Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
bebikova
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 08 gru 2014 18:21

Firma Umbrella rozliczająca Cię zamiast agencja pytanie.

Postautor: bebikova » 08 gru 2014 18:22

Witam, jestem od miesiąca na wyspach i chciałam zasięgnąć informacji. Wcześniej pracowałam 2 tygodnie w jednej agencji załóżmy X ale oni potem nie mieli chwilowo pracy i podjęłam pracę w agencji Y gdzie pracowałam tydzień ale oni tam mają jakiś dziwny sposób rozliczania się przez firmę Umbrella czyli ze trzeba się logować i samemu co tydzień się rozliczać.( jeszcze tego rozliczenia w necie nie zrobiłam) Tam w tej agencji Y pracowałam tylko tydzień i znowu wracam do swojej pierwszej agencji X bo maja dla mnie lepsza pracę. Czy w takim razie już nie muszę korzystać z tej umbrelli skoro moja pierwsza agencja ma własną księgowość i bezpośrednio będzie mi jak wcześniej wpłacać kasę na konto bez jakiś rozliczeń? Czytałam że z tymi umbrellami same problemy. Podejrzewam ze jak będę się rozliczać w kwietniu do dostane jakieś P45 od tej umbrelli i drugie P45 od tej mojej pierwszej agencji? Dobrze myślę? Mam nadzieje ze nie jestem uwiązana do tej umbrelli bo nie chce mieć potem jakiś problemów podatkowych jak pisały osoby na forach. Czy mogę jakoś ewentualnie zrezygnować z usług z tej umbrelli, żeby nie mieć z nią już nic wspólnego?

Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 35 gości