Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
sandra7777
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2008 22:02

Zmiana pracy w Londynie

Postautor: sandra7777 » 26 lis 2008 22:08

Witam wszystkich serdecznie !!!!
Jestem w Londynie od czterech lat i zajmuje sie tutaj sprzataniem prywatnych domów. Chce zmienic prace!!!!!!!!!

1.Bylam w agencji pracy TECHWORKS gdzie zaproponowano mi kurs podstawowych umiejetnisci Microsoft Office:
Word, Access, Excel and Powerpoint. KURS ODBYWAL BY SIE KOMPUTEROWO PRZEZ INTERNET W DOMU. Agencja przesylala by mi kolejne materialy ja zaliczalamym je i.t.p. miesieczna rata ok. 38 funtow - rocznie w sumie prawie1400 funtow(tyle trwa caly kurs). Na stronach agencji pracy takich kursow jest bardzo duzo w podobnej cenie i tez przez neta w domu.

2. Po miesiacu AGENCJA TECHWORKS gwarantuje mi znalezienie pracy w administracji, bo najbardziej chcialabym tam pracowac.

W polsce ukonczylam licencjat z wydzialu administracji i dwa lata pracowalam w administracji. Widomo ze wszystkie te umiejetnosci ktore mi zaproponowano na kursie posiadam. Co mam napisalam w CV.

CZY KTOS ZNALAZL TUTAJ W LONDYNIE PRZEZ AGENCJE PRACY W TAKI LUB PODOBNY SPOSOW PRACE? NAJPIERW KURS A POTEM PRACA?


Z drugiej strony zdaje sobie sprawe ze zmienic prace tutaj bedac tutaj przez cztery lata sprzataczka na office jest troche ciezko, ale znalazlam na forum gdzie polacy polecali prace w office jako office junior. Najlepiej znalesc przez agencje taka prace osoba ta wykonuje podstawowe czynnosci poczta, ksero itp.

JAK NAJLEPIEJ ZNALESC TAKA PRACE?

Ja wysylam przez neta apilikacje, nie wiem moze lepiej by bylo isc do takiej agencji?

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 26 lis 2008 22:29

Jesli masz umiejetnosci to czemu szukasz w takiej agencji ?
Probowalas zostawic CV np. na monster.co.uk, reed.co.uk ?
Normalni pracodawcy, jesli widza w Tobie nadzieje, sami wysylaja na kursy i placa za nie.

JORDIN17
Emigrant
Posty: 163
Rejestracja: 11 paź 2008 17:58

Postautor: JORDIN17 » 27 lis 2008 12:28

Jezeli jestes tutaj juz 4 lata to napewno znasz dobrze angileski,wiec dlaczego po prostu sama nie poszukasz pracy,jest mnostwo ofert gdzie szukaja office junior itp.,niewazne gdzie pracowalas wczesniej,jezeli masz umiejetnosci ktore pozwola ci te prace wykonywac to probuj.
Poza tym jak sama piszesz pracowalas w administracji w Polsce przez dwa lata,to juz cos.Troche wiecej wiary w siebie.Jakos niewierze w te agencje ,chociaz moze i znalezli by ci prace,ale gdybys sama taki kurs zrobila(na wlasna reke),wyniosloby cie to taniej i napewno potem prace tez znajdziesz.jest taka agencja ktora sie zajmuje tym fachem.Office angels

http://www.office-angels.com/


,bycmoze cos tam znajdziesz.Poza tym jest mnostwo kursow komputerowych chociazby na learn direct.Poszukaj sobie wiadomosci na temat ECDL (european computer driving licence) tj .kurs komputerowy uczacy wszystkich podstaw obslugi komputerem ktore przydadza ci sie w pracy,domu i szkole.

oto przydatne linki na ten temat:

http://www.bcs.org/server.php?show=nav.5829

http://www.learndirect.co.uk/browse/homeofficeit/ecdl/

Powodzenia.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości