Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
ayakoxd
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 23 mar 2014 11:10

Studia i praca w Anglii?

Postautor: ayakoxd » 25 maja 2014 11:06

Witam, chciałabym za rok studiować w Londynie jednak aby się tam utrzymać musiałabym pracować part time + weekendy, ale nie wiem jak teraz tam wygląda sytuacja z pracą dla studentów - ktoś się orientuje? Nie mam doswiadczenia, mój angielski jest na poiomie B2 - mogłabym pracować na magazynie, kasie, barze lub wyprowadzac/opiekować się psami.Może mam szanse dostać lepsze etaty? np. pomoc biurowa, asystentka/stażytka w firmie lub też młodszy makler - sprawdzałam wszystkie te zawody nie wymagają studiów. Co o tym sądzice? Pieniądze na start będę mniała na jakieś 2/3 miesiące.

Ellis
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 16 kwie 2013 11:42

Re: Studia i praca w Anglii?

Postautor: Ellis » 09 lis 2014 23:24

ayakoxd pisze:Witam, chciałabym za rok studiować w Londynie jednak aby się tam utrzymać musiałabym pracować part time + weekendy, ale nie wiem jak teraz tam wygląda sytuacja z pracą dla studentów - ktoś się orientuje? Nie mam doswiadczenia, mój angielski jest na poiomie B2 - mogłabym pracować na magazynie, kasie, barze lub wyprowadzac/opiekować się psami.Może mam szanse dostać lepsze etaty? np. pomoc biurowa, asystentka/stażytka w firmie lub też młodszy makler - sprawdzałam wszystkie te zawody nie wymagają studiów. Co o tym sądzice? Pieniądze na start będę mniała na jakieś 2/3 miesiące.


Dla chcacego nic trudnego ;)


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 22 gości

cron