Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Szyszkabb
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2014 17:35

najszybsze potwierdzenie adresu?

Postautor: Szyszkabb » 08 mar 2014 17:37

Moja dziewczyna przyjezdza do angli 13 marca (czwartek), 18 marca ma umowione spotkanie o NIN gdzie potrzebne jest potwierdzenie adresu, wynajmuje pokoj bez kontraktu, skad moge zdobyc potwierdzenie adresu w tak krotkim czasie? mi z banku lloydsa przyslali po 2 tygodniach

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 09 mar 2014 04:12

Nie da się.

Tzn. da się jak się ma pieniądze, ale wtedy po co robić "na gwałt".

Nawet gdyby miała kontrakt na pokój, to i tak nie byłoby to potwierdzeniem adresu.

Tomkattkk
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 08 sty 2014 19:45

Postautor: Tomkattkk » 13 mar 2014 13:24

Przt umawianiu spotkania musieliscie podac adres. Co to za adres ?

Szyszkabb
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2014 17:35

Postautor: Szyszkabb » 14 mar 2014 13:29

Podala moj tam gdzie wynajmuje pokoj, przeciez mieszkamy razem, bylismy dzisiaj w lloydsie i oni teraz wymagaja potwierdzenia adresu do otwRcia rachunku, wiec jestesmy w kropce.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 14 mar 2014 16:21

Szyszkabb pisze:Podala moj tam gdzie wynajmuje pokoj, przeciez mieszkamy razem, bylismy dzisiaj w lloydsie i oni teraz wymagaja potwierdzenia adresu do otwRcia rachunku, wiec jestesmy w kropce.


Na stronie lloyds nie jest napisane, że potrzebują potwierdzenia adresu:

http://www.lloydsbank.com/banking-with- ... the-uk.asp

Jak masz paszport lub dowód osobisty, to powinno wystarczyć do założenia konta.

Najlepiej wydrukuj sobię tę stronę koniecznie z sekcją "Proof of identity" i pójdźcie jeszcze raz założyć konto z tą stroną. Jak nie będą chcieli, to poproś o interwencję managera oddziału i niech Ci napisze dlaczego nie chcą założyć konta.

Jeżeli to nie pomoże, złóż pisemną skargę na ten oddział, powinni wtedy przeprosić i otworzyć konto (a jak będą mieli dobry humor to i dadzą 50 funtów na otarcie łez)

Jeżeli nie otworzą konta, list z odpowiedzią na przeprosiny powinien wystarczyć jako potwierdzenie adresu w innym banku :)

sunderstar77
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 05 wrz 2013 14:35

Postautor: sunderstar77 » 25 kwie 2014 14:16

Czesc,

Jesli wciaz nie uda sie z kontem bankowym to mozna jeszcze sprobowac z provisional driving licence. Druk DVLA jest na poczcie, latwy do wypelnienia, nalezy wyslac z nim jeden z dokumentow potwierdzajacym tozsamosc, koszt chyba kolo £50 i okres oczekiwania okolo 2 tygodnie. Lub wymienic polskie prawko na angielskie, ten sam koszt i ta sama procedura.
Doczytajcie tylko, bo prawdopodobnie mozna to wymienic przebywajac 6 miesiecy w UK, ale raczej nie sprawdzaja jesli bedziesz krocej

horror
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2014 17:09

Postautor: horror » 25 kwie 2014 17:11

Ja jestem od stycznia w Londynie, w lutym robiłem NIN. Czekałem na niego 4ry tygodnie. Nie miałem potwierdzenia adresu na interview. Nie wiem czym się przejmujesz :D A w banku pokazałem list od HM. tylko żeby adres był widoczny i Twoje imię i nazwisko. A i bez tego powinni Ci otworzyć konto.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 52 gości

cron