Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
agnieszka94112910984
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2015 02:09

UWAGA OSZUŚCI!!!!

Postautor: agnieszka94112910984 » 06 sty 2015 02:24

Hej. Piszę tą wiadomość żeby Was ostrzec przed firmą sprzątającą "JEM UK LTD". Pracowałam tam 3 tygodnie, sprzątałam puby od 4 rano, nie raz od 2 czy 3, kończyłam wcześnie bo o 11, ale byłam tak wykończona że resztę dnia przesypiałam... Pieniądze nędzne, w największym pubie spędzałam od 2.5h do 3h, kiedy sprzątałam sama to nawet 4h, a za jaką cenę, 100 funtów tygodniowo i oczywiście pracowałam 7dni w tygodniu. Szefowa bardzo niemiła Pani, wmawiała mi że "zapuściłam" pub przez 1tydzień gdzie ten bałagan był kwestią miesięcy!! Żeby dobrze posprzątać trzeba mieć do tego dobrą chemię, ale żeby ją mieć trzeba wręcz błagać żeby w końcu ktoś Ci ją łaskawie dostarczył... Wiem 3tygodnie to krótki okres czasu, ale zdążyłam wykończyć się psychicznie i fizycznie, kiedy zwolniłam się z dnia na dzień, bo po prostu miałam dosyć to Pani "szefowa" zaczęła grozić mi sądem bo jestem winna firmie 1500 funtów za szkolenie BHP którego nie było... Nie została mi również wypłacona zaległa wypłata, Pani "szefowa" nie odbiera moich telefonów, ani nie odpisuje na esemesy. A żebym nie zapomniała dodać właścicielką tej firmy jest Polka, jakże miło jak rodak traktuje rodaka... Bardzo mi przykro że zostałam tak źle potraktowana przez tą firmę bo na początku na prawdę miło się wszytko zapowiadało, no ale cóż niestety trafiłam na tak zwanego "POLACZKA". Dzięki że mogłam się wygadać. :/ Może jest tu ktoś kto poradzi mi jak mam odzyskać swoje pieniądze, jestem teraz w bardzo trudnej sytuacji finansowej i na prawdę przydałaby mi się moja wypłata...[/b]

MAMAC
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 07 sty 2015 13:51

Postautor: MAMAC » 07 sty 2015 16:50

Rozumiem że miałaś jakieś papiery umowa, kontrakt, itp. z tą firmą?
jeśli tak to przygotuj je. Zastanów się jak możesz udowodnić, że pracowałaś 20-30 godzin tygodniowo lista, podpis, itp. wg. tego co piszesz dzieląc twoje 100 F /tydz tylko przez liczbę godzin (20-30) pomijając pracę w nocy i sobotę, niedzielę to twoje wynagrodzenie jest coś pomiędzy 3,5-5 F/godz. To chyba nie halo? Jak zdobyłaś tą pracę przez agencję?


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości

cron