Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
monialle
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2009 20:12

Queen Charllote's Hospital - ktoś rodził, jakie wrażenia?

Postautor: monialle » 05 sty 2009 20:15

witam :) chcialabym sie dowiedziec czy znajde tutaj jakies informacje lub kogos kto rodzil w tym szpitalu?lub w innym w okolicach acton town.z gory dziekuje za informacje:)

Jasmen
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 22 sie 2008 19:22

Postautor: Jasmen » 09 sty 2009 16:32

Witaj.
Nie wiem czy akurat ten szpital jest w okolicach Acton Town,ale... Zapraszam serdecznie :) do mojego szpitala tzn. do Ealing Hospital.

Zeby nie wyglądało to na reklamę mojego szpitala,a zarazem miejsca mojej pracy dodam jeszcze,że Queen Charlotte's and Chelsea Hospital ma bardzo dobrą opinię.

Pozdrowienia.
Agnieszka położna z Ealing Hospital

ziaja2009
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 12 sty 2009 10:47

Postautor: ziaja2009 » 12 sty 2009 10:59

Jest to najlepszy szpital w całej Anglii pod względem zawikłanych ciąż pojedynczych a szczególnie specjalizują się w skomplikowanych ciążach bliźniaczych. Rodziłam tam w sierpniu moja ciąża była od początku zagrożona spędziłam prawie 9 miesięcy w szpitalu ale dzis mam wspaniałego synka dzięki lekarzom i położnym z Queen Charlotte's and Chelsea Hospital .Opieka jest bardzo dobra i dysponują najnowszym sprzętem robią przed wszystkim usg 3D i 4D i przepływy co jest dość ważne a w nie wszystkich szpitalach w Londynie się na tym lekarze rozumieją.Polecam i życzę powodzenia


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 55 gości

cron