O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Grejsi
Gastarbeiter

Re: Prezent na urodziny dla kobiety

Postautor: Grejsi » 12 kwie 2018 22:27

Może bon podarunkowy do tego gabinetu - http://laserskincare.pl/

liptonkara
Gastarbeiter
Kontaktowanie:

Postautor: liptonkara » 13 kwie 2018 12:19

Warto korzystać z promocji. Gdzie możemy dostać rzeczy całkiech niezłych obniżkach

amamoj
Gastarbeiter

Postautor: amamoj » 24 kwie 2018 11:20

prezent urodzinowy dla kobiety nie powinien być problematyczny: kwiaty, biżuteria, perfumy, zestaw filiżanek + dobra kawa, jakiś voucher dla kobiety, ewentualnie wspólny wyjazd?

urwel
Gastarbeiter

Postautor: urwel » 26 kwie 2018 22:20

spróbuj pomyśleć czy ci nie mówiła o czymś co by chciała

Albercik23
Gastarbeiter

Postautor: Albercik23 » 15 maja 2018 09:10

No moja na przykład ostatnio perły zaczęła oglądać i myślę, że to jest odpowiednia sugestia, że coś jest na rzeczy. :D A że urodziny ma w przyszłym miesiącu, to wydaje mi się, że najwyższa pora zacząć się oglądać za jakimś naszyjnikiem, albo bransoletą. Ostatnio nawet wynalazłem taki sklep, nazywa się visanti.pl i z tego co widzę, przyjemne rzeczy tam mają. Myślicie, że coś mi się uda ogarnąć dla żony?

Weronika90
Gastarbeiter
Kontaktowanie:

Postautor: Weronika90 » 18 maja 2018 11:40

Jeżeli czujesz, że coś jest na rzeczy, to tego się trzymaj. Perły są piękne i wcale się nie dziwię twojej żonie, że marzy o nich, sama chciałbym mieć je w swojej szkatułce zwłaszcza po obejrzeniu kolekcji skepu internetowego Gemlord.pl Bo czyż ta bransoletka https://gemlord.pl/pl/p/Czarne-perly-Akoya-7mm/103 nie jest prześlczna? Dla mnie jest po prostu nieziemsko śliczna! Niestety nie mogę sobie na nią pozwolić, ale może ty postarasz się o taką dla żony?

Wróć do „Hyde Park”