Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Zedix15
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2014 09:35

Brak matury oraz prawa jazdy a kursy w collegu i praca

Postautor: Zedix15 » 09 mar 2014 09:36

Witam, czy nie mając matury można robić jakiekolwiek kursy? Czy do wszystkich trzeba maturę?
Druga sprawa czy po technikum można zrobić w UK maturę jakoś w nie aż tak długim czasie jednocześnie pracując?
Orientuje się też ktoś czy są kursy związane z turystyką lub hotelarstwem ewentualnie gastronomią? Jestem po technikum hotelarskim i zastanawiam się czy mogę znaleźć w tym zawodzie pracę w wieku 20 lat bez prawa jazdy i matury (prawko chcę zrobić w max 2 lata w uk) a maturę też tutaj chyba, że w tym roku uda mi się poprawić w Polsce, na początku mógłbym być nawet na pokojach, interesuje mnie czy łatwo tam awansować po szczeblach, miałem praktyki w hotelach takich jak Hilton w Gdańsku
Dodam, że mieszkam w Belfaście (Irlandia Północna) u najbliższej rodziny, za kilka lat chcę mieć obywatelstwo UK i przeprowadzić się na stałe do Londynu
Czy na początku mogę mieć też problem z pracą nie mając prawka i matury?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 mar 2014 09:13

a co to kogo interesuje czy masz prawo jazdy czy nie? chyba ze chcesz pracowac jako kierowca :roll: rob cv po angielsku a nie polsku
od edukacji jest dzial .. tam juz emigrantka 1000 razy wyjasniala co mozna a czego nie


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 88 gości