Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs

adres polski czy angielski?

Czas głosowania minął 15 kwie 2014 21:20

polski
0
Brak głosów
angielski
2
100%
 
Liczba głosów: 2

gruszka12
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 06 kwie 2013 21:14

Postautor: gruszka12 » 02 kwie 2014 10:32

Witam

Ja ze znalezieniem pracy mam problem od 4 miesiecy. Problem może tkwic w ilosc Polakow w UK. Wedlug jednego portalu w 2013r. Do UK przyjechalo kolejne 111.000 Polakow.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 02 kwie 2014 10:42

najwidoczniej jestes pipa bo ja znalazlbym podstawowa prace w pol godziny - z glupim centrum handlowym wisza ogloszenia na co drugim sklepie

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 02 kwie 2014 11:30

I czego spamujesz fora, czy tez bys chciala by ktos ci wchodzil na fora I je spamowal ciagle...

viscalila
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2014 20:53

Postautor: viscalila » 04 kwie 2014 20:59

w takim razie pociągnę troszkę temat, bo chcę się wbić w też nietypową branżę, ale nie mogę znaleźć nigdzie ogłoszeń z polski, więc myślę, że szukałabym już na miejscu

mianowicie mam certyfikat i dyplom organizatora reklamy - nie liczę, że bd tworzyć tv commercial z moim komunikatywnym, ale takie podstawowe banery itp owszem.

więc prośba do Was - powiedzcie ile mam zabrać oszczędności na początek i jak wygląda szukanie pracy przez job centre?

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 05 kwie 2014 09:46

viscalila pisze:mianowicie mam certyfikat i dyplom organizatora reklamy - nie liczę, że bd tworzyć tv commercial z moim komunikatywnym, ale takie podstawowe banery itp owszem.


Tutaj bardziej się liczy portfolio niż papiery, jak jesteś dobra w tym co robisz to pracę znajdziesz

uroboros100
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 12 sie 2013 18:38

Postautor: uroboros100 » 27 gru 2014 10:02

viscalila pisze:w takim razie pociągnę troszkę temat, bo chcę się wbić w też nietypową branżę, ale nie mogę znaleźć nigdzie ogłoszeń z polski, więc myślę, że szukałabym już na miejscu

mianowicie mam certyfikat i dyplom organizatora reklamy - nie liczę, że bd tworzyć tv commercial z moim komunikatywnym, ale takie podstawowe banery itp owszem.

więc prośba do Was - powiedzcie ile mam zabrać oszczędności na początek i jak wygląda szukanie pracy przez job centre?


Nie szukalam pracy przez job centre, ale z tego co slyszalam to jest ciezko, tzn ofert nie tak wiele a szansa ze beda to oferty zgodne z Twoim wyksztalceniem/aspiracjami jest mala (dokladnie tak jak w Polsce). Szukaj sama, mozesz aplikowac bezposrednio do firm przeciez.

Pieniadze na poczatku bedziesz tylko wydawac, moim zdaniem absolutne minimum to okolo £1500. Oczywiscie to zalezy gdzie chcesz mieszkac sa miejsca drozsze i tansze, na poludniu kraju zawsze bedzie drozej, np. ja mieszkam w malenkim miasteczku okolo 45 minut pociagiem od Londynu a jednoosobowego pokoiku z waskim lozkiem i bez szafy nie znajdziesz w cenie ponizej £400 miesiecznie + rachunki.
Zanim ktokolwiek mnie objedzie, wiem ze ludzie pisza ze mieli £400 w kieszeni i przezyli, i jak najbardziej w to wierze. Jesli komus nie przeszkadza dzielenie sypialni z dwoma obcymi osobami, kupowanie najtanszego, najgorszeg jedzenia i zasuwanie wszedzie z buta to podejzewam ze mozna przetrwac pierwszy miesiac albo dwa.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 29 gości