z tad http://www.topupnow.co.uk/
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 15 Cze 2008 23:24
milicjant
Emigrant

Zobacz profil autora
Post Wysłany: 16 Cze 2008 09:44
user630905
Gastarbeiter

dzieki bardzo!
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 16 Cze 2008 17:00
PawelC
Gastarbeiter

Ja jestem strasznie happy with TMobile. 5p na stacj i 15p na komorke, do tego przy doladowaniu w ciagu tygodnia o £10 masz dodatkowe £10 do wydzwonienia w weekend. I wychodzi i tak taniej jak Lebara i nie masz problemow chocbyz szukaniem miejsca, gdzie mozesz doladowac.
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 17 Cze 2008 01:43
milicjant
Emigrant

PawelC napisał:
Ja jestem strasznie happy with TMobile. 5p na stacj i 15p na komorke, do tego przy doladowaniu w ciagu tygodnia o £10 masz dodatkowe £10 do wydzwonienia w weekend. I wychodzi i tak taniej jak Lebara i nie masz problemow chocbyz szukaniem miejsca, gdzie mozesz doladowac.

A ile Cie kosztuje dzwonienie na stacjonarne w UK? Bo moze gdybys dzwonil przez www.topupnow.co.uk bylbys jeszcze bardziej zadowolony? Very Happy
Koszt 3,5p na komurke do PL(0,5p stacjonarny w PL)+ jak za polaczenie z nr stacjonarnym w UK(dzwoni sie przez nr 0208....) Idea
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 17 Cze 2008 08:34
PawelC
Gastarbeiter

milicjant napisał:
PawelC napisał:

A ile Cie kosztuje dzwonienie na stacjonarne w UK? Bo moze gdybys dzwonil przez www.topupnow.co.uk bylbys jeszcze bardziej zadowolony? Very Happy
Koszt 3,5p na komurke do PL(0,5p stacjonarny w PL)+ jak za polaczenie z nr stacjonarnym w UK(dzwoni sie przez nr 0208....) Idea

Podana metoda jest przydatna, ale raczej oplacalna tylko w abonamencie gdy masz bezplatnbe minuty i dzwonisz korzystajac z nich pod 0208.
 Zobacz profil autora
Post Temat: Re: tanie dzwonienie do Polski
Wysłany: 08 Lip 2008 15:23
klaudia123
Gastarbeiter

user630905 napisał:
Czy ktos moze mi napisac jak teraz najtaniej dzwonic do Polski z komorki. Jaka siec jest najbardziej korzystna? Kiedys korzystalem z o2, ale teraz slyszalem, ze bardziej sie oplaca t-mobile. Chodzi mi o telefony na karte a nie na abonament.

wejdz na www.mo-call.pl , zarejestruj sie tam, sciagnij oprogramowanie na swoja komorke a potem mozesz dzwonic do Polski za 1.5p/min niezaleznie od tego w jakiej sieci masz telefon w UK. Na starcie dostaniesz 3.5 euro darmowego kredytu do wykorzystania to sobie wyprobujesz czy Ci pasuje Laughing Dzwoniac laczysz sie bezposrednio z wybranym numerem za granica, bez dodatkowych oplat, bez numerow dostepowych, zdrapek itp. Szybko, tanio i na temat Wink
pozdrawiam
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 26 Sie 2008 21:47
joel
Gastarbeiter

ja tez korzystam z Mo-Call i jestem zadowolony. 1,5 p/min za polaczenia to atrakcyjna wg mnie taryfa. Nie musze pamietac o kupieniu karty, nie wstukuje dlugich numerow, nie zmieniam karty sim, moge kontrolowac swoje rozmowy sprawdzajac gdzie dzwonilem i ile mnie to kosztowalo, nic tu sie nie da ukryc - czarno na bialym.

Pozdrawiam Laughing
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 29 Wrz 2008 17:34
marcin4
Gastarbeiter

Wiecie cos o promocji Mo-Call i 2,5 GBP gratis na na przetestowanie uslugi tanich rozmow?! nie moge tego znalesc na ich stronce.
Czekam na wiesci o promocji.
Pozdrowionka Very Happy
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 29 Wrz 2008 17:42
Usercostam
Rezydent

Najtaniej jest kupic osobie z ktora sie chce pogadac bilet do UK.
Koszt jakies £100 w dwie strony i mozesz miec godzin ile chcesz i w oczy mozna patrzec i drinka sie napic z kims...
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 15 Paź 2008 22:17
Boonoo
Gastarbeiter

Nie, najtańsza jest usluga MO-call:-)
Promocja trwa nadal. Wystarczy wejsc na www.mo-call.pl, a potem kliknac na haslo umieszczone w lewym gornym rogu "JAk wykonywac DARMOWE rozmowy?"

I zaczna sie nieprzespane noce z telefonem przy uchu - wiem cos o tym;-)

Goraco polecam!
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 16 Paź 2008 01:05
Usercostam
Rezydent

Lepiej nieprzespac nocy z jedrnym cycem (lub inna damska czescia ciala) przy uchu Smile Moja opcja lepsza =]
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 31 Paź 2008 09:15
Boonoo
Gastarbeiter

Czy ja wiem... Very Happy

moze wejdz na www.mo-call.com/pl i zapytaj tych konsultantow czy w tej promocji dalaczaja jeszcze jakas czesc ciala;-) To by dopiero byla promocja!
Cool
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 31 Paź 2008 12:20
JORDIN17
Emigrant

Pochwał: 6

najlepszy jest t-mobile,dzwonisz pod specjalny numer gdzie palcisz 3p/min dzwoniac na stacjonarny ten numer to 07755227227,i 10p/min jezeli dzwonisz na komorke do Polski 07755207207.Po prostu wykrecasz ten numer sluchasz opcji,wykrecasz numer docelowy i gadasz.Nie placisz nic dodatkowo tylko za minuty jakie przegadasz placisz ze swojego kredytu.Wiem ze to obowiazuje pay as you go,ale tez telefon na abonament.Sprawdzone.

heart
 Zobacz profil autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
1, 2  Następna
Strona 1 z 2

reklama
Zaloguj
Login/email:       Hasło:
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie
Zaloguj się lub załóż konto na forum, aby móc korzystać z dodatkowych możliwości, m.in.:
  pisania nowych tematów
  odpowiadania w tematach
  głosowania w sondach
Praca
Mieszkanie
Zdrowie, Medycyna, Rodzina
Motoryzacja
Prawo
Edukacja
Muzyka/Muzycy/Koncerty
Wycieczki i wakacje
Sprawy codzienne